Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 90>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 21:46
E to ja ne razumijem. Ne mora ni kopati ni saditi, a smeta joj... Imala sam i ja takvih problema, susjedima smeta čak i kad šećem po dvorištu u proljeće i gledam šta mi raste. I ja sam šutila... neko vrijeme... sad više nikom ništa ne smeta. Vjerojatno me samo ogovaraju kad ja ne čujem, a za to me briga! Nek svatko gleda svoja posla Angry
Uh, što me takve stvari odmah naljute!

Napravili ste odličan posao, ne dajte se smesti. Vjerujem da će već u proljeće sve biti prekrasno Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 21:40
Ovako su danas tekli radovi i šminkanje kamenjara koji ću sutra poslikati jer je već počeo padati mrak kada smo ga završile.
Stiže Triša sa Brankom sa dva auta i dovozi mi kamenje koje sam dovukla sa Krka kada je Free bila kod mene da završimo dio za kaktuse.
 
 
I kariola nam treba LOL
 
 
Branko odlazi, sa crvenim autom a Triša ostaje.
 
 
Vidite kako je bila vrijedna Clap
 
 
 
Bogme i nju je Šime morao slušati LOL
 
 
U trenutku razmišljanja gdje što i kako
 
 
 
A ovo nije smjela slikati LOL Ja se odvažila i skinula jedno suvišno drvo da nam napravi lijepo mjesto za lijepi kamenjar. Sve je bilo jako žurno da ne brunda dotična koja je sigurno šijala kroz prozor. Nema više nekorisnog drvceta od oko 3 metra LOL
 
 
I za kraj,  još ne završeni kamenjar.. vide se sve konture
 
 
Hvala mojoj Triši, dr. Glumičiću LOL, esteti za ovo veliko djelo Heart
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 21:38

Zahvaljujem stručnom savjetniku i pomagaču, mojoj Triši za veliko djelo! Ona je bila dr. Glumičić, estetski kirurg za moj kamenjar Smile

Znam da je bila u šoku kada me je vidjela ali ja nisam odustala da napravim ono što sam danas zacrtala. Susjedi me i onako ne žele vidjeti a za nju i Šimeta me baš bilo briga! Važno je da je kamenjar tu!LOL
 
Sve ovo što je Triša napisala je zaista bilo tako i eto i ona je uživo vidjela i doživjela  bezobrazluk i nekulturu moje susjede koja je čak starija od nje.
 
 Za nepovjerovati, kaže Triša a ja dodajem za povjerovati jer me ovakav način te dotične prati od dana kada sam prvi put uzela škare i motiku da uredim taj okoliš.
 Nije mi bilo sve jedno ali sam odšutila jer "pametniji popušta" Wink Može negodovati koliko hoće kao i drugi ali ja ne činim ništa loše ni sebi ni drugima, dapače.
 
Sutra još završavamo i očekujem još reakcija iste, zločeste gospođe ali ako bude toliko nepristojna mogla bi me, konačno čuti smile51
 
Rijeka

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 19:24
Danas je kod Mire bila radna akcija. Na žalost Jagoda nam nije mogla doći pomoć, ali bio je tu Šime, kojeg je Mira angažirala i koji kud Mira okom, on skokom. Dakle radile smo kamenjar, čistile, grabljale sadile. Mira pomalo šepuckajući, nisam je htjela slikati namjerno da ne vidite kako izgleda, jer ne bi joj ni dr.Glumičić pomogao smile96.  Mira od 9, a ja od 11, pa sve do mraka, nebi ni tada završile, ali bila je u 18 naručena kod frizerke, nek bar ima frizuru smile156. Po završetku današnjih radova otišle smo k Miri u stan kad ono na stepenicama susjeda. Mi pristojno pozdravimo, a ona rafalnu paljbu na Miru u smislu: "Kada će završiti taj kamenolom  iza kuće, što vi mislite, već 6 dana kopate, čupate sadite itd, itd". Svi, pa i naša domaćica , koja je već naučena na slične ispade susjeda ostali smo bez teksta. Ne treba reći da Mira sve radi sama, plaća radnika, kupuje zemlju, donosi kamenje, kopa, sadi, plaća više vode da ne prigovraju zbog zaljevanja - i to joj je valjda hvala za to što će okućnica biti prekrasna.
 
Jednostavno da ne povjeruješ!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 15:30
tako je to kad si naplaniramo puno toga ,pa bi htjeli sve obaviti i to tako da nikoga ne opterećujemo ali bit će bolje vidi se da si bila vrijedna a imaš još planova pa ti želim da sve lijepo stigneš da u miru to obaviš
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 12:35

Draga Miro, ne moraš toliko žuriti, uspori, stići će paketi na odredište Clap.

Znam ja; to naši muževi zanovijetaju i onda da napravimo što prije desi se tako što.
 
Brzo zacijeljenje oguljenog lica, noge smile78.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 11:14
draga Miro žao mi je zbog tvog pada ali te potpuno razumijem i sama trčim ko luda a išijas me ovih dana rastura , predlažem da malo usporimo Wink želim ti brz oporavak smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 11:00
Bravo Miro Clap Thumbs%20Up, sve pohvale su napisale cure u prijašnjim postovima a ja ću samo nadodati da ću biti sretna ako neke biljke sa haciende nađu mjesto u tvom parku Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 10:48
Želim ti što brži oporavak.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 09:20
Anaida , gioiaa , antonija hvala na pažnji i brizi i idejama za biljke.
Antonija a kako tvoja noga, ti brineš za moju...? Malo šepam, nije ništa strašo...
Svima smile79
Rijeka

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 08:40
Mira, pažljivo!!!
ma ti si nama lijepa i sa oguljenom facom, nadam se da si dobro i da nogi nije bilo ništa, da te boli samo od udarca!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 08:16
da ti nama sto prije prebolis
i sta reci?stvarno si neumorna ,Lantana ti je predlozila predivne biljke,a ja bi oko kamenjara posadila i po neki zednjak(tustika),a naslo bi se mjesta i za poneku heuheru
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 06:29
Uh, Miro, nadam se da se bol u nozi smanjila, te da ti glava nije mutna više i da osim ogrebotine neće ostati nikakav podsjetnik na nespretan pad.. Čuvaj se!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 01:11

Za kraj slika mog nevena u Njivicama, i svima pozdrav!

 

i očaravajuće planike ( istovremeno cvijet, nedozrela i zrela planika - divna je)

 
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 01:06
Moon, drago mi je da si navratila Heart Nedam se ja, imam volje ali ne ide uvijek sve  kako zamislim, to je život...
Rijeka

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 00:45
Draga nenadmašna si, ni pad te neće zaustaviti. Tužno je to kako nikoga drugoga u zgradi nije volja učiniti nešto lijepo.....no ovako bar možeš sve po svom guštu.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 00:40
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

DragaStern%20Smile nadam se da će sve dobro proći i da ćeš za nekoliko dana biti kao nova.
Svaka čast i kapa do poda na svemu što si u kratkom vremenu ućinila u svom kutku rajaThumbs%20UpClap
Bebolina, proći će, malo sam čudna i sama sebi sa ovom facom ali mi nitko nije kriv što sam jurila kao da mi je 25 a ne obrnuto.LOL
Hvala ti na podršci i pohvalama, moglo je biti bolje i kvalitetnije ali ipak nije... razlozi su vam poznati.
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 00:36
Mari,5510 draga, nema odustajanja ove godine a bogme ni iduće proljeće dok ne dovedem u red kako sam zamislila. Hvala na podršciHeart
 
tikvić hvala na lijepim i toplim riječima. Ono što oni pokvare, moje zadovoljstvo i vaša podrška poprave Smile Pa da vidimo tko je jači Wink
Dopada mi se ova tvoja, istinita rečenica: svoju  lijenost i nemar kriju iza tvog "hobija", to je zaista tako. Znam se i ja skockati i izaći iz kuće kao i oni ali mi je ljepše da je i moj okoliš skockan dok izlazim iz zgrade. Oni tako ne razmišljaju, na žalost.
 
freeland44 draga, nemoj me puno hvaliti da se ne pokvarim Wink
Nema velikog i malog čovjeka, svi smo mi obični smrtnici sa manama i vrlinama i draž je u tome da se kao takvi znamo prihvatiti i razumjeti. Zaista volim ljude dobre volje i dobrih namjera a najviše ljude koji imaju dušu i za takve mogu dati sve od sebe. Ti si mi se na samom početku družewnja jako dojmila i eto, zauvjek ostala u mom srcu.
 
Za roštilj razmišljam kada dođe trenutak  vrijeme za to. Znam da neće rado pristati nakon ovoga što sam provela svoj naum a oni nisu sudjelovali, ipak oni ih je malo sram, ma i mene bi bilo da sam takva kao i oni. Neki koji me i podržavaju nisu glasnogovornici pa se radije povuku. Danas tako  reagiraju ljudi koji imaju oko sebe negativce, na žalost.
Vjerujem da će i tvoje biljke biti u ovom djelu okućnice, već i jesu! Mimoza je tu, irisi, ... Samo ti dođi i dobit ćeš i alat u ruke, kao i mikser i peglu u Njivicama LOL
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 00:07
OTOK i tebi zahvaljujem što si navratila i dobro si rekla, mogu ja to i sama. Tim mi je sve draže Wink
Triša drago mi je da se vidimo sutra i da više napravimo tu radnu akciju idejama i djelom pa da i ja imam lijepi  kamenjar Tongue
 
Baka Bea , hvala da ste se javila i da me razumijete. Dobro ste rekla da je  trebalo  hrabrosti, ne samo za posao, više za borbu s s takvim susjedima... Srećom, svi su sve vrijeme bili djelom na poslu, djelom  unutra dok sam te dane radila tako da sam ipak mimala malo mira.
Lijepi je primjer koji ste navela i eto borba tih ljudi se isplatila. Eh, kad bi svi ljudi na svijetu... nebi nam bilo ovako kako nam je.
 
 
Rijeka

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 00:02
DragaStern%20Smile nadam se da će sve dobro proći i da ćeš za nekoliko dana biti kao nova.
Svaka čast i kapa do poda na svemu što si u kratkom vremenu ućinila u svom kutku rajaThumbs%20UpClap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.