Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dipladenia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dipladenia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 46>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2011 u 00:02
molim vas za pomoć,nedavno sam kupila ovaj cvijet i odmah ga presadila,sad sam primjetila da mu listovi dobivaju nekakvu hrđavu smeđkastu boju,a dva pupa za koje sam jedva čekala da procvatu otpala...neznam u čemu je problem,može li mi netko pomoći kakvim savjetom...sad je biljka vani,jer je toplo,a do sad sam ju unosila preko noći...molim pomoć....
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 21:43
ovo je moj jadni bolesni cvjetić ,kojem ne znam kako pomoći.....
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 23:25
Neznam što bi bilo,uzmi jedan list i idi u poljoprivrednu ljekarnu pa pitaj za savjet.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 09:00
Neki dan u Portanovi u Osijeku sam zapazila VEEEELIIIIIKUUUU dipladeniju,ajme što je prekrasna,odlučila sam da će i moja jednog dana slično izgledat.Žao mi je što je nisam slikala!
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 09:44
možda zbog nagle promjene ,jer je bio u toplom u plasteniku,a ja ga naglo ostavila vani....jer čini mi se da su ovi novi listići koji tjeraju ok,možda to ili mu nešto fali....CryCryCryCry
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 13:27
Prošli tjedan u metropoli vidjeh ispred željezničke stanice, na tramvajskoj stanici štandiće sa cvijećem!!!  Sa mnoštvom dipladenija, sa cijenama za velike od 60kn do manjih za 25kn, ali i te male su rasvjetane!!!  Samo mi je žao što nisam mogla iskočiti van i ponjeti koju sa sobom!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 21:47
Moja je vani i izgleda da je konačno odlučila procvjetati. Valjda joj je duže trebalo jer se neko vrijeme oporavljala od promjene klime (iz kuće van).
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 22:06
Danas sam i ja postala vlasnica dipladenie red,nadam se lijepim cvijetovima.smile169
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 09:09
Jesam li vam već spomenula da sam i ja bogatija za jednu prekrasnu dipladeniju?Smile
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 09:26
Evo i ja sam se ponovila. Nadam se da će me uveseljavati dugo svojim lijepim cvjetićima.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 07:54
Pozdrav.Posadila sam ovu prekrasnu biljčicu prije mjesec dana i puna je pupova.Na pupićima sam primjetila zelene uši(poput onih na ružama).Zanima me s čim bi ih mogla tretirati a da ne naštetim biljci i pupovima?
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 15:55
Confidorom, sa špricom. Ja tako i sve je ok.Smile Kod nas košta 20,00 kuna i to ide na 10l vode. Za ruže, za klematise, za puno ostalog cvijeća. Koristim ga relativno često ove godine s obzirom da je kišno, pa napasnicima nikad kraja. Koju boju dipladenije imaš?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 17:04
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 21:16
Moja dipladenija





Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 00:58
Ja imam crvenu i rozu jednu pored druge .Jednako se brinem za obje .
Crvena ima po listovima neku crvenu boju ,ako opekline a roza se lijepo drži .
Zna li tko što se događa sa crvenom diplandenijom ?
Kako joj pomoći ?Unhappy
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 01:25


Uploaded with ImageShack.us
Bijela krasotica iz Barbarige, pre-kra-sna!!!



Uploaded with ImageShack.us

I moja ljepotica, svakim danom sve ljepša!! Baš sam happy!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 09:09
i ja sam happy, oporavila se lijepo:
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 09:47
moja je na cijelodnevnom suncu i ništa joj ne smeta već 6 godnina....



roza obična



još očekujem bijelu da procvijeta, a primjetila sam da ona ne voli puno sunca pa sam je malo sklonila i sad je super

crvena mi je prošle godine imala mahune sa sjemenom koje sam posijala i sada imam moje mlade diplice




Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 21:19
 
Možda ne voli vodu ,svakodnevno ih zaljevam a smještene su tako da imaju popodnevno sunce smile68
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 09:58
Moja miljenica je jedno vrijeme bila bez cvjetanja. Za to vrijeme su joj porasle grančice a sada me opet razeselila ....



Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 46>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.