Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali-veliki s(c)vijet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali-veliki s(c)vijet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 27>
Korisnik
Poruka
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 17:06
Hvala Rain! Sljedeći najvažniji ispit imam 15-og pa sad malo odmaram mozak par dana pa krećem s učenjem. Al imat ću svejedno malo više vremena bavit se sa cvijećem. A poslije 15-og krećem s ozbiljnim radovima na smanjivanju travjaka... U suradnji sa tvrtkom "Moj tatek d.o.o."Wink!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 17:40
nema me jedan dan u tvom vrtu, a tamo čitavo mnoštvo novih slika, sve jedna ljepša od druge. krasno!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 18:52
nevjerojatna ljepota tvojega cvijeća oduzima dah, predivno je sve draga springy, a naročito rapsodija u plavomClapClapClap.
lijepi pozdrav
slika
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 20:45
Ti si prava sretnica, tata, brat, dečko, buduća svekrva, svi paze, njeguju i uvijek nečim lijepim obogate tvoj vrt!
A surfinije su baš da ti pamet stane! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 22:25

I slikice, ali svakako ono na slikicama, je predivno! Springić, bravo za tebe i tateka!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 23:12
Što radiš gerberi da je tako lijepa ,otkri nam tajnu
Moja se loše drži Confused
 
Prelijepo ti je svo cvijeće smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 23:23
Da beskrajno uživaš i voliš svoje cvijeće vidi se iz svake tvoje riječi. A nježne riječi o članovima tvoje obitelji baš je lijepo pročitati. 
Sutra je novi dan.
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 23:55
Medvjed34, hvala na komplimentu!!!!!

Sara, obožavam tvoje komentare jer imaš takav stil da opjevaš malu pjesmicu svaki put kad se nekom obratiš! Plus još imaš najbolje smajliće!!! Hvala!!!!!!

Misty, je, istina je, imam sreće, jer sa svojim studentskim buđetom pohodila bi polja i livade u potrazi za cvijećem a ne flore, vrtne centre i sl. I hvala za surfinije!

Anaida, hvala od mene i od tateka Wink!

Anči39, i moj gerber je bio kilav i pupoljci su mu se sušili dok ga nismo stavili u dio dvorišta gdje nije direktno sunce cijeli dan nego odprilike samo sredinom dana. Opet ima puno svjetlosti jer to nije duboki hlad. Preporodio se u par dana! Pun je zdravih pupoljaka i napokon se otvaraju u lijepe cvjetove. I pazimo da mu je zemlja uvijek vlažna. Nadam se da sam bila bar malo od pomoći. I hvala na komplimentu!

Lucy, uvijek sa tako lijepim komentarom, jedan si mi od najdražih gostiju! Hvala!

Pusa svima!!!! smile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 07:55
Genijalno. Najprije sam se nauživala lavande i njenog plavetnila, a onda kad sam krenula nisam se više mogla zaustaviti. Jedva nekako preko predivnog cvijeća došetala bez daha do tvojih bake i djeda i simpa ljubimca i sjela s njima popiti sok - sad sam mirna, a ti uči, uči i slikaj i dalje ovo predivno cvijeće. i kupuj si i dalje cvijeće za neke prigode "sama sebi" to činim i ja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 09:41
Predivno,ama baš sve predivnoThumbs%20UpBaka i dida uživaju u cviću,a kažeš da su Medo i Ziva u svađiApproveJa sam pokušala svog pasića sprijateljiti sa macama i kad sam skoro uspila,onda je jadnik dobio od mace šamar po nosu  i sada kad je ugledasmile108
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 21:54
Triša i Mira, ono mi nisu baka i djeda već mama i tata LOL- bila je to šala jer uvijek govorimo da je Ziva moje dijete pa se zezamo da im je ona unučica, kažu tako ju i doživljavaju kad pravog unučeta još nemaju... LOL A baš smo se nasmijali...smile96smile197
Miro, ista stvar kao i kod tebe bila je i kod mene samo što je Medo Zivu poklopio šapom po glavi i držao ju pritisnutu o pod dok je ova jadna vrištala, dok je još bila mala, i od onda ga zaobilazi u širokom luku. Imamo i druge mačke i za njima potrči, Medu uredno zaobiđe i nastavi za drugima LOL. Hvala ti na posjeti Wink!
Triša, hvala ti što svratiš, tvoj vrt mi je velika inspiracija!!!!

smile79
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 22:33
Jao Springy,ostala sam bez daha,ovakvo nešto lijepo još nisam vidjela ovdje na sajtu....komentar je suvišan,sanjat ću tvoj vrt definitivnosmile120
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 23:30
nije me dugo bilo u tvom prekrasnom vrtu Embarrassed sad kad je sezona, teško je sve pohvatati, ali barem sam se nagledala predivnog cvijeća dok sve nadgledaju micek i pesek Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 11:22
Samo se javljam Springy da sam prošetala vrtom i mahnula ekipi na terasi. Navijam da si riješiš ispite po planu i nastaviš sa zemljanim radovima kak si zamislila. Ak ti zatreba biljnog materijala javi, kod mene uvijek ima viškova Wink
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 11:33
I ja sam se prošetala i uživala u ovoj cvjetnoj bajciClap
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 17:13
Springy hvala za biljčice. stigle čile i vedre. doduše, poštar je kuvertu ostavio na terasi tako da sam mislio da ću izvadit prisiljeno zelje, ali one opstale...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 21:29
Ma ti si stvarno super cura ...uzivala sam gledajuci juku,duplu surfiniju(skroz luda-boja vauuu)...ma sve u tvom vrtu je skladno,ljepo...kombinacije lavande,surfinija i onog zutog....pozz za dida i babu...a da bravo za bracu i svekrvu ...a tebi i Zivi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 09:47
ovo je naprosto čarobno!!!!!!!




Time is something you can never get back..
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 15:52
Magnolia, Kontesaa, Horti, mali kaktus, Medvjed34, gioiaa, Misty - hvala vam puno na lijepim riječima i što posjećujete moj vrt!!!!! Velika pusa svima!! smile79
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 16:06
Imam ponešto i novih slika, pa da krenem!

Kotiledon napokon počeo otvarati cvjetove...

























I godecija napokon, al stvarno joj jako dugo treba, bar kod mene...







I rudbekija...







Žuta kala još cvjeta, listovi su joj bili požutili no svi novi su zdravi pa sam one odrezala i sad opet dobro izgleda...










Ova nježna samonikla petunija kod lovora me baš oduševljava...







Mlade juke su otvorile cvjetove...










Vrtni hibiskus je krenuo...
















Moj mali vrt na terasi stalno mijenja izgled...







Eto, to je to zasad, čujemo se!!!!!! smile79


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.