Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 128129130131132 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 09:45
Drage moje evo me da se malo podružimo...... svima koji obilaze moj vrt velika smile78Najprije da odgovorim na pitanjca.
Vidim da slike malo lažu tj. nemožeš nikad dočarati tu predivnu roza boju zumbula i zato svi misle da su bijeli.... e nisu..... oni su ona prava Barby roza boja, i Nataly ja ti njih vadim kao i tulipane i narcise svake cca 4 godine da ih malo pomladim jer propadnu preduboko u zemlju.
Bijeli kukurjek je davno posađen ali ne direktno u bijeli vrt nego u njegovu "depadansu" Wink. Imam ja i to LOL, a to je dio gdje sam posadila nekoliko bijelih biljkica koje ću preseliti ujesen kad završim sadnju najprije grmova....
Jagoda.. drago mi je da je kalikantus konačno uspio i moj je sad krcat već napola procvjetanih pupoljaka, tako da to ti je normalno da će ti se brzo, brzo rascvast.
Misty.... hvala na lijepim rječima Hug, dvije mahonije koje imam su još mlade pa ne rastu u visinu, bar ja tako mislim a nekako sam ih smjestila da ne pokriju grotu..... sad ću staviti malo novih slilica da vidiš kako su lijepo rascvatene...
Šmrcko....baš sam ovih dana mislila što je sa hortenzijom, moja mlada od te vrste koju sam ti dala je već lijepo prolistala, a što se crnoglavca tiče, nemam nikakve posebne brige, posađen je u najobičniju mješanu zemlju u koju sadim sve biljke, i držim ga stalno na živom suncu.... već mi je kompletno crn, ali primjetila sam da pita dosta vode, u ove tri sezone nikad ga nisam pognojila Confused
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 10:06

Dolazi vrijeme kad je moj vrt zasigurno u najboljoj formi.... april, maj.....možda mi je taj osjećaj još jači jer sam pravo proljetno djete .

Šarenilo u svakom kutku, trava ima najljepšu zelenu nijansu, zemlja je prhka, svaki dan nešto novo nikne.....

Trešnja "Kanzan" počela je cvjetati Hug

Krećem sa tulipanima i to mini Pinokio
 
 
 
 
 
Pa oni obični
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 10:09
Narcisi
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 10:15
Novi povrtnjak..... mislim tu je oduvijek bio povrtnjak samo su posredini rasli trsi koje smo ove godine iskopali jer ih nažalost nema više tko rediti.
Dodali smo nove zemlje, kravljeg gnoja i sve dobro zaorali dva puta. Na svaku stranu smo posadili maslinu - Ascolanu i Istarsku belicu.
 
Ova je Istarska belica okružena rabarbarom tulipanima i srcima
 
 
Sa druge strane Ascolana
 
 
U povrtnjaku je posijano i posađeno: šeglin (celer), salata, dvije vrste rotkvica, riga, poriluk, peršin, blitva,žuta mrkva, kapula, fažoleti(mahune) i grašak.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 10:18
Nekad prašće korito, sad vaza sa floxićima i čuvarkućama
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 10:21
predivno uživala sam jako uredno što mi se posebno dopada kad vidim to
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 10:22
Breskva i višnja u cvatu
 
 
 
U malom krugu Lorin božur lijepo napreduje i ima pupoljke
 
 
Moj novi ulov - bijela saxifraga
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 10:34
smile58
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 10:43
Nastavljam......
Grota ispred kuće....














Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 10:51
Inaja, Anastazija.....Hug

Jučer sam opet malo slikala, sad svaki dan pronalazim novosti tako da nove slikice stižu brzo...brzo.
Za danas toliko...... popodne moram doposaditi nove jagode mjesečarke koje mi je dala susjeda i napraviti yuki frizuru jer je jadna neuredna.....Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 21:15
Kod tebe je sv e tako lijepo da ništa ne treba posebno izdvajati, samo šetam i uživamThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 23:04
A jesam se nagledala ljepote ! Posebno me fascinira igra kamenja i cvijeca ! Genijalno !     smile55
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 00:50
smile227 za cvijeće i pedantecu! Tvoj novo- stari povrtnjak je toliko uredan - melem za oči!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 04:49
Moram opet reći, svi se naši kamenjari mogu sakriti pred tvojim grotama! Zemlja za povrtnjak savršeno pripremljena, cvijeće tako raskošno i krasno kombinirano, zadivljena sam!! LOL
Ali ovo jednostavno moram izdvojiti!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 07:34

smile141Draga Korijenko,tebi će i kamik procvasti!

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 08:15
smile39Kad kreneš s panoramskim slikama ovaj što pada u nesvjest je pravi iskaz mog oduševljenjaBig%20smile. Pogled na bilo koji kutak tvoje hacijende je posebanThumbs%20Up. Ovaj put ću se i ja osvrnuti na ovo što je Misty ponovila.Kako ste to napravili? Kupili gotovo? 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 09:42
Ponovno sam uživala u svakom kutku tvoje predivne hacijende. Krasan odabir biljaka, baš po mom "guštu". Sve je tako sređeno "pic, pic", da mi se uvijek kad dođem kod tebe prvo nametne misao kad sve to stigneš na tako velikom prostoru napraviti da ti baš sve bude tako lijepo i uredno. smile78

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 11:06
Ove tvoje grote me svaki puta ponovo ostavljaju bez daha  smile39.
Da je bar jedna takva u mom vrtu Cry.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 12:16
smile39uhhhhhhhhhh booli glavaaaaaaaaaa..ma sve ti nevaljasmile196
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 12:42
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Moram opet reći, svi se naši kamenjari mogu sakriti pred tvojim grotama! Zemlja za povrtnjak savršeno pripremljena, cvijeće tako raskošno i krasno kombinirano, zadivljena sam!! LOL
Ali ovo jednostavno moram izdvojiti!
 
  Ova sličica mi je prekrasna, ali ostavila me je bez daha tvoja grota, prekrasno ukrašena cvijetičima!!!

I ja bi voljela vidjeti panoramku grote, ali i svega ostalog!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 128129130131132 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.