Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 113114115116117 159>
Korisnik
Poruka
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 16:55
prelijepo kao uvijek!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2011 u 22:21

Kasnim sa odgovorom o monardama...Embarrassed
Imam ljubičastu, crvenu i roza. Tj. imala sam lani pa se nadam da će i ove godine cvjetati sve tri boje. Ne znam kako tvoja monarda, no moje obolijevaju od pepelnice.

Onaj listić Streptokarpusa koji si mi dala na jednoj kavi, nekako se drži. Ne znam da li da ga posadim u vrt ili ostavim u vazi? U kojem mjesecu cvjeta?

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 03:47

Drage moje dugo nisam bila tu i nisam vam pokazala nove slike, a ima ih dosta...Ne mogu se sastati sa vremenom tako da svagdje kasnim...Večeras nakon blagdanskih obaveza ulovila sam vremena u ove sitne sate da stavim nešto novih slika...

Nataly moje monarde su dobro, imam ih na nekoliko mjesta i lijepo rastu. Crvene su boje, pa ako bude problema s tvojima dobiti ćeš ih od mene...Streptocarpus ostavi u vazi, valjda će preživjeti...
 
Jorgovan koji je na odlasku...
 
 
 
Mahonija
 
 
 
Tulipani
 
 
Posebna ljubičica
 
 
Klematis Multy blue
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 03:55
Nastavljam ali reklame za TELE2 me cijelo vrijeme maltretiraju i uskaču....Nemoguće je nastaviti, sutra slijedi nastavak....AngryAngryAngryAngry
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 07:14
Klematis je prekrasan, lijepo ga je gledati kako se od jednostrukog cvijeta pretvara u "čupavog". Mahonija je super, volim je jer mi je i u Skradniku lijepa i zimi i ljeti.
Tvoje perunike japonike još uvijek cvjetaju, stvarno dugo traju, puno duže nego običan cvijet perunike,  možda zato štu su u poluhladu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 22:47
smile227 Koja ljepotasmile64

Moj Multi Blue nije preživioCryCry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 01:54
Evo me večeras opet tu...Nadam se da ću uspjeti staviti nešto slika, ako me tele2 pusti na miru..
Smrcko i Triša hvala što ste svratile...
SMRCKO žao mi je za tvoj multi blue, baš mi je čudno da i on može smrznuti....Ako budeš htjela pelcer rado ću ti dati samo pogledaj kada se to radi...Wink
TRIŠA drago mi je da ti moji irisi japonice dugo cvjetaju...Vjerovatno im više paše u polusjeni nego na jakom suncu...Mogu ti reći da mi cvjetaju i u novom vrtu, a tamo su na suncu a i nemaju neku vlagu . L išće im je dosta opaljeno, ali oporaviti će se oni....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 02:27
Evo i novih slika...
 
Vajgela je procvjetala...
 
 
 
 
Bijeli irisi ...
 
 
 
Prvi cvijetić geuma i to u novom vrtu...
 
 
Kad sam već spomenula novi vrt evo još malo slika od tamo...
Aceri...
 
 
 
Prvi pupoljak ruže...
 
 
Ružmarin
 
 
Hosta
 
 
 
Kamelija, jedna mala koju sam iz vaze presadila u novi vrt
 
 
 
 Iris japonica i potočnice...
 
 
Djetelina...
 
 
Žuta romanija
 
 
Nedavno posađena višnja ima i male plodiće...
 
 
Da se pohvalim da je niklo i prvo povrće: salata, riga, peršin i mrkva....
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 03:03
Još malo detalja iz vrta uz kuću, odnosno kamenjara kojeg sam lani uredila...Ove sam godine dodala ostiće i još moram lantane koje su smrzle...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bugenvilija koju sam presadila u vrt i zaštitila počela je bacati nove izdankeBig%20smile
 
 
Manderina koja nije bila zaštićena puna je pupova...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 09:46

Puno lijepih primjeraka biljkica nalazi se u tvojem novom ali i u starom vrteku! Ali irisi su zaista van svake konkurencije!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 17:28
Zaista ti je veliki prostor kojeg namjeravaš popuniti.......iako mi se čini da si gotovo uspjela jer ti je sve lijepo rascvjetano, popunjeno lijepim cvjetekima!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 17:53
Vidim da se i novi vrt lijepo popunjavaClap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 18:14
Uživala sam smile186
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 19:45
I ja.... i još imaš i povrtnjak!ClapClapClap
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 21:45
Nadam se da će uskoro i druge ruže slijediti primjer ovog sramežljivca (crveni pup)!!! Embarrassed
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 00:14
lijepo je sve racvijetano i kod kuće i u novom vrtu

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 14:37
smile161
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 15:11
Pozdrav, lijep ti je vrt, jako lijep ako se mene pita, a ja imam jedno pitanje za tebe, na kakvom položaju uzgajaš Iris japonicu, meni ja na full suncu cijeli dan i u istoj zemlji kao i sve druge perunike na ranču a već drugu godinu mi ne cvijeta...molim te pomagaj, pozdrav...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 17:28

Hvala na prekrasnim sličicama, iako kamelije odlaze u tvojim sličicama možemo uživati cijele godine!!!   Fantastične su ti!!!

A ja posebno uživam u tvojoj rasvjetanoj perunici japonici, ima sve više pupoljaka, još će jedno vrijeme cvjetati kod mene!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 18:27
Lijepo si uredila novi dio vrtaClap.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 113114115116117 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,342 sekundi.