Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruže penjačice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruže penjačice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
marcone View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Lipanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marcone Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2007 u 23:00
Hvala puno na odgovorima.
E sad, imam još koje pitanjce

Kako zaštititi ružu od zime? Jel to ona "fora" sa izrezanom i naopako okrenutom pl. flašom? znam da možda lupam, al stvarno nemam pojma...
I to za cijep, jel to ono mjesto gdje je kalemljena? Vidi se fino golim okom?

Joj, sad me pravo sramota kolika sam neznalica..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2007 u 14:32
Marcone,ja mislim da nema veze jel je korjen u hladu ili ne,da je biljka na suncu to je ok,jer će ljepše cvasti na suncu.Sadi se kad ju imašsmiley2.Ozbiljno,sadi se u jesen ili na proljeće no ako kupiš ružu u kontejneru možeš je saditi i u ljeto,kod vas ionako rijetko ima nekih velikih vručina.
Ja iskopam rupu skoro jedanput veću nego je biljka i duboku da korjen ruže bude u zemlji  a cijep oko 2cm vani.E da i sadiš je u koso( 45 stupnjeva)
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2007 u 12:46
ruze se sade u rano proljece ili u jesen ali moras je zastiti od zime
Na vrh
marcone View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Lipanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marcone Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2007 u 01:14
Evo mene sa prvim pitanjem...

Imam jedno ( po meni) baš lijepo mjesto za ružu penjačicu. E sad, ne znam da li to mjesto stvarno odgovara takvoj ruži. Korjen biljke bi bio skoro cijeli dan u hladu a gornji dio, kad naraste, bi bio na suncu. Jel to ok?
Kad se uopšte sade ruže? Proljeće, jesen? Koji mjesec?
I kako se sade?

Rekoh ja.....biće puuuuno pitanja
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.