Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pomoć svinjac
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pomoć svinjac

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
randleman View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje randleman Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: pomoć svinjac
    Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 13:08
Pozdrav,

slučajno sam naišao na forum i evo već neko duže vrijeme ga pratim, ima odličnih savjeta, pa sam pomislio da bi mi netko mogao pomoći oko mojeg problema.

U susjedstvu i cijelom naselju samo moj prvi susjed ima svinjac, kokoši, patke i ne znam šta sve ne. U tome ne bi bio problem, da nije svinjac nasadio direkt na našu ogradu, sve je to zaboteonirao i sad sav gnoj se cijedi nama. Ograda je bila i fizička, posađena je bila živica od čempresa, al to se sve osušilo. Možda pokoji ima neku zelenu granu, al u biti su ostale samo ogoljene grane. Da li ima načina da spasim te čemprese ili da posadim nešto drugo jer ne samo da je ružno za vidjet nego i smrdi i nije lijepo slušat, ili jednostavno nema spasa pa da dignem zid od 2 metra?

Čuo sam da ima biljka blizu koje životinje jednostavno izbjegavaju biti...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 13:28
Možeš ga prijaviti sanitarnom inspektoru. Oni će to vrlo brzo riješiti, ali promisli kako ćeš kasnije živjeti uz toga susjeda.
Na vrh
randleman View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje randleman Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 16:24
već ga je prijavio drugi susjed, pa je morala i policija intervenirat i od tad je to ostalo tako. Žao mi ga je jer znam da od toga i živi, ali jednostavno nije spreman na kompromis, izgleda da je najbolje da se digne zid
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2011 u 13:43
Ne znam kako bi prošao da je to meni napravio,a on je kao jel neki sileđija...ima i za njih ljeka...ne bi vjerovali i to bez svađe...možda bi sam došao do zaključka kako mu se to baš i ne isplati jer da sam mu ja susjeda i ne bi mu se isplatilo...
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2011 u 20:33
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2011 u 01:23
Božikovine,ovo bi mislim bilo pre očigledno ili pak preglasno...treba samo biti podao kao i on i to je to.smile129
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2011 u 19:24
e, baš me zanima kaj bi ti napravila, Silvestra moja dragaWinkWink
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2011 u 17:09
Saro bila bi malo podla...ali on bi se grizao ,a nebi ništa mogao..naravno ne bi nikada dirala životinjice,jer njih jako volim...pa onak sve bi mu se posušilo kaj naj više voli...možda koja jabuka,pa šljiva i td.Možda bi se dosjetio da nije on naj pametniji i ne može maltretirati ljude oko sebe...a možda je malo tupav ,pa ga to sve skupa ne bi diralo..ukratko ja bi se bacila u zaljevanje njegovih biljčica..naravno ne otrovom ...nego malo soli...ili octeka tek toliko da biljčica krepne...krastavčiči,paradajzeki i slićno.Znaš kakav je efekat kad su danas paradajzeki jedri ,a sutra pofureni,a može se baciti i malo vruće vodice pod biljke...uh nikad to nisam morala raditi ,ali mi se mašta razigrala...smile155
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2011 u 20:54



          



Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.