Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 102103104105106 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 12:15
Hvala drage moje, sad ću trebati vašu pomoć da vidimo što još kod mene može preživjeti vani - pa ćemo ga širiti i dopunjavati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 12:18
E sad si me iznenadila stvarno -e sad si me pravo pogodila . Imam sve te Agave ali bi opet te tvoje-valjda me neki sebičlik uhvatio za tvoju vrt. I gdje si ti to krila kad sam ja bila kod tebe . Pa znaš ti da ću ja opet doći ali nećeš se sine više izvući .
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 12:27
Triša, jel' bio poštar!!?? Confused
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 14:59
Anaida,  Konačno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 18:01
.. Neka komp. i veze sa narodom -stigo mi paket od Anaide A ti nemoj da te bog koji natijera da sve sebi uzmeš pretvorićeš se nama u. Kako sam sretna sad imam Astibu

smile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 18:16
Nisam stigla još na poštu, jer sam radila, morat ću ujutro, nemam kad, ali baš će mi se lijepo uklopiti te Anaidine biljke,a ti kakve veze to ima s tobom, ništa ne razumijem - tko si ti i što želiš od mene ???????????????
 
Dressed%20MSN%20Emotions
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 18:26
Nemoj da mi se izvlačiš - ja dolazim
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 15:47
Dođi, dođi Niho, naći će se uvijek nešto za tebe, ali ovu bugicu i agavu NEDAM - jel se čuje do B.....
 
 
Koraljne zvončike, koje je kćer držala u kući nisu  joj  interesantne, jer više nisu tako lijepe, pa mi ih je vratila, a ja sam ih presadila i uz jednu kupljenu novu, sada tri od bake bee krasit će mi balkonske košarice ove zime
 
 
 
Procvjetala je azaleja
 
 
Neveni ne prestaju cvasti
 
 
Korijenko - ipak sam dočeka plod na tvoje papričice
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 17:13
Triša alaj ti vjera cvjetke predivne, stalno se nešto novo zbiva u tvom vrtu.
ClapClapClapClapClapClap
Koraljne zvončike iliti Heuchera, mislim da je vrsta "Can Can"/ ali te gnjavim s ovim latinskim/WinkWink su mi predivne. Njih imam i ja od Bake Bee, samo su druga vrsta, jedna je Heuchera sanguinea a za druge dvije mi je Baka Bea rekla da pričekam dok procvatu, pa ćemo vidjeti kojoj vrsti pripadaju.

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 17:16
smile227 bez rijeci
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 17:21
Hvala curke, je Lora heucere su i baš će mi pasati ovako tamnolisne za zimu na balkonu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 17:31
Pa da znaš sad si me razočarala . meni dala onaj picmoljak od bugice a vidi njenu i neću je bolana ni Agavu isto . Ej moja je bugica u kući i otpadaju joj listići -ali je na prozoru -šta se dešava ili može biti tu gdje jeste ili u ledeno treba-ili čak Van . Šta da radim sa njom
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 17:40
Ma bravo Triša.
A ova slika sa bugicom i agavom i dijelom vrta ti je zaista prekrasna.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 18:15
Trisa prva slika me osvojila,bugica i agava:)
zasto koraljne zvoncice ne presadis u vrt?cini mi se da bi bilo predivno:)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 18:17
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Pa da znaš sad si me razočarala . meni dala onaj picmoljak od bugice a vidi njenu i neću je bolana ni Agavu isto . Ej moja je bugica u kući i otpadaju joj listići -ali je na prozoru -šta se dešava ili može biti tu gdje jeste ili u ledeno treba-ili čak Van . Šta da radim sa njom
 
Nihice, ja stvarno ne znam, Moja ostaje vani preko zime, malo ću je zaštit obzirom da je prva zima, a ti je ostavi unutra do proljeća, ona će se već oporaviti kad je izneseš van.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 18:19
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ma bravo Triša.
A ova slika sa bugicom i agavom i dijelom vrta ti je zaista prekrasna.

 
Otok bugica je od proljeća, narasla sigurno metar i krasna je, što misliš dali će biti dovoljno samo je zaštit, vidim da su po Rijeci vani bez problema.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 18:23
Gio  koraljne zvončike ću preseliti u vrt, ali na proljeće, htjela sam da mi krase balkon, imaju dosta velike tegle, pa neka tu prezime, a onda na proljeće oformiti "koraljni greben" ha-ha-
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 18:43
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ma bravo Triša.
A ova slika sa bugicom i agavom i dijelom vrta ti je zaista prekrasna.

 
Otok bugica je od proljeća, narasla sigurno metar i krasna je, što misliš dali će biti dovoljno samo je zaštit, vidim da su po Rijeci vani bez problema.


Ja bi je dobro zaštitila jer je to ipak mlada biljka. Zemlja u teglama se lako smrzne, pa bi se mogao korijen smrznuti. Tko zna kakva će biti zima
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 21:11
Lijepa ti je bungenvilija,samo ju dobro sačuvaj da opet na godinu uživamo u toj ljepoti
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 22:05
Štefice hvala ti.
Otok dakle puštam je vani, ali ću je dobro zaštitit, već sam joj pokrila svo korijenje nekim stiroporom, možda joj napravim neku kuću od stakla.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 102103104105106 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.