Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2012 u 11:53
Camellia Hugda se malo zagrijemo , evo trenutno kod mene sunce , dobila sam ove jeseni jedan kiwano , nekako mi omekanio pa sam izvadila sjemenke

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2012 u 14:28
Ćeš ga probat uzgojit ?...nisam ga nikad jela, inače kakav je??
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2012 u 17:26
planiram sijat,nisam probala ali sam čitala da ima okus između banane i limuna 
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2012 u 21:27

na zimovanju lantana cvjeta

duranta i zimska trešnja

adam i oleandar

limun

hoye i društvo na prozoru se otimaju za svjetlo

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 06:39
Draga en, padam u nesvijest kad vidim lantanicu kako ti cvate, predivno, očito imaš odlične uvjete za zimovanje, jer moje nemaju ni lišća više , a kamoli cvijeća. Prekrasne su ti biljke !
belica,zagreb
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 10:41
Prekrasno ti je cvijeće,moje lantane kao i Belicine nemaju ni lista, a duranta isto tako.Baš je užitak gledati kako je kod tebe sve prekrasno
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 20:15
Ni moje lantane nemaju ni lista,očito im je kod tebe puno,puno ljepšeTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 21:21
prekrasna slika na -17
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 11:24
belica Hugizgleda da mojim biljkama ove zime stvarno pašu zimski uvjeti , dosta svjetla i hladno, ono jutro kad je vani bilo -18 kod njih je bilo +1 ali nije dugo trajalo pa im nije naškodilo
štefica n. Hugnije važno što im je opalo lišće istjerat će ono na proljeće i mom krumpirku je opalo sve jer sam ga stavila u mračni podrum, tako je bilo i prošle zime , potjerao je on ali mu je trebalo cijelo ljeto da procvjeta tek na jesen, tako da sam ga bez lišća nekidan unijela u ovaj svijetli prostor, orezala i nadam se da će prije potjerat tako da mi ranije procvjeta ljeti, imam ovdje jedan malo pelcani i bijeli od tebe i oni nisu izgubili lišće
mali kaktus Hugzadovoljna sam lantanama, prošle zime sam ostala bez njih nadam se da ove neću
Mari,5510 Hugsva sreča pa hladnoća nije potrajala
jutros me je jako obradovala naša lorica10 čestitkom, a prije jedno mjesec dana reznicama anđeoskih truba evo dvije su pustile žile, jedna još nije ali dobro izgleda, a tri su nažalost propale mislim da su bile preslabe smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 11:53
jel su ove sa korjenima jedna ili dvije boje?
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 12:12
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

planiram sijat,nisam probala ali sam čitala da ima okus između banane i limuna 


Kako sad to? Meni su rekli da je okusa nešto između kivija, ananasa i dinje.... Inače, nisam ga probala,pa ni ne znam....






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 12:12
Jesu li bile u vodi ili zemlji?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 13:45
lorica10 pojma nemam Unhappy ti si bila razdvojila ali ja pobrkala vidjet ćemo kad procvjetaju, samo da mi ostanu žive
monstera imaš pravo netko piše i to i ovo , nisam probala , vidjet ćemo nagodinu, pošaljem ti koju sjemenku?
milica7 u vodi , one tanje sam posadila u zemlju i propale mi
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 14:41
Rado bi se pribilježila ako imaš koju sjemenkicu viška...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
mdrakulic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mdrakulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 15:00
Jako lijepo! Prekrasno ukrašen prozor!
 
Kako da i ja stavim slikice,novi sam ovdje a bas mi i neide...:)
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 20:29
O, nona, pa kod tebe bude i limuna.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 20:52
Probala sam ja taj kiwano i mogu vam reći da ga ne mogu prihvatiti kao voćku. Okus mu najviše liči krastavcu. Nona, nadam se da ćeš uspjeti uzgojiti biljku s plodovima i probati. Zanima me kakav će biti tvoj dojam.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2012 u 21:02
cvijeće na zimovanju izgleda ti odlično - lantana cvjeta, limun pupa, divno
 
 
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 14:29
  Enrikova nona, pekrasan vrt imate! Izbor biljaka mi se čini odlično odmjeren i po vrstama kao i po bojama... Vrlo lijepo i njegovano bilje! Kao obilježje ovog vrta izdvojila bi drvoliku Gliciniju i naravno, najljepši kokotić koji sam vidjela! A i hoja je predivna... Ne smijem zaboraviti ni preslatke ljubimce! Nema ništa ljepše nego vrt pun cvijeća i životinja! Heart
Čestitke na divnoj unučici!
Hvala na zanimljivoj i ugodnoj šetnji! smile99
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2012 u 19:59
volim svraatiti kod tebe,uživam u raznovrsnosti tvog vrta,a vrba je zaista prelijepa  u svakom godišnjom dobusmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.