Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I ja se igram...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I ja se igram...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425>
Korisnik
Poruka
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 23:00
Originalno poslano od člana maredelmare maredelmare napisao:

Ostavi tacnu na miru!


smile198  ....e baš si me nasmijala, gotovo, već sam se večeras opet "poigrala" s njom... slike sutra...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 14:38
...nije ovo ona bijela, nego druga-nova, a "stara"!






Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 15:09
super je ova tacna, a nisi valjda onu staru opet dirala smile48?
ANĐELKA
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 15:14
Malo si fulala razmake između motiva šablone, mislim da bi ju trebala pošmirglati i sve isponova LOL
Lagano sumnjam da nas zavlačiš i da si imala doma 5 istih tacni pa ih samo štancaš Embarrassed Inače imaš kronični šmirglalitis Tongue
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 15:55
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

Malo si fulala razmake između motiva šablone, mislim da bi ju trebala pošmirglati i sve isponova LOL
Lagano sumnjam da nas zavlačiš i da si imala doma 5 istih tacni pa ih samo štancaš Embarrassed Inače imaš kronični šmirglalitis Tongue


...mislim da ste se vi već počele sa mnom malo...ali sama sam tražilaTongue..kami oštro oko, razmaci uistinu nisu razmjereni, ja sam ti previše brzopleta, hoću odmah sve, tko bi još trokut tražio...znam i da šablonice nisu idealno otisnute ali sam htjela da ovo izgleda baš kao da je staro i davno rađeno i u zbilji tako i izgleda, a ako je još jednom pobrusim dobiću neobičan okvir za slike, dno će proletiti. Dakle da rezimiramo, imam dvije tacne ove veličine (bijelu i ovu sa ružama) i još jednu veću koja čeka, a tko zna koliko će radova i od te veće ispasti kada me krene...biće kao sa tvojim vješalicama...Tonguejedna vješalica a svi mislimo da ih je najmanje dvije, u mom slučaju makar pet...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 16:00
Dobro je, prošla si test s mojom malom podvalom, obranila si svoj rad Thumbs%20Up Stvarno je lijepa tacna i baš se dobro slažu šablonice i ružice Smile
Netko bi mislio da sam ja precizna i da sve mjerim, ni blizu, sve od oka i najčešće brzopleto Tongue Očito smo obje avanturistice LOL
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 19:31
smile141
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 19:51
smile227tacna je preljepa,jako lijepa salvetica na njojsmile141
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 21:03
Ma neka ih je i pet,baš me briga ali ova ti je savršena!smile73
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 21:24
OK, ovo je tacna i ne usudim se pitati koja je to više, ali mogu reći da mi je jako lijepa! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 22:31
tacna je bas lijepa,ponukala si me da i ja uradim nesto slicno.
bravosmile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 13:37
Draga moja tacna je za +10!!!
 
A koga briga da li su razmaci " na mjestu", i ja sve radim od oka, s tim da nosim naočale....pa si zamisli kako to sve na kraju izgleda LOL
 
 
Ruže su moj " naj" motiv, a ti si ih tako lijepo ukomponirala.
 
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 17:52
...more, kaća, slavica, izzy, sarita, proljeće  hvala vam svima i još hvala primaveri na ovoj ideji za bookmarkere, s obzirom da ovoga debelog kartona imam makar još dva kvadrata, vjerovatno će ih biti još, danas tri nova...i da, hvala kami i anđelka, zamalo ih zaboravihTongue






Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 18:12
Bookmarkeri su ti fantazija!!! Pa ko ne bi čitao knjike s njima?! ...iako ja jednom vidim malu greškicu ...cccc..kako ti se to omaklo???Ajde, šalim se, odlični su mi, svaki na svoj način...a najprije mi upao u oko onaj s narančastim cvjetićima...Krasno, krasno!
Ova mi je tacna baš po ukusu, molim te ne diraj je!!!
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 20:08
smile227 rozice, vitice na tacni, tako shabby smile141
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 20:11
Kakvi prekrasni bookmarkeri... wow... stvarno su mi za poludjeti... ova dva s trešnjinim cvjeticima su prekrasna, ali onaj zelenkasti mi je bas srcu prirasao...obozavam taj papir i tu salvetusmile71
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 20:55
bookmarkeri su prekrasni, iu njih svaka knjiga mora biti jako dobra za čitanje (samo ako ti oni ne odvuku pažnju od sadržaja, pa zaboraviš đta čitaš) smile91
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 21:03
Ne daj da te izlude!Sve je super,bookarkeri su tako slatki,nježni ,cvjetno-proljetni!Clap
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 21:08
Uh,uh zaboravila sam ,ima šanse da se obogastimo-počela sam naplaćivati 10 kunića tko dođe gledati ježiće-fifti-fifti:pet meni,pet tebi!ha,ha,ha!
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 21:25
...drage moje, baš ste mi drage...iluvia - i mislila sam da će se tebi najviše svidjeti zeleni, rekla si jednom da je to tvoja omiljena salvetica, slavice - nemam  ništa protiv te ideje, u ova krizna vremena svaka kuna je dobrodošla, baš mi je drago da ti se ježić svidio i hvala vam svima što navratiste do menesmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.