Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hitno pomozite
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hitno pomozite

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Hitno pomozite
    Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 21:41
Evo ovo sam ja zamijenila za božikovinu kad sam obećala HaniConfused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lunamala View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lunamala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2007 u 15:11
hvala vam shasha i jelsa.ja sam svugdje nasla kuriku s obratnim rasporedom boja sada znam da postoji i ovakva.hvala jos jednom
pozdrav
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 20:25
Po domači je ipak kurika.Sad sam malo pogledala ajme koliko vrsta ih ima.
Na vrh
jelsa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 18:27
Luna,to bi trebao biti Evonimus japonicus Ovatus Aureus.Karakteristike su zeleni obrub sa blijedožutom sredinom.
Na vrh
lunamala View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lunamala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 16:08
da vani je, nije loncanica, visok je oko metar, mislim da je zimzelen , šiša se a i ne mora. kod listova koji su kao na slici staljika bude žuta a kod čisto zelenih zelena
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 16:00
A da grm uslikašErmm,ili da ga barem opišeš koliko je visok,jel zimzelen, može li biti vani preko zime na niskim temperaturama?
Na vrh
lunamala View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lunamala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 13:11

kako se tove grm koji ima ovakav list a moze biti i cisto zeleni
nije kurika ona ima izvana zuta a iznutra zeleno
unaprijed hvala svima
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.