Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Samobor
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Samobor

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 891011>
Korisnik
Poruka
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 14:25
Ma jok Tija Wink 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 19:53
Događaj je bio stvarno, ali i ja sam ga gledala na TV-u. Baš imali tu nedelju goste, pa rođendan... i na kraju žao mi bilo.

Pčelice, javi se kad dolaziš na Tabor, to mi je u uskom susjedstvu!!! Wink
Ili popiti kavu ili prošetati se užim dijelom grada!
Tija (ubrzo bu došao svibanj) i cure da niste slučajno posjetile moj grad a da mi se niste javile! smile79
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 20:04
andrea a ukojem si ti djelu samobora?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 20:33
moramo tel. izmijeniti ako ja koji put neplanirano dođem a i to se zna dogoditi, jednom bili u Kumrovcu pa nam se jele kremšnite i došli u Samobor
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 07:55
svakako ću se javiti, vjerovatno u 6.mj ću dolaziti na Tabor...ali se nekako nadam da bi i prije koji put došla...
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 22:03
Lily, ja sam ti na Gizniku, Tabor mi je uže susjedstvo.
Tija, nema problema, pošaljem pp, a i ja se ovog proljeća spremam do Vž, pa da se najavim.
Pčelice, svibanjse svečanosti su predivne, a i duhovno bdijenje. Ne znam kad pada, ali bdijenje ne propuštam, iako se ne prijavljujem kao sudionik...

Baš su ovaj tjedan sadili opet maćuhice na gradskim površinama, a tulipani lijepo počeli nicati. Izgleda da opet imaju neku kombinaciju te dve biljke, jedva čekam da vidim kako su iskombinirali!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 22:08
Fotoaparat u ruke i fotografije na forum
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 14:26
Jedno ugodno mjesto za ispijanje kavice.... Big%20smile






















Mislim da se slažete sa mnom!!! Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 15:27
Ne samo da je ugodno, već je jako lijepo uređeno, nadam se da tamo piješ kavicu u nekom još ugodnijem društvu. ....?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 19:19
Gdje je ovo (znam da je u Samoboru, ali)? I ja bih tu popila kavu.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 19:51
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Gdje je ovo (znam da je u Samoboru, ali)? I ja bih tu popila kavu.


Samo ti dođi pa ću te odvesti... LOL

"Tom" na putu između Trga i kina! Kod drugog mosta na Gradini... Pretpostavljam da si već tu pila kavicu!
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 20:46
Baš je super,kad sam ja zadnji put tamo bila nije tako bilo,ali drugi put kad ću u samobor sigurno ću tamo na kavicu!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 21:45
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Gdje je ovo (znam da je u Samoboru, ali)? I ja bih tu popila kavu.


Samo ti dođi pa ću te odvesti... LOL

"Tom" na putu između Trga i kina! Kod drugog mosta na Gradini... Pretpostavljam da si već tu pila kavicu!
 
Blizu blizu, kod Rubelja smo papali i pili kavicu
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 21:56
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

 Blizu blizu, kod Rubelja smo papali i pili kavicu

Vidim ja da tebi treba voditelj po Sanoboru! U Rubelju nema baš ništa tradicionalno na meniiu iz ovog podneblja!!! LOL Wink
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 22:10
Andrea pa kaj su se tete salvete preselile v Sanobor? Moram na kavu, pa sad i mogu, imam tutača... samo da prođu blagdani i ročkasi ...
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 07:53

svim ljutiteljima cvijeća i onima koji će to tek postati želim SRETAN USKRS i pozdrav iz sAMOBORA

 
 
 
smile79
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 10:38
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

 Blizu blizu, kod Rubelja smo papali i pili kavicu

Vidim ja da tebi treba voditelj po Sanoboru! U Rubelju nema baš ništa tradicionalno na meniiu iz ovog podneblja!!! LOL Wink
 
 
To smo znali i mi stariji ali mojoj kčeri se jela pizza i morali smo joj udovoljiti, a onda smo sebi "U prolazu" udovoljavali dvostruko.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 19:17
Nedeljna šetnja...



U centru iznenađenje za sve, a posebno djece... u kavezu...


... i Jurek i Katica




Narodna nošnja








Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 19:24
prekrasno smile71
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 20:45
Andrea predivno sve bravo 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 891011>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.