Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - zvonkica - dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


zvonkica - dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213>
Korisnik
Poruka
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:32
Pripremiti, a nije se baš posušila zemlja, do kraja vrt za oranje .

Isčupati još ostatak, kelja pupčara i drugih zelenjava , nažalost( jer bratu to smeta za oranje!)
Šteta, kelj još uvijek radi svoje male keljiće !!!
imam još i poriluka, radića ali što se može. Posijati ću drugoga.
Stiglo je ionako novo proljeće !
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:35
Moram i to zapisati, jučer kupljen još jedan mali, mini, prijenosni comp , za zvonkicu!!!
sada ću ga svuda vući sa sobom !
T o   je još tajna, malo ko zna za to ,,,     samo vi dragi moji!
Moram ga poslikati, baš je slatkić!smile136
Sad je dosta, idem kuhati kavu ....
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:37
Jupi , ja sam mladi grm!
..... ovoga časa sam se pretvorila , putem čarolije u :



 Grm!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:38
Joj, dug od prije dva dana, četiri lopova !
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 08:55
Draga moja kako si ti rano ujutro vrijednaClap
Čestitam na lapuSmileSmileSmileSmile
Sunčani pozdravi od meneSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 09:39
Čestitam na laptopiću, tako sam i ja ljuta ča ga nemam u vikendici (bogu iza nogu) lipo kupila i sad se moren javljat direktno iz vrta, ili iz šume ako ću.
 
Santolina ti je onaj zgodan srebrni grmić ča ga sade po našim parkovima, a ima ga u Hoyinim slikama.
 
Ljepotice sliku valje stavi va slike članova, tamo greš kad imaš preko 500 - čestitke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 09:43
Zvonkice draga pa ti si budna od rane zore.
Vidim ja da ti imaš plan i bit će to jedan krasan vrt, staza i male jerule su super.
Žižiua može i u hladovinu i ne naraste prevelika, nije zahtjevna, ne treba puno gnoja.

A što se pogleda tiče vidim da se kod vas događaju iste stvari kao kod nas. Mi smo izabrali najgori teren koji je tada postojao, na nekoj uzvisini, potrošili smo čudesa na temelje, ali se isplatilo jer imam i vrt i pogled. Kod nas ima isto puno kuća koje gledaju jedna u drugu, na parceli od 200 m2 ugrade kuću od 150 m2 i nemaju ništa.

Imat ćeš ti krasan pogled na svoj vrt..., a na lap na desktop stavi sliku mora i imaš sve...
život je more
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 09:44
Zvonkice čestitke i za lap i za 500-ticu!Tongue
E sada tek ćeš biti nepopravljivo zalijepljena za forum!Wink
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 09:54
Zvonkice, što se tiće gradnje i betonizacije baš mi je žao (okupirali vas sa svih strana), ni mi na jugu nismo baš pošteđeniAngry, ne znam kakvi su to ljudi danas - kupi parcelu 0d 100m2 i tolika mu je kuća, a izlaz iz dn. boravka direkt na CESTU......mogla bih o ovome.....ma eto samo da te malo "utješim"....dobro kažeš think pink!
Očekujem s nestrpljenjem izvještaj o Super Dorothy i čaju za čišćenje...Heart
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 09:59
krećem pisati , ali ima dosta .... ću to danas nakon obaveza u Gradu, curke biti ćemo ko nove, bez celulita i što da kažem , Muževi nas neće prepoznati a sve za male novce ... a tek hiperaktivne ... još samo danas i stiže recept....   iščekivanje je poticaj !( al vas zezam   ---   ali i volim!)
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 16:29
Ja još čekam smile89
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 20:30
zvonkice - hvala još jednom na sjemenkama! Big%20smileBig%20smile
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 21:55
ne hvali, samo neka niknu i procvijetaju!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 22:42
konačno sam napisala,
Tongue ako se prepoznaješ u nekom dijelu članka ... pij !
ja trenutno patim od nesanice i ne smijem ovaj recept nego nešto da me smiri , na putu sam da ga otkrijem ali još nisam ....
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 05:56
Kažu da je jedan od razloga nesanice i preumor. Koliko zadnje vrijeme radiš ....
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 08:20
Je, istina, preuorna sam od svega iako to ne osjećam  ali tijelo mi je poslalo alarm nesanicom! Stani na loptu...
Moram složiti kakav čaj jer ne volim piti tablete , pa niti one  "biljne! ....
Menta i kamilica ne pomažu. Čak sam čitala da kamilica navečer može izazvati suprotan učinak od onog uvriježenog u narodu : da smiruje.
Menta mi više paše ali ovaj put je puni mjesec bio jači ( ja sam rak u horoskopu). smile90
Volim ga jer: Mjeseče ti stari druže moj,
što si uvijek tu kad nikog nema ...
ali što je previše, previše ... treba mi sanak i počinak!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 08:55
a da probaš malo čaja i malo ruma? Dvije tri šalice i spavaš ko bebaLOLLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:03
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

a da probaš malo čaja i malo ruma? Dvije tri šalice i spavaš ko bebaLOLLOLLOL
 
 
mamaaaa, pa kako to ti meni daješ savjet, tek bi ondas pjevala i plesala cijelu noć!!!
a možda bi završila i u vrtu napraviti onošto nisam stigla cijeli dan!Angry
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:19
Mladi grmiću, vidim muči te nesanica- prošla ja sve to, šetala noću vrtom ko luđakinja, ali mama ti je dala odličan prijedlogsmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:24
Zvonkica moja, mi bi se trebale udružiti, zadnje vrijeme spavam u prosjeku 14 sati (ima već tjedan dana da padnem u nesvijest i ne budim se do jutra)... moram nešto uzeti da se dignem... imaš li ideju što? Ne stignem pratiti pa mi se javi na pp!
Čestitke na  "vidljivosti", ajde nonice stavi sličicu u vidljive pa neka se diče Riječanke ljepotom svojih članica!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.