Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 61>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 12:49
curkeeeee, stigao mi poštar...dobila sam svega i svačega ali neznam točno kome sve zahvaliti s obzirom da neke koverte nemaju ni imena a kamo li nickmane Wink, no zahvalit ću svima koje znam : Iris, Kaći, Jassi, Mladenki i nekome iz Trnovca
došli su mi prozori, tra la la..niko sretni od mene..još da mi platna stignu ovaj tjedan... a sad ću vam pokazati što sam prekjučer u pomanjkanju platna i neimaštini prozor-salveta napravila...
prvo sam mrknula susjedu koji je adapritao fasadu, jednu daščicu na otpadu...nije baš pedagoški pred djetetom, ali sam mu objasnila da to zasigurno barba Vlado više ne treba...


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 12:51
ajmeee, šta je ovo??smile93 ne mogu skužiti jel to ljepljeno, crtano ili kako??? al kako god da je, predivno jeSmile
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 12:53
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

ajmeee, šta je ovo??smile93 ne mogu skužiti jel to ljepljeno, crtano ili kako??? al kako god da je, predivno jeSmile


miško, u živo nije šljašteće, uopće neznam odakle one fluorescentne flekice, no, da objasnim...daska, bijeli akril...slika iz časopisa ( smočena ) ljepilo i lak, i to je to, što kaže Almo Čatlak.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 12:58

prozori su   s a v r š e n i  Clap

Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 14:03
u pomanjkanju platna, vračam se starim korijenima i dragom mi kamenju kojeg jedva dobavih...ne obazirite se na već viđene motive, to su po "narudžbi" za moju kumicu...
ja još uvijek čekam da neko prođe preko Rijeke i dostavi mi hrpu plosnatih riječkih kamenja Wink


Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 14:04
naravno još trebaju lak ali s obzirom da je vani nevrijeme i pljusak pričekat ću hladnije dane sa manje vlage u zraku...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 14:07
krasno ti jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
hehe opcela si po daskama kao i ja...bravooooo, to volim, drvo i kamen
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 14:15
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

krasno ti jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
hehe opcela si po daskama kao i ja...bravooooo, to volim, drvo i kamen


daske..misliš na ove dvije zimske slikice ili na prozore, prozori su dasketina i pol, ali medo i snješko su na najneisplativijim slikarskim platnima ikad viđenim...kupila sam ih prvi i zadnji put i to sam ih danas preuređivala jer su mi bagavi ispali prvi put, kraklee mi je na jednoj popucao samo jedna crta i to debljine olovke a druga brdo malih crtica i to samo na jednom boku...pa nek mi netko kaže da je sve u nanošenju, e nije, malo je i u masnoči i prljavštini predmeta na koji se nanosi...bili su sa cviječem a sad su zimski, i neka su smile48
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 16:02
toooo kraljice,i ostali nakit,molim,na vidjelo.jako lijepih komada ima,ma nisan ni sumnjala da ce mi se svidit..a prozor,on mi je ludilo....Clap
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 16:08
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

toooo kraljice,i ostali nakit,molim,na vidjelo.jako lijepih komada ima,ma nisan ni sumnjala da ce mi se svidit..a prozor,on mi je ludilo....Clap


ha ha ha, obrati pažnju na tvoj tekst, citat: ma nisan ni sumnjala da ce mi se svidit.
Baš lijepo od tebe, ha ha ha...
Nedam više nakita...dosta je bilo Wink , i ovo je više nego što sam htjela...i to samo radi tebe smile78
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 16:15
a jesi neka,ubi me tvoja skromnost...poslat ces na mail,kad neces ovde,meni svejedno Wink
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 19:02
Kakva god da bila "u živo", slika na dasci je fenomenalna
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 19:08

ha ha ha, obrati pažnju na tvoj tekst, citat: ma nisan ni sumnjala da ce mi se svidit.
Baš lijepo od tebe, ha ha ha...

[/QUOTE]
ajme,zaboravila san ovo komentirat,i mene je nasmijalo..nadan se da ti znas sto je pjesnik htio reci.. titulu "miss lapsus foruma" mi niko ne moze preotet Embarrassed,to je vec davno jasnoWacko

Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 20:08
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Kakva god da bila "u živo", slika na dasci je fenomenalna


Thanx Gogs...vidim da vam se ta posebno svidjela svima.
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 20:11
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:


ha ha ha, obrati pažnju na tvoj tekst, citat: ma nisan ni sumnjala da ce mi se svidit.
Baš lijepo od tebe, ha ha ha...


ajme,zaboravila san ovo komentirat,i mene je nasmijalo..nadan se da ti znas sto je pjesnik htio reci.. titulu "miss lapsus foruma" mi niko ne moze preotet Embarrassed,to je vec davno jasnoWacko

[/QUOTE]

da, da, naravno najlakše reći da si fulala, a prsti pišu ono što mozak želi, kao da ja to neznam Wink, gade ti se moji radovi, pa što!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 20:25
zezaj ti mene sunce moje lipo,tako mi i triba..tek maloprije san ti vidila ukrase za bor,virovala ili neWink,meni su prekrasni,ideja za cistu desetku.iden sad stavit nove salvete na razmijenu...jednu od njih san zamolila tebe da mi posaljes,naravno da san to ,u međuvremenu,zaboravila i kupila je..sad ih ja iman za razmijenu..nisan ja malo smotana,ako je netko pomislio,nego puno,punoooo...Big%20smile
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 08:30
pa dobro ženo, kad ti to sve stigneš? Nakit ti je odličan, ima komada koje bih rado prisvojilaSmile
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 08:37
SunceRi... jel tu uopće spavaš, odmaraš ili tak nešto?Wink
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 08:53
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

pa dobro ženo, kad ti to sve stigneš? Nakit ti je odličan, ima komada koje bih rado prisvojilaSmile


ha ha ha...prisvoji uz odgovarajuću kunsku naknadu LOL, ma čuj nakiton sam se bavila još dok sam radila jer sam radila u knjigovodstvenom servisu gdje su mi žene nakon što sam ga polela raditi za sebe počele skidati sve sa mene, pa sam rekla naruči, plati i nosi...a decoupage radim tek nekih malo manje od dva mjeseca a toliko sam i doma, nezaposlena, tj. zaposlena s onim što volim..no morat ću ubrzo u nove radne pobjede pa zasigurno neće biti toliko radova Cry
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 08:54
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

SunceRi... jel tu uopće spavaš, odmaraš ili tak nešto?Wink


Baš sam u poruci iznad objasnila Miškopišku u čemu je bit, dosta slobodnog vremena trenutno!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,205 sekundi.