Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133
Korisnik
Poruka
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 22:24
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Krasno cvijeće, lijepo ti je u vrtu a  ovaj cvjetić je presladak sa svojim ljubimcemSmile
 
preslatki smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2012 u 23:26
Prekrasan novi prijatelj prekrasne djevojčice!
Nadam se da ti nije proredio đunglicu!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 02:01
dragička, već me dugo nije bilo u tvom vrteku i sad sam baš guštala Smile Lave je već prava curička Thumbs%20Up austijanci očito pojma nemaju LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 13:53
Duda Lave ovaj cvjetić sa šeširičem daleko prednjači po svojoj ljepoti ispred svih Tvojih cvjetića...sory...cvjeće je divno...ali što mogu kad neznam lagati.smile78smile79  smile80.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2012 u 11:37
Lave je krasna, raste ko gljiva nakon kiše, prava ljepotica!
Novog ljubimca bi ti najrađe ukrala.
Sve ti je jako lijepo a austrijancima daj neku lekciju o biljkama- da ne vjeruješ! 

- mislim da je ovo jetrenka 

http://i510.photobucket.com/albums/s348/Duda-Lave/Fotografija0587.jpg

- e još kad bi mi uspjelo kopirat sliku ( na 131 str. )
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 04:32
Draga Duda ti si na nas zaboravila pa te pozivam da nam se ponovo vratiš....
Koristim priliku da tebi i obitelji zaželim sretan Božić i sve najbolje u životu!!

sutra je novi dan
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 17:21
Pridružujem se jagodi SRETNI BLAGDANIsmile82
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 20:42
funscrape.com
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 16:12
Evo mene napokon kući ...  Hvala vam svima na dobrim željicama kod ulaska u Novu g.  i ja svima želim isto tako da budu prvenstveno zdravi a time će biti ujedno i sretni.
Ja nažalost sam bila duže vremena odsutna pa neznam baš jel se šta krupno događalo na forumu osim znam da draga Konte se udala Big%20smile...hehe pa kaj bi njoj bilo bolje neg nama drugima LOL  zekam se baš mi je drago ,muž joj je krasan čovjek pa če sigurno imati još veču potporu u vrtu .
Žalosna vijest da je naš dragi ljubimac Grom uginuo sa svojih 8mj.  ukratko uginuo je u velikoj muci mi u velikoj žalosti a sve da bi dotični gospodin iz Labina koji nam je prodao psa zaradio iako je najvjerojatnije znao da psu nije dobro...strašno mi je žao,moja Lavanda je izrazito tužna ,ja nemrem vidjet niti slikicu odma mi navru suze čak i MM se rasplakao.U prvo vrijeme nisam mogla prihvatit ideju da je dotični gospodin znao da je pas bolestan ali sada sve indicije upućuju na to al to sve sad ništa ne vrijedi niti mogu dobiti novce natrag niti psa oživit ...Dakle jedno upozorenje svima ne nasijedajte oglasima na Njuškalu od ljudi koji kao prodaju svoja legla lažu koliko su dugi i široki.
Ovim putem molim prijatelje preko Cifa da ako znaju sigurno zdravo  leglo Jack russela da mi jave,nije nam bitno da pas ima rodovnik jer ionako za to nemamo love.
 
Veselija vijest je moj vrt koji me je docekao sa rascvijetanim mirisnim prvim  narcisama,zumbulima čak i dva gerbera,izašle su alstromerije,bijeli ljiljani šibaju....sad se bavim orezivanjem i otpada ima za poludit bavim se mišlju da kupim neku sijeckalicu pa onda to mogu sve frknut u kompost....kako smo otišli dosta rano lišče nije bilo otpalo tako ga je svuda u debelim naslagama..morala sam sve očistit kako je ovdije vlažno i toplo našla sam nemalu količinu raznih gusjenica i bubetina iako sam imala vrtne rukavice uspijelo me nešto ugristi i nije baš najugodnije jer em svrbi i boli.
 
Slikala nisam još ništa ali kao sve ozeleni past če koja slikica...Big%20smile
 
 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 19:12

Duda dobrodošla natrag !
Čula sam već prije kaj se dogodilo sa pesekom i jako mi je žao. Mogu si misliti kak je Lave tužna  Unhappy.
Jedva čekam nove slikice tvog morskog vrta, kod mene je danas opet bilo sve bijelo.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,262 sekundi.