Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 118119120121122 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 01:45
Kod tebe ga je zaista dobro napadalo. Slike snježne idile su prekrasne
A o smrznutom nećemo sada, to ćemo na proljeće. Pa kako bi bilo da sve ostane, ne bi imala što novoga za zamijeniti

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 02:09
Hacienda u snijegu ! Predivno !     smile55
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 10:44
smile141
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 11:25
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

I za kraj poziv na kavicu..... Wink  LOL LOL
 
 
Da mi je tu popit kavicu, pa makar umoćila depence u snijeg, slikica mi je
fenomenalna!!!


A kaj ti je u tegli iznad hortenzije u bačvi, jel to lonicera ili....?


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 11:36
Predivne slike,uživala sam ,uživala.....a kavica,može na prolićeWinkKlupicu je zauzeo snig i neka on malo sidiTongue
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 20:53
Baš mi je drago da vam se sviđa ova bjelina. Meni je ipak draže vrijeme koje je kod nas već par dana.....vedro, sunčano, hladno, burno, zdravo.....
 
Lora, ma znaš da mi je kalistemonn vjerojatno opet smrznuo, opet mojom krivicom jer ga nisam obukla....samo se nadam da će kao i lani opet na proljeće potjerati mladice
 
Free, na slici iznad bačve je lonicera što se plete po luku, ovo joj je prva zima i za sad se dobro drži, sva je zelena pa mi je čudno jer ne znam da li je listopadna ili zimzelena ?? Nisam je ni ošišala i neznam da li sam trebala
 
Miro, ma da znaš kako su krasne kavice tu pod brajdom od fragule Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 21:02
Predivno sve sniježno bijelo smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 13:19
Znaš, ja bih popila tu ponuđenu kod tebe u bilo koje doba, uvek mi je lepo!
Loniciera je zimzelena, možda odbaci koji list, ali većina ostaje. Nemoj je orezivati, na proleće samo malo ako je oblikuješ. Kada procveta miris joj je nenadmašan.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2011 u 16:01
Neka bude rascvitano i lipo u tvom životu kao i u tvom vrtu kroz 2 011 godinu,a još i višesmile151smile154
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2011 u 07:09
Sretnu i uspješnu Novu ti želim
Time is something you can never get back..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2011 u 19:13
Predivne snježne slikice, kao bajkaClap

Želim ti sve najbolje u novoj godini i preživljavanje svih biljčicaHug


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 14:58
Ma znamo mi kontinentalci da se vi bliže mora jako radujete snijegu, ali......


Daj nam malo slikica bez snijega, već ga nemam ni ja a kamoli ti!!!!!

Daj nam da malo guštamo na biljčicama koje već promaljaju glavice, listiće, srčeka!!!!!smile86
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 17:02
Tongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 19:20
Snijeg zadrži za sebe, kod nas je već došlo proljeće! Čekamo i tebe!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 19:25
Kako je sad? Niče sigurno puno toga!Big%20smileIli bar virka iz zemlje.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 22:57
ala je i vas zatrpalo hahahahahah e neka baš mi drago----nek još iko skaće sa prozora u snijeg da bi izašao van .---srečo moja
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 02:40
Korjenko lepe su ti zimske slike, prava idila....Nadan se da će brzo bit i proljetnih motivi jer pokrenula se priroda...Tvoje anemone kod mene na veliko izviruju....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 10:59
prava zimska idila,vise je volim nego ovo blato sto je trenutno u mom dvoristu

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 15:13

Ma, da,da...... to su već slike za u naftalinu, da jesu romantične, jesu aliiiii...... već naveliko izviruju narcisi, zumbuli.......ja sve naveliko crtam, mjerim, planiram.....gotov je nacrt i plan za WHITE GARDEN ilitiga Bijeli vrt, sad mi samo sljedi pričekati februar i započeti sa grubim radovima (pljevljenje, oranje, gnojidba i popločavanje staza). Uh, jedva čekam Hug MM sam već svog izludila, ali zagrizao je i on, čak smo zajedno izabrali sorte bijelih ruža koje idu u dio rezerviran samo za ruže. Ne zna on još jadan što ga čeka Wink, kad počnu fizikalije...kopačica, štihača... i druge njegove "prijateljice" LOLLOL.

Stavit ću slike ovih dana ali ne od vrta nego od kućnih biljki koje mi naveliko cvatu...... dosta priče.... ionako previše "lajem" a to je trebalo sve biti iznenađenje smile148
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 18:26
Čekamo slikicesmile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 118119120121122 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.