Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvece je ukras baste
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvece je ukras baste

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 18>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2013 u 09:08
Betty, ne moram ti reci koliko se radujem svakoj tvojoj poseti i komentaru... Tvoje prisustvo uvek unese vedrinu i radost u moju basticu ...a tvoje biljkice,samo sto ne procvetaju i zablistaju u svoj svojoj lepoti!smile79 Jedva cekam da ti ih pokazem!smile84
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2013 u 09:10
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Kod tebe je pravi raj za oči
Kamelia,meni je cast i pravo zadovoljstvo videti te u svom skromnom vrtu. Hvala ti !smile78
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2013 u 09:19
Evo jos neka slicica za dobro jutro i jos bolje raspolozenje...
ovogodisnji, oziljeni pelceri hibiskusa
moja prkosna tibouchina,dok je bila u hladovini toliko je sporo napredovala i lose izgledala ,da sam se u jednom trenutku uplasila da cu je izgubiti. Otkako sam je stavila na sunce,sasvim druga prica! Nadam se da ce uskoro procvetati!smile71
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2013 u 15:03
Kakva lepa gladiola,a ovoj Tibucini lepo da pevas serenadu,ili joj zapreti"ako ne budes dobra dacu te leoni"LOLLOLLOL  smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2013 u 16:29
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Kakva lepa gladiola,a ovoj Tibucini lepo da pevas serenadu,ili joj zapreti"ako ne budes dobra dacu te leoni"LOLLOLLOL  smile79

Neces mi verovati,ali, upravo sam to i radila, pevala joj,mazila je i pazila,pa i pretila... i gle,cuda! Ona se probudila iz sna kao prava "princeza" i krenula punom parom napred!Nisam sigurna da li je ovo pupoljak na vrhu ove velike ,glavne grane,ali to bi me bas jako obradovalo...smile78
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2013 u 20:16
Originalno poslano od člana Wanessa Wanessa napisao:

Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Kakva lepa gladiola,a ovoj Tibucini lepo da pevas serenadu,ili joj zapreti"ako ne budes dobra dacu te leoni"LOLLOLLOL  smile79

Neces mi verovati,ali, upravo sam to i radila, pevala joj,mazila je i pazila,pa i pretila... i gle,cuda! Ona se probudila iz sna kao prava "princeza" i krenula punom parom napred!Nisam sigurna da li je ovo pupoljak na vrhu ove velike ,glavne grane,ali to bi me bas jako obradovalo...smile78

Nista lakse slikaj vrhLOLWink
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2013 u 21:31
Prekrasno cvijeće Wanessa, posebno gladiole i žuta kana.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 07:53
Preslatka ti je ova gladiola sa lila rubomClap a svim srcem navijam da ti tibouchina procveta,jedva čekam nove sličicesmile95 
The impossible is often the untried.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 07:58
sve ti je jako lijepoClap prekrasne gladioleThumbs Up
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 08:31
Wanesa,da se tebi nije,ne daj Boze,posusio vrt kad nema slicica a toliko toga imas...LOL
za tebesmile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 09:18
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Prekrasno cvijeće Wanessa, posebno gladiole i žuta kana.
Tikvic,hvala ti puno!smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 09:20
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Preslatka ti je ova gladiola sa lila rubomClap a svim srcem navijam da ti tibouchina procveta,jedva čekam nove sličicesmile95 
Betty, smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 09:23
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

sve ti je jako lijepoClap prekrasne gladioleThumbs Up
Mari smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 09:27
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Wanesa,da se tebi nije,ne daj Boze,posusio vrt kad nema slicica a toliko toga imas...LOL
za tebesmile79
Leona,vrt se jos nije osusio,ali ako ova zega potraje... ne garantujem!Jos nesto cveta u mome vrtu,a ja zalivam dva puta dnevno,da spasim moje biljke i cvece!smile78
coccineus

Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 09:34
Archeri red,treci cvet za tri dana...
Solanum rantoneti
procvetao i beli...
bela bugenvila takodje pocela da cveta
plumbago 
roze anemona me takodje iznenadila cvetom
i stefanotis resio da cveta...

Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 21:21

Sve da zanemarim,anemonu  stefanotis rantoneti hibiskusiShocked...ma sve ova mi je tako slatka slika ma kao da si je namestila,stvarno ti je sve lepo ali kokineus meni nikad nece ni cvetati jer je od prosle godine bonai 10 cmCry
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 22:58
Wanesa, sve su ti biljke lijepe...ali anemona-posebna, prelijepa!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 23:39
Krasno cvijeće
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 07:48
SlavujVk smile79
Moon smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 08:00
Da vam pozelim dobro jutro uz malo osvezenja ,koje ce prijati biljkama i cvecu,kao i svima nama!
sesbanija ,iz semena
bela bugenvila,koja cini mi se menja boju u svetlo roze,,,
jos malo ,pa cvet...?
coccineus, ne prestaje da cveta...
i vajegela ponovo cveta...
Lycnis ili goruca ljubav... (vidi me Betty...)
cleome
nikako da se otvore cvetici
solandra, (vidi me Leona...)
smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.