Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kroton - Codiaeum variegatum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kroton - Codiaeum variegatum

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kroton - Codiaeum variegatum
    Objavljeno: 19 Svibanj 2015 u 13:44
ma taj cvjetić je ustvari vrlo neugledan, ali su listovi divni :)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2015 u 11:51
Hvala moon, veselim ce cvjetiću
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2015 u 20:47
Da, kroton cvjeta 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2015 u 20:06
Dali je moguće da će moj kroton cvjetati, ima jedan mali grozdić, mislim da bi mogao biti cvijet.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jjadra View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jjadra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2014 u 07:38
Bum ga pitala pa javim Smile
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 21:35
Micek je vjerojatno smatral da je on dobil premalo ljubavi u usporedbi
na kroton ! Ili ?

                           
Na vrh
jjadra View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jjadra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 19:49
Pikirao da ga uništi Smile
Na vrh
jjadra View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jjadra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 19:48
Poklanjam kroton, mačak ga je pikirao. Lijep i zdrav. Zagreb, Kustošija.




Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 17:37
Pozdrav dame moje, takoder sam i ja ponosna vlasnica jednog malog crotona, predivan mi je sa svojim sarama. Ovih dana mi je poceo povremeno otpasti po jedan veliki list, ne znam o cemu se radi, uvijeti su mu nepromjenjeni, ljepo napreduje i ima oko 4 nova mlada listica koja krecu, pa ako itko zna sta bi mogao biti problem molim da mi javi, hvala :)
Na vrh
ikrokar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 04 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ikrokar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 12:18
Krotoni su vam prekrasni. Davno sam ga imala ali sam vjerojatno griješila u uzgoju i propao mi je (tada još nisam imala ni kompić a kamoli VAS, haha

Ako netko zna je li kroton apsorbira zračenja i koje biljke to "rade" naka me uputi......
Tongue Zahvalna !
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2012 u 21:48
Moj će cvjetati?
 
 
Na vrh
Cvjetic Lijepi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvjetic Lijepi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 21:25
Ah jadan.. Baš mi je žao.. Nadam se da se to neće i meni desiti..
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 21:17
Ma nije uopće zahtjevan cvijet,ja sam ga imala godinama, sve dok ga nisam zaboravila pospremiti u kuću prije mraza
Na vrh
Cvjetic Lijepi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvjetic Lijepi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 21:10
Trebam pomoć..
Prvi put sam nabavila Kroton, kako s njim..? Svi kažu teško, zahtjevan cvijet, ali ja bih da uspijem, prelijep mi je..
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 20:07
evo još jednog ljepotana
 
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 20:20
Krasan ti je kroton! Imala sam ga davno ali sam ga upropastila. Ne sjećam se više s ćim. Želim ti uspjeh!
Baška Voda
Na vrh
*Bonsai* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 89
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Bonsai* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 14:41

dobila sam je za 8 mart,ako neko zna vise o njuoj i o odrzavanju neka mi se javiCryTongueLOL
smile143
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 13:16
evo, upravo sam ga presadila u novu zemlju...čini mi se da mu korjenova masa propada...puno sam našla u zemlji korjenčića kao otkidanih od glavnog korijena...promijenila sam zemlju sad cu vidjeti što se događa dalje...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 13:00
frida, možda si ga previše zalila? Na isti način sam izgubila svojega pretprošle zime, a sve zbog previše vlage, jedan po jedan list je otišao.
Prokopaj malo i provjeri zemlju...
 
Prije nekoliko mjeseci nabavila sam ovu vrstu:
 
 
listovi su mu s donje strane potpuno crveni:
 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 12:33
..sve mi se čini da je moj na odlasku...malo malo pa izgubi list, stabljika ostaje gola pri dnu...mislim da umire, a ne znam kako mu pomoći Confused
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.