Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monsterin  eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monsterin eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 100101102103104 138>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2014 u 22:35
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Draga moja, ovo je najozbiljnije što ću sada napisati.... Najbolje da počneš praviti veće količine i da prodaš.... Znaš da bi bilo zainteresiranih....



Prijedlog je odlican ! Prijavljujem se kao kupac !   
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 11:11
  
    Dobra Vilo, ako si zainteresirana, javi mi se u pp...EmbarrassedHeart




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 12:19
...pozdrafćek monsili. lijepo to kod tebe,pripravak Bogova u opticaju, moj tek 25 ovog mj. jedva čekam...ima da sve bude zaliveno, poliveno, namackano sa njime :)naravno, najviše moji ljubimci rajčičasti...zanima me koliko će mi trajati 50 litara...jedino znam da ću sad morati raditi još jednu turu da mi nedaj Bog usfali za vrt...
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 17:36
 
 Auuuuu draga,  moram reći ti si onda pametno uradila, kad spominješ 50L ! ClapClapThumbs Up  A ja blenta, blentasta radila to na malo,onako čisto za probu,  pa sad nije ni čudo da ga nemam nikad dosta! smile42smile185






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 16:59
Bok, Monstera...nisam duze bila na forumu pa da te malo posjetim:).
Vidim da je enzim jos aktualan. I ja radim drugu turu.
Na zalost, nisam fotkala napredak svojih biljaka uz zalijevanje enzimom jer sam zalila samo jednom.
Ali i to jednom je bilo dovoljno da mi se npr. fikus oporavi...borila sam se dugo sa stitastim usima na njemu, a listovi su mu skoro skroz otpali. Usi sam ispirala vodom i rucno micala.
Sad kao da ga je enzim razbudio...usiju vise nema, a krosnja se jako popunila. Sve ne vjerujem da su usi otisle. Vjerojatno je biljkica uz pomoc enzima stekla bolji imunitet. Tako je vec mjesec dana, jupiii!
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 17:01
E da, dobila sam par reznica hibiskusa kucnog pa me zanima bi li u vodu gdje ih drzim da puste korijen mogla staviti i par kapi enzima?
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 17:34
Monstera mogla bi otvoriti posebnu temu o enzimu ipak si ti prva počela o njemu pisati :)
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 17:44
 Magi da znaš da si me jako razveselila ovim podnesenim izvješećem o napretku fikusa...Stvarno sam smile213Hvala tebi i svima koji su mi iskazali svoje povjerenje što se Enzima tiče !    Ljubim vas sve, divni ste !smile78smile84smile84smile84
   A za hibije, ja bih to ovako uradila...naravno da ih smiješ zaliti s Enzimom, ali gledaj da to bude nešto slabiji omjer nego kako se inače dodaje u vodu. Bocni reznice u teglicu i sve skupa stavi pod plastičnu bocu koja gore ima čep. Možeš  boci dolje djelomično odrezati dno i teglicu s tim reznicama staviti unutra i okolo zalijepiti trakom....ili ćeš dno boce totalno odrezati i onaj dio kojim poklopiš teglicu zalijepiti za istu, a gore staviš čep i nekoliko dana ne diraj...kad krenu pupovi na hibijima, tek tada povremeno proluftaš bocu i pogledaš da je zemlja vlažna, ako nije slijedi otvaranje, zalijevanje, pa opet isto, zalijepiš natrag...kad su se pupovi uvelikie počeli razvijeti, čep skineš totalno i ostaviš reznice još neko vrijeme da tako žive...kad ti lagano popune bocu, skidaš je i pogledaš korijen, ako se stvorila lijepa " mreža od korijenja", slobodno ih možeš presaditi svakog zasebno..nadam se da sam bar malo pomogla....imam hrpu takvih nekih reznica, eno ih tjeraju ko blesave...Embarrassedsmile84Neću reći da mora biti do Enzima, ali sve je moguće...






  
  
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 17:53
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

Monstera mogla bi otvoriti posebnu temu o enzimu ipak si ti prva počela o njemu pisati :)
  
 Arim draga, da znaš da vjerojatno i hoću, ali ne polažem nikakvo pravo na njega, mogu samo reći da možda malčice imam malo više prava samo ovdje, na ovom forumu,  što se Enzima tiče, jer iako je možda netko i prije znao za njega, nije se nitko usudio prvi pokrenuti to klupko da se odmota, niti probati eksperimentirati s njim....Inače doktorica Joean Oon je zaslužna za njega...


  Eto ja mogu samo još spomenuti, on nije samo čudotvorna otopina za zdrave biljke, nego i naše polumrtve ili polužive, bolesne i otpisane biljke kako god hoćete, diže iz " mrtvih".EmbarrassedHeart






  
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 19:42
 

   SmileEmbarrassedThumbs Up Mali podsjetnik ! 


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 20:06
oh baš sam se zainteresirala 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 20:08
 Ajči, pričekaj rezultate, onda ćeš mi reći kakva su tvoja saznanja....LOLEmbarrassedHeart Ustvari to moraju tvoje biljke  dokazati...EmbarrassedThumbs UpHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 23:45
 Evo nekih biljkica nakon nekoliko tretmana Enzimom: 



   EmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 23:46

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2014 u 00:16
 
Da ne bih ipak zapostavila ovu moju temu, moram i ovdje podijeliti neke slikice s biljkama koje su se  zahvaljujući Enzimu počele buditi....LOLLOL

 Istina da je tema povrtna, ali ako znamo da je vezano za Enzim, nadam se da mi nećete zamjeriti što ću svoje neke cvjetiće staviti ovdje...EmbarrassedHeart




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2014 u 00:20

 Nova tura se laganini namače....SmileEmbarrassed


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2014 u 00:22

 Evo zaključite sami,  što mi govore ove crne reznice hortenzija, nakon nekoliko tretmana enzimom....EmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2014 u 00:27

 Enzim je uspio probuditi i jednu sjemenku šatiranog božura ( a nadam se da svi znaju kako je božure jako teško uzgojiti  iz sjemena). EmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2014 u 00:30

  Još jedna probuđena sjemenka božura, također šatirani, ali drukčijih boja ( jedan bi trebao biti crvenobijeli, drugi žuti s crvenim rubom )...EmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2014 u 00:34

  Još se netko probudio... Cliantus ili Hovea, morat ćemo pričekati dok  malo poraste...EmbarrassedHeart








Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 100101102103104 138>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.