Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđeoske trublje - brugmansije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđeoske trublje - brugmansije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 80>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 21:51
 Stvarno su ti bogate cvjetovima. Prekrasno.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 21:14
Ajme prekrasne su ti, ja sam ih ove godine dobila i posadila, sad čekam da se prime i baš se veselim - ne znam kakve će biti boje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 21:11
Bok!smile73
 
Evo i mojih ljepotica snimljenih prošlog ljeta (u Istri)!
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:36
Originalno poslano od člana Mikica Mikica napisao:

Hoćemo li se mijenjati?Ja imam tri pelcera bijelih trublj i mijenjala bih ih za ovu jednu Brankinu boje breskve.Ako netko ima neku drugu boju a želi moju rado ću poslati.Mogu poslati naravno trublje i bez razmjene. Stoga Tiljo hoćeš li bijelu?


Može, Mikice... Ako bi mi htjela poslati pelcer... Veliko hvala!
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:21
moja je zimu provela u kuci
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:06
Dina trublje napreduju...smile141 moje vani još smile49
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 17:39
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 17:38
Hoćemo li se mijenjati?Ja imam tri pelcera bijelih trublj i mijenjala bih ih za ovu jednu Brankinu boje breskve.Ako netko ima neku drugu boju a želi moju rado ću poslati.Mogu poslati naravno trublje i bez razmjene. Stoga Tiljo hoćeš li bijelu?
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 23:31
Bilježim se za pelcer ove biljke...
Ako bi netko bio tako dobar da mi se javi i pošalje mi pelcer...

Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 23:06
ma i ja se mogu pohvaliti da ih imam , samo moje su boje breskve , pa ko voli nek izvoli  i nisam nikakvih problema do sada imala bez bolesti , jdino se mm mogu zahval it na brizi  jer on uvijek kada šprica ruže , šprica i sve ostalo cvijeće tako da ja nemam  problema sa cvijećem . sutra ga pitam sa čime šprica pa vam napišem , ali koliko mi se čini sa galicom , i još sa nečim  ali nisam sigurna 
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 22:54
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Samo vi sve zajedno meni trubite.....



Ja TeaK trubim s njima u avataru već evo blizu godinu dana...na ovom forumu...da  21.03 će biti...fešta....pečem vam kolače....smile164

Vjerna anđeoskim trubljama...smile222
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 22:16
Samo vi sve zajedno meni trubite.....

Vidjeti ćeš Šeflera kad ti procvjetaju, milina.....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:10
smile211Teak! Zaraza se širi! Svi bumo skoro trubili!!! 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:04
Evo moram se javiti na ovoj temi, jer mi poštom stižu trublje - tako sam sretna i željno ih očekujem i hvala TeiK
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kadulja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kadulja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2008 u 16:07
smile79 Hvala vam na čestitkama a pir je proša u sreči i veselju.
Eto kratko javljanje jer još kući dolaze čestitat pa neman vrimena na miru sist zato veliki pozdrav i javim se.....

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 15:23
TeaK, da ti pišaljem adresu na pp - pa budeš mislila na mene.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 14:22
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Kadulja sretno ti bilo, lijepo se zabavi i nemoj brzo postati baka- nona, ja sam bila u 42.g.

Trublje su zaista predivne i mislim da će ovo proljeće i u moj vrt, kad ih nađem.




Kad ih nađeš?.................smile139 treba samo pitati
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 10:29

Kadulja sretno ti bilo, lijepo se zabavi i nemoj brzo postati baka- nona, ja sam bila u 42.g.

Trublje su zaista predivne i mislim da će ovo proljeće i u moj vrt, kad ih nađem.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kadulja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kadulja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2008 u 23:57
hvala ti Shasha na savjetu i pomoći i ako ih uspijem kupit bit će mi super.
Imam još pitanja ali sam u gužvi kćer mi se udaje u subotu pa kad to prođe eto mene do tada svima pozdravsmile219
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 12:54
Ja sam svoje  andjeoske trube spremila na spratu kuce ali sam ih prije osisala posto nisam mogla unijeti u kucu. Zalijevam ih i dobro se drze, istina nema doovljno asvjetlosti ali njima ne smeta.Na hladnom mjestu su, zauzele su mi cijeli sprat kuce.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.