Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 182183184
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 12:46
Smčkić, balkon je veseli baš kao što veliš, a slikni nam sada i "gruntić".. S nestrpljenjem ga čekam vidjeti!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 14:15
Balkon je simpa, priča o susjedama malo manje ali svi mi imamo nekoliko takvih susjeda!  ali što je novoga na tvom imanju..........pridružujem se molbama Anaide!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 14:38
Da vas podsjetimsmile63  to je na 750 m nadmorske visine znači planina alpski uvjeti. Do prije 2 tjedna je padao snijeg.

Susjed kaže " Dok se na onom brdu vidi snijeg "ne sijati", a bogme vidi seShocked.

 Moja mama kaže "Pa to je kao na Kupresu, tamo ništa ne raste sem kupusa LOL" .I ja se prepadnemShocked

U srijedu mi susjed kaže da se do prije koju godinu kod njih cijelo ljeto ložilo i bilo hladno, hvala Bogu i tamo se klima promjenilaClap.
Ali svejedno vire samo vrhovi biljaka, zamislite da mi tri hoste ni vrha ne pokazuju ili su mrtve ili još rano ili ih je voluharica smazalaAngry. Ali druge su na drugom položaju su provirile, ne znam u čemu je stvar.

E nisam euforična kao na početku pa idem slikati svaki novi listLOL, a u biti ni ne stignem od silnog posla i koliko budem prljava. Znate da nemam vodeConfused
Pričekajte da se malo zalista i da obavim prve poslove, da se ne sramotim
Hvala što mislite na menesmilie_love_218.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 15:17
OK, onda čekamo da zatopli baš kako treba pa da nam sličice daruješ! Do tada - sjedimo na tvom balkonu. Stisnut ćemo se s biljkicama iza žutog zastora!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 15:28
smrcko tebi treba jos tolika terasa koliko pitara imas...ja imam srecu da sa moje terase gledam u njivu,ne vidim nikog i na miru ispijam kavicu ,e da mi je jos ogradu sazidati pa da u potpuosti uzivam.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 00:47
pitam se pitam, kako li uspješ zaliti one pitare do zida, Jel ti imaš neku šipku isdpod balkon pa se   po njoj najprije pomičeš iznad pitara do zidaJedva čekam nastavak priče o gruntuClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 01:26
Ako si ljiljan bijeli posadila prošle godine očekuj cvijet u 6 mj.oko sv. Antuna,to je njegov cvijetsmile75
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 08:25
U zadnje vrijeme sam redoviti gost u tvom dnevniku jer mi se jako sviđa vidjeti što radiš pošto ti to sve fino objasniš i zapišeš Wink, pa sam malo zanemarila ovu tvoju temu Embarrassed, oprosti.Ali sam se fino nasmijala tvom balkonu sa žutim zastorima.Mislim da bih i ja to trebala napraviti da u miru popijem kavicu LOL.Čuj, vidjela sam da ti je Lantana dala sugestiju za još otprilike 5 pitara ali nemaš gdje s mužem, a da ti njega ostaviš u dnevnom boravku pa se lijepo dovikujete, ti s balkona među svojom zelenjavom on u boravku ispred tv-aLOL?!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 08:48
Eto što sve ne uradi jedan budak! "Prislio" me da provedem sate u razgledanju tvog vrta (moram priznati da sam ga zaobilazila radi 18-i kusur stranica Embarrassed) jer svaki vrt volim pogledati od početka.
I tako sve počelo s budakom, a završilo na ugodnoj šetnji vrtom i uživanju u čitanju tvojih duhovith opaski! Za pojašnjenje što je budak  

A za vrt i ugođaj u njemu
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 14:23
Čekam nove slikice  Tongue
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 23:15
Došla sam samo potjerati tvoju zločestu susjedu iš.iš.išsmile191
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 01:19
Hvala Triša na vuduuWink.

Moja susjeda vreba svaki moj pokret. Jutros sam se htjela izvuć da ne polažem račune susjedstvu, ali vraga čim je vještca čula auto - hop na balkon. Nudi mi neke kaktuse, i cijela priča kao će mi dat pelc ( iako sam joj rekla da nemam vremena pričati) ,a MM prevrće oči na mene.
A valjda žena hoće neko cvijeće od mene ( ona priča od Otok me navela na tu ideju) . I najavila mi se da će doći kod mene sa svojim pelceima, a nikad mi ne dolazi. A ja luda naroda majko milasmile39. U biti interesira nju gdje sam odvukla cvjeće, a najgore ako mi se pojavi letiće preko ograde. Nemam živaca za takve ljude.Confused

Joj Gio i ja bi da mi terasa gleda na otpad samo da nije "špija" koje mi ni minute nedaju mira, ne samo jedna nego njih hrpa me pilji kad sam na balkonu. Ali tako mora biti, a budem si ja terasu u Fuž. ogradila ružama i klematisimaWink

E Lorić imam zalivnik sa kljunomWink

Ančice
jedva čekam ljiljan svetog AnteHug

Ivna drago mi je da i drugima ono što polovim na netu koristi, u biti kažu "pametan piše budala pamti". A ja sam ti blesan koji ništa ne zapamtiLOL, zato je bolje pribilježiti.
A za MM, meni je ljepše da je on samnom na terasiciHug i da koluta očima kad hvalim moje cvijećeWink

Misti žao mi je da je količina mojih stranica te tako namučila, ali sad ne moraš više čitati iz početka sve znaš o meniWink
I definitivno trebam otvoriti "Moj drugi veći vrt"LOL, inače će me svi ispreskakat zbog količine stranica

Anaida
i Anči hvala na šetnji i strpljenju da se moje slikice pojave. Sutra ću pokušati što sličkati, danas sam zaboravila i aparat.

Hvala vam cure jer uđete u moj mali vrtsmile79
Umorna sam kao pas  i idem na spavanje, čeka me sutra naporan dan


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 09:59
LoraLOLLOLLOL i meni je prva pomisao bila: kako Šmrcko zaljeva one važiće uz zid?
 
Lako mladosti, može preskakivati....
Ali Šmrcko je l' se ti to takmičiš sa Trišom u količini važića? Iako ni Otok nije dalekoLOLLOLLOL
 
 
Sad šalu na stranu, lijepo si to složila.Potegneš zastor i imaš zelenu oazu za uživanciju.....E da mogu ja potegnuti zavjesu.... ja sam kao na pozornici sa svih strana!Confused
 
 
I na kraju.... jedva čekam slike odozgora!Wink 
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 19:55
smile79
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 21:08
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 182183184
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.