Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 116117118119120 152>
Korisnik
Poruka
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 08:37
Prekrasnih biljaka imaš na balkončeku .A posebno mi se sviđa plavi cvijet(ili je lila) s žutom sredinom
.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 10:44
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Bum ti onda dodala i smilje. Njegov cvijet je jako dobar za kožu protiv starenja, naravno. Nebumo imale niti jednu boru, tak da bu Držislav zbunjen kad bu nas slikal izbliza.  LOL
 
 
hehehe, hvala draga Ana...Držislav je već sada zbunjen našom ljepotom, a kaj bu tek nakon tretmanaWink
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 21:44

već vam dugo nisam pokazala žardinjere pred mojom zgradom:

 

u donjoj se momentalno zlate oenothere:

 

 

ovo je gornja:

 

jednogodišnji kokotić:

 
 

 

jednogodišnji iberis:

 


nigella:

 
 

heuchera, mama od svih onih koje sam vam mnogima podijelila:

 

i crvena gaillardija, Burgunderica:


 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 21:49
Na žalost ne vidim ih
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 21:55

iza zgrade se jedna žardinjera nalazi ispod balkona, tu sam počela saditi viškove čuvarkuća, a u donjoj sam posadila visoke žute gaillardije i cosmose:

 

prvi cvijet cosmosa, zagušen od gaillardie:


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 21:56
gvinejka me jutros dočekala potpuno rascvjetana:
 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 22:30
predivno je svesmile84
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 06:24
blago tvojim susjedima, kad te imaju da im tako ulijepšaš ulaz. Nadam se da to znaju cijeniti. Krasne su gužvovite žardinjere
smile78
belica,zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 07:38
takav iberis si meni poslala sjeme :))
u tebe sve prije procvjetalo nego u mene,moji echimenesi jos male bebe a tvoji cvatu,ni cosmos mi jos nije procvjeto
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 08:45
prekrasno
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 09:23
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

takav iberis si meni poslala sjeme :))
u tebe sve prije procvjetalo nego u mene,moji echimenesi jos male bebe a tvoji cvatu,ni cosmos mi jos nije procvjeto
 
 
oprosti na zabuni, draga, već imam u teglici bijeli pripremljen za tebeSmile.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 09:27
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

blago tvojim susjedima, kad te imaju da im tako ulijepšaš ulaz. Nadam se da to znaju cijeniti. Krasne su gužvovite žardinjere
smile78
hvala belica...volim taj gužvoviti stil...žardinjere s lijeve strane uređuje jedna susjeda kojoj se to ne sviđa...ona samo posadi maćuhice ili begonijice i to je to...nemam ništa protiv, o ukusima se ne raspravlja, žao mi je samo što to nije vizualno usklađenoConfused
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 12:31
imam ja bijeli alisium za sad mi je to dovoljno ...iberis mi previsoko raste ,ovaj od tebe mi bas izrasto,ne uklapa se u moje teglice od crijepa ..hvala ti na ponudi ,a onaj nek stoji sviđa mi se boja pa ću sakupit sjeme i posijat ga u gredicu ,jako je lijep 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 12:58
baš si lijepo iskombinirala biljke, pravi vrt u malom prostoru Thumbs%20Up
i ja mislim ko belica da bi susjedi trebali biti sretni što te imaju

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 16:50
i ja volim gužvu! prekrasne su žardinjere, lijepe i uredne. valjda su susjedi sretni!
prekrasan jutarnji pozdrav si dobila, divna je!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 10:44
evo zašto sam rekla da žardinjere nisu usklađene stilom...moja susjeda uređuje ove dvije, točno ispod svojeg prozora, njoj se tako sviđa i nije na meni da joj to osporavam:
 
 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 12:49
Ma dok sam vidjela žardinjere znala sam da to uređuje naša Sara.Tvoje lijepe biljčice rastu svuda pa i u mom vrtu.To mi je posebno drago jer onda se uvijek sjetim onog tko mi je to dao.Meni se više sviđaju tvoje žardinjere,ali naravno o ukusima se ne raspravlja jer će se sigurno netko odlučiti za susjedine.
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 07:57
Stvarno imaš zelene ruke, draga Sara!
Redovito navratim u tvoj vrt i divim se primjercima koje imaš, stvarno zavidna kolekcija i uvijek, za mene, nešto novo- sad me obuševio Beloperone!
I jedno pitanjce- jesam li dobro vidjela patuljasti javor u teglici, jel on to na zakorjenjivanju ili...? Davno sam čula da se on samo cjepljenjem na neki vulgaris javor može uzgojiti, al ako može i reznicom, odmah grabim škare i na posao!smile199
Veliki pozdrav!

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 08:15
meni osobno se više sviđa tvoj stil uređenja žardinjera!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 15:06
Sjedila ja kod tih zardinjera ,kad smo isli u Zagorje ,i pretpostavljala sam da to ti uredjujes al zaboravila pitat ...I da slazem se s Antonijom tvoj stil je daleko bolji ...
Velika gorica
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 116117118119120 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.