Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 18>
Korisnik
Poruka
jesha View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jesha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 08:21
Ako je neko iz Srbije, mnogo salveta mozete naci na aukciji Limundo sajta. www.limundo.com/ref/jeshans.
Samo gore u pretrazivac ukucajte slaveta ili salvete.
Predpostavljam da moze da se salje i za Hrvatsku.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 14:23
Curke, trebam malu pomoć!
Gdje mogu kupiti kvalitetnu ili bilo kakvu pisaljku za vosak te vosak za istu? ( oslikavanje pisanica ) 
Hvala puno!
Pozdrav svima!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 14:00
u super konzuma su bile manje kutijice 15 kn veće oko 34kn. sve se razgrabilo,meni je mam jedva 2 uzela. akcija je pa pogledajte dali ih još ima u konzumu kod vas.
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 11:06
i mene zanima gdje u slavoniji / područje oko osijeka/ mogu nabaviti povoljne kutijice, škrinjice, drvene tacne?
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 14:41
Originalno poslano od člana kuštrava kuštrava napisao:

i mene zanima gdje u slavoniji / područje oko osijeka/ mogu nabaviti povoljne kutijice, škrinjice, drvene tacne?

odes nedeljom na avtopijacu..i tamo mozes da nađes ,
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 09:24
Cure, nisam znala kud da svrstam ovo ali...mislim da bih mogli da imamo temu, gde u ovom trenu ima neke stvarcice za kupnju.bas u ovom trenu.
Inace u BILLI jucer sam kupila staklane skroz providne podmetace-tacnice za sveče po 10 kuna, u ISKY ima prekrasni zidni sat za 20 kuna,drveni ram bez stakla, sa isecenim visecim srculencima, idealan za tehniku sabi shik a u KONZUMU SUPE ima prekrasne kutijice drvene od 15 kuna i 35 velike,tako da trk po nabavku
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 12:20
da se nadovežem.... u Lidlu sam prošli tjedan kupila komplet kistova 16 kn , a ima ih oko 15-ak komada
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 21:59
Originalno poslano od člana kuštrava kuštrava napisao:

da se nadovežem.... u Lidlu sam prošli tjedan kupila komplet kistova 16 kn , a ima ih oko 15-ak komada

i ja sam njih kupila, ali nisam bas zadovoljna
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 15:04
Čujem da u Zg u Dioni ima novih super IHR salveta.Javite o čemu se radi. 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 13:25
ja sam koristila možda jedan i ok mi je
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 09:46
menji ostaju dlacice na radu
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 21:56
cure,tema je spojena sa već postojećom tj.ovom temom nabavka materjala po gradovima. tako će tema bit puno preglednija nego da se otvaraju zasebne teme.

sve sta nađete,kupite bilo na akcijama ili ne,napisite ovde,dobro bi došao i koji kraći opis kako bi znali sta kupujuemo i kakva je kvaliteta.

sto se kistova tiće,nisu najkvalitetniji ni najbolji,slične sam ja kupila u sve po 8 i nedugo nakon toga sam ih bacila.

spuzvica vam je još najbolja za tupkanje kad nanosite boju,a sto se kistova tiće nesto kvalitetnije i bolje od 10 komada ima u art shopa po 36 kn.
Na vrh
madder View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madder Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 14:40
 Cure jel znate gdje se u Osijeku mogu nabaviti drvene kutije!
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 09:06
i ja tražim!! javi ako budeš našla povoljne
Na vrh
madder View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madder Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 13:23
Moze!!!Smile
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 19:48
u Osjeku u centru pored DM trgovine ima jedan ducancic, danas sam videla drvene kljucnice,i jos po nesto po povoljnoj cjeni
madder odaksli si,mozda se poznajemo
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 11:47
danas sam bila u KTC-u u Zaboku, te vam predstavljam njihovu ponudu:













Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 12:04
Hvala Tatjana!!!Smile
Na vrh
madder View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madder Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 14:12
Tatjana...bila sam danas u toj trgovini pitala sam djevojku koja je radila tamo da li će imati drvene škrinjice,rekla je da inace imaju i da ih trebaju dobiti...cijena je oko 30 kn...
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 18:46
koliko koštaju drvene kutijice u KTC-u?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.