Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133134135 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 16:01
Lantanice, hvala ti za šarenilo i boje u danu kad je kod nas sve bijelo, bijelo.. Grad i selo, polje, gaj..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 16:56
E kod mene snijeg samo tako a kod tebe se uživa, Ma legendo samo uživaj u svome raju predivnom smile79-a ja sad ode se smile117pa navrati-LOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 10:37
Nuna, ovom narančastom hibiskusu je ovo prvi cvijet nadam se da će ih biti još.

Rose i Bigmama smile78
Smrcko, evo stiglo nevrjeme i do mene, ali nije još  minus, iako je zima kao na kontinentu kad je -10.

Otok kod mene ima puno još rascvjetanih bugenvilia, naročito onih koje su u zavjetrini. Moju je malo istuklo ono jugo nekidan, a dans će ova luda bura.

Bromelija, kod mene kroz cijelu zimu nešto cvate.

Horti šetaj barem virtualno kad ne možeš u stvarnosti.

Kontesaa poslušat će one tebe kad si ih tako lijepo zamolila.Wink

Stefkaja ruže su pune pupoljaka, ako ih ne slomi ova bura bit će ih i za Božić.

Triša glavno da ima, a sjeme nikad ni jedno nisam skupila do ove godine, kod mene se samo rasije, ali ovaj put sam skupila za vas.

Flavija, slikat ću crvenu, ako uspije procvjetati jer je i tu užasno nevrijeme i vjeruj mi nebi se sad baš kod mene zgrijala.

Hana i Anaida bit će još sunčanih dana, pa ću vas još grijati.

Niho kod tebe prava zima, glavno da si sve spremila  kuću Wink

život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 11:09
Predivne slike Lantana, u svakom slučaju bi rađe imala za Božić na stolu buket ruža iz vrta nego stellu.
Čitam u brbljaoni da je kod tebe pravo orkansko nevreme.......nadam se da su ti biljke dobro privezane.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 11:30
Potpisujem korijenko.
 
I ja bih radije imala ove tvoje prekrasne ruže.
 
Nadam se da nećeš imati puno štete od nevremena.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:05
Hvala ti za divan ljetni ugođaj .
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:38
Ti to nama namjerno!Wink Da nam rastu zazubice.... kod tebe puno cvijeća, naravski prelijepog!Clap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 12:35
Bože samo tvoje cvijeta e sad ti treba malo to sve pokvariti evo ti malo-pa uživaj
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 14:37
Hvala svima, a posebno tebi Niho na snijegu, kod mene ga nema, ali puše i pada i zima je. Ja sam se uvukla u kuću i radila malo aranžmana za Božić

Adventski vijenac dobio svijeće i baš mi se sviđa


Na stolu vjenac i srebrenka, lijepo idu zajedno


Ovaj je malo dobio božićnih ukrasa i svijeću


Na ulazu jedan stari vjenčić malo dorađen


Ovaj je za MPS i njegovu curu, zove se lađa, a lađa je od palmine kore, malo mahovine i ukrasa


Ovi su za za djeljenje (poklone), varijacije na temu












život je more
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 14:44
Predivno je Lantana, sve mi se jako sviđa iako ovaj mi je baš posebno lijep..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 14:45
Bravo Lantana, ne znam što mi je ljepše, ničeg previše, baš su mi elegantni
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 15:34
hmm sve gledam i ne mogu skužiti...jel ovaj vijenčić od lišća napravljen? boja mi se sviđa, a lađu si super složila Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 15:41
Lantana,adventski su fantastični,iako je svaki posebno ljep meni je ovaj prvi naj naj naj
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 16:04
Draga Lantana, baš sve po mojem ukusu - decentno a efektno!! Jako, jako mi se sviđa..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 16:32
Bravo, imaš stvarno zlatne ruke. 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 17:13
Ma baš nisam ni upoznata sa takvim veseljem oko Božića ali si sve to tako lijepo dočarala da nemam riječi----Svaka čast
 Prakrasno -Kraljice moja
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 17:59
Thumbs%20Upsmile162stvarno prelijepi aranžmani, super ideje, malo volje i rezultat je očit...
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 18:03
lijepo, elegantno, profinjeno...sve za pet plus
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 23:26
Evo me opet malo da vidim tvoje aranžmane koji su prekrasni -e sad se fati dr. posla
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 11:06
Hvala vam svima smile79. Ja se volim malo igrati s tim aranžmanima. Ovaj crveni sam kupila jer mi se jako svidio, napravljen je od suhog lišća, ali je obojan jednom prekrasnom bojom, ja sam stavila svijeće i ispao je adventski vijenac, a ostale sam sama napravila.

Nego Niho ti bi mene poslala da čistim smile208, pa cijelo ljeto čistim, ne mogu vidjeti ni metlu ni krpu, oprala sam na veliku muku prozore, a ono orkanska bura sve sol po staklima Cry, neću ništa više prat.

Radila sam e-čestitke od mojih motiva za goste i prijatelje, ima jedan program od Kodaka na stranici Photobucketa i s njim je jako jednostavno raditi čestitke iz slika koje su već na Photobucketu...














život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133134135 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,486 sekundi.