Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rainovi vrtni prijatelji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rainovi vrtni prijatelji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 39>
Korisnik
Poruka
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 01:14

Ha,ha ,već jesam bankrotirala!
Evo usporedbe veliko i malocvjetnih



...i tak ljepotice gledaju kak vani pada snijeg...





...i kak se mahonia smrzava...



...a moje prdeke za sve to nije briga



Laka vam ova hladna(-13),zimska noć!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 01:17
Još sam zaboravila reći da je ova mrljasta polupropala,poduzeta je akcija spašavanja,pa bumo vidli kaj bu se dogodilo



držite fige ,maknula sam pol korijenja koje je bilo trulo,istretirala sa svim i svačim,i nadam se najboljem.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 02:34
smile78Rain večeras sam prvi put u tvom vrtu ....Imaš jako puno predivnih biljaka...Oduševile su me esheverije razne, a naročito ona čupava...Preporučujem se za jedan listić kad bude pravo vrijeme.Orhideje su mrak,ne zna se koja je ljepša, a koja najljepša...Ja ih jako volim, ali nisam doživila nikad da mi procvatu ponovo, nakon što izgube cvijet koji su imale kad su kupljene.....Sve pohvale još jednom, za predivno cvijeće...
sutra je novi dan
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 09:22
ajoj prekrasne su ti orhideje! Ali moram izdvojiti onu tamno ljubičastu i bijelu malo frčkavu....a dlakavci su naj,kaj ih briga za minuse...stan i hranu imaju..van ne moraju i kam ćeš ljepše
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 09:53
rain, ma nek bi i bankrotirala sa ovako predivnim orhidejama, nemogu ih se nagledati tri puta sam se vraćala i nemogu se odlučit koja je najljepša......
želim ti da dugo cvijetaju i sve nas uveseljavaju..smile78
a ona družina na dekici uživa, blago njima, preslatki su
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 10:25
sve se više zaljubljujem u orhideje...prekrasne su...morat ću ja sebi jednu kupiti.....
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 11:19
Uf Rain...divne su nove orhideje...neke takve imam i ja...ali ima i nekih koje nemam.....odmah su mi se dopale . Ona "musava" što kažeš da joj je korijenje bilo natrulo...e takvu imam i ja...i najlošija je...morat ću i ja po svojoj malo "prekopat" da vidim u kakvom je stanju korijen! Mahonija je prelijepa tak pod snijegom....WOW. 
Rainić i Grožđica baš uživaju.....maze male....smile72
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 12:49
Jagoda,dobro došla u moj vrtek,i hvala ti na lijepim komentarima.Ja ti isto prvi(u stvari drugi)put imam orhideje,bumo vidli kaj bu od njih.Ma nema veze,taman da samo mjesec-dva uživam u njima,kad su stvarno pristupačne cijene,nikad nisu bile jeftinije.
Hana,Bromelija,nisam znala koje bi izabrala,pa sam ih uzela previše,neke bum poklonila,jer mi ne stanu sve na jedini pogodni prozor.
Nichll=) kupi si bar jednu,iako sumnjam da bu to samo jedna,kad su sve divne,svaka je na neki način posebna.
Flavia,mene je skoro šlag trefil kad sam ju izvadila iz tegle.Bila je samo jedna te boje,pa sam je uzela jer mi se baš jako dopala.Više od pol korijenja je bilo trulo(prezalivena),nekakve bubice oko te truleži.Sve sam to maknula,oprala korijen,pošpricala protiv parazita,poprašila sa ugljenom,stavila novi kompost i malo zalijala sa previcurom,a snjim sam i listove oprala.Nadam se da bu pomoglo,ako ne,valjda bum naišla jedamput na istu takvu.
Pozdrav svima!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 12:59
Rain smile39
Doslovno. Ne znam koliko si spucala ali su prekrasne!Clap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 13:13
Koliko prekrasnih orhideja?smile64
I Rjeku je zatrpao snijeg
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 14:58
Baka,ne pitaj,previše!
Smrcko,kaj to nije super-cijeli forum uživa u lopatanju,čista romantika!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:04
ja danas ne lopatam ali zato imam vremena obići vrtove....imaš predivne orhideje smile71ali nisam ih predugo gledala.....kako sam ja jako povodljiva osoba mogla bih i njih početi skupljati.....vidi kako su me s kaktusima navukle,sad ne znam gdje ću bor smjestitiConfused
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:20
Mda, ovakve slike lako navedu čovjeka na grijeh!WinkBig%20smile
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:21
Niš ti to ne koristi,mare nostrum,škicneš tu,škicneš tam i već se nađeš pred policom sa orhidejama,ni sama ne znaš kak.Svi smo mi ovisnici! [IMG]smileys/smiley29.gif" align="middle" />
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:36
tog škicanja se ja i bojim....zato hodam svjetom bez naočala,jeftinije mi jeWinkLOL
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 22:14
Pa, rain, ne bih niš imala protiv ovekvog bankrota. Orhidejice ne znaš koja ljepša!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 22:35
ja se dobrovoljno javljam za udomitelja za orihice koje su ti viška
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 23:25
Orhideje i snjig, prekrasna kombinacija...Clap
život je more
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 23:45
Kako su ti lijepe orhideje. A poznato mi je to: niti se ne snađem, samo kao u nekom transu, nađem se doma sa novim biljkama (i tanjim računom u banci).
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 07:01
Lijepe, lijepe orhideje  - i zimska idila iza prozora..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,703 sekundi.