Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mirišljave sobne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mirišljave sobne biljke

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mirišljave sobne biljke
    Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 10:22
Originalno poslano od člana Teatree Teatree napisao:

Imam doma hrpu životinja pa mislim da bi dobra protuteža tom mirisu (uz svakodnevno luftanje, usisavanje i eterična ulja) bila i neka sobna biljka koja miriše. al stvarno se ne mogu sjetiti koja sobna biljka miriše i cvate?
Jel ima takvih?


Cestrum nocturnum

predivnog i jakog mirisa izmedju mirisa jasmina i meda.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2012 u 22:16
Zar zumbuli mogu rasti u zatvorenom prostoru gde je toplo?
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 12:37
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Pa i neke od začinskih biljaka bi mogle pomoći - menta, bosiljak, origano, melisa, iako mislim da će više pomoći neki osvježivač prostora
od tih biljaka uglavnom povješam osušene buketiće po zidovima kuhinje, a i u vaze, dodat ću i pelin ovima, no preko zime njihov miris ubije duhanski dim kod meneWink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 10:30
Pa i neke od začinskih biljaka bi mogle pomoći - menta, bosiljak, origano, melisa, iako mislim da će više pomoći neki osvježivač prostora
Na vrh
Jungle View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jungle Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 10:10
Teatree samo neke od sobnih biljaka koje mirišu su hoya,jasmin,gardenija,stefanotis,neke vrste orhideja,hymenocallis,brunfelsia,zumbuli,itd.Napiši u Google "fragrant houseplants" i sigurno ćeš naći nešto što te zanima...Pozdrav i sretno u potrazi!
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2011 u 10:27
Hoya
Na vrh
Teatree View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Studeni 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Teatree Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:15
Imam doma hrpu životinja pa mislim da bi dobra protuteža tom mirisu (uz svakodnevno luftanje, usisavanje i eterična ulja) bila i neka sobna biljka koja miriše. al stvarno se ne mogu sjetiti koja sobna biljka miriše i cvate?
Jel ima takvih?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.