Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 14:26
kruh sam joj samo dala i to maaaali komadičak Wink
ostalo sam u sebe strpala...žrtvovala se za nju LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 20:09
hej ivna, već te danima zaboravljam pitati, jesi mi tražila žuti jarmen na sajmu u Ludbregu?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 20:35
Aha, Embarrassed.Pitala Shashu da li zna za kakav jamen, jerman -nisam se baš mogla sjetiti kak se zove ali ni ona nikad čula i kak da tražimo nešto što ne znamo ni kak se pravo zove a ni kak uopće zgleda Confused?!
A ja tebe već danima hoću pitati zašto ti ne gledaš moje reportaže o Ludbregu smile208?!?
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 20:51
daj me nemoj sramotiti pred ljudima, pa o Ludbregu znam sve osim o žutom jarmenu - Anthemis tinctoria kelway !
 
O Ludbregu znam i ono kaj čak ni ti ne znaš, hahaha...
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 08:42
Ja ne vidim nikakve pisane tragove smile60  i opet me tračate, hm...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 09:56
da tračamo, jezike smo nažuljali na tebi,hehehe...
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 12:34
cccc samo čavrljate a radi li se šta ovde ha ili ja trebam nekoga malo smile225 jubim puno puno ivnaaaaa!!!!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 13:04
Pa kak se ne radi, draga moja i klafranje je posao i to jako težak Approve!
E , pošto mi je brrrr, bježim van u dvorište i uz standardno čupkanje, plijevljenje i blejanje u cveteke (a što mi drugo preostaje kad moj glavni izvođač radi po cijele dane Confused) mogu si samo izmišljati posleke LOL!
E pa akcija spašavanja jedne pepeljare i jednog malog pikavca!!!
Obojala pepeljaru koja je bila sva ofucana i počela se igrati Embarrassed, rezultat mi krasi balkon i ja sam zadovoljna kak zgleda, čist je ok (hvalite me usta moja kad me drugi neće LOL)!
Evo je:




Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 13:24
Iako mi se jaaaako sviđa ovaj tvoj uradak ipak mi je malo žao pepeljare znaš da sam ja strastveni smile101 ali ipak svaka čast na ideji baš si ti pametnica !!!! smile78
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 13:28
  moja reakcija kada si mi napisala da se igraš s pepeljarom,
mislim si, žena pukla skroz, nema više roštilja, tanjura od kotlovine pa prešla na pepeljare ...  
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 13:36
a sada, kad vidjeh najnovije remek djelo iz tvoje majstorske radionice,
mogu samo reći:  
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 14:11
Joooj ubit će me dragi, sve sam iskoristila, tanjuraču, roštilj, košare, sreća pa je nepušač (ZA RAZLIKU OD TEBE FORZI smile101), ovdje se neće buniti LOL. Sutra opet idem na tavan, možda što pronađem smile191 !
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:27
Izgleda da ćeš ti uskoro morat u nabavku novih stvari jer polako sve iz kuće iznosiš i sadiš cvijeće u to šta ti je bonaaaaa smile155 smile181
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 08:00
Poseban pozdrav najvjernijoj pratiteljici moje priče i kolegici kreativki. I prije mojih skitanja po raznim kutovima foruma ( imaš pravo, nedostajali ste mi) i svakakvog potrebnog i nepotrebnog blebetanja svratih ovamo k Tebi i tamo na Tvoju terapiju. Znam da nije uputno nekoga posebno isticati, ali ipak si Ti jedan od mojih favorita čije teme ne propuštam obići. Vidim bilo je i zdravstvenih problema, ali siguran sam da je Tvoja neiscrpna energija u stanju sve pobijediti i unatoč svemu održavati vrt u prekrasnoj kondiciji i pretraživati tavan tragajući za možebitnim predmetom kojemu bi se mogao udahnuti novi život. Kad smo već kod toga, imam posebnu ideju. Jednom, kad u Zagrebu na Gornjem budu skupljali krupni otpad, pozvat ću Te da zajedno idemo roštati, jer kažu, zna se naći svašta interesantnoga. U vrijeme dok sam još radio u Zg-u i vozio se u ured na Novoj Vesi pa ugledao te hrpe starog namještaja i ostalih sitnica, uvijek sam dolazio u napast da si uzmem slobodan dan i idem čeprkati po tim hrpama. Sigurno su svašta krili ti tavani starih gornjogradskih kuća.
No vidim Ti još imaš resursa, ali je pri kraju kad je već pepeljara došla na red. Košare i rešetkice si lijepo uredila. Uvjerio sam se na podosta slika da voliš mort, kamenje i zidanje. Sjetio sam Te se nedavno kad sam došao na ideju da dovučem od nekud malo veću gromadu, a Cimi je komentirala kaj mislim angažirati vojni transportni helikopter da ti dopela i spusti uvrt. Uostalom od kud ti kamen, kaže ona. Ja njoj, sigurno ima Ivna ili bar zna gdje ima, jer ona je vodila neke pregovore oko dobave.
Sviđa mi se pogled na Tvoju kuću sa zimzelenim raslinjem s one strane prema ulazu. Posebno volim vidjeti i onaj Tvoj podrum sa svodom ulaza u ovakvom bogatom i bujnom izdanju. Kako se u slijedećim satima ponovno povlačimo iz civilizacije na naš breg i neće nas opet biti neko vrijeme, koristim ovu priliku i mjesto da se zahvalim pohvali naše"birtije", a bio sam siguran da si jedna od spomenutih duša slične frekvecije koja će znati prepoznati čarobnost onakvi svitanja.
Sad sam stvarno pretjerao sa opširnošću, gibam i LP smile219

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 23:24
Balkon s pletenim košarama je divan. Ideja s pepeljarom je ludilo. Iako sam pušač, ne bi mi bilo žao iskoristiti pepeljaru za cvijeće. 
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 18:38
Pffff, pfffffff i ja bih mogla najprije otpuhati prašinu sa svog dnevnika a tek onda početi pisati Embarrassed...
Ma nije da niš ne radim ali sve to spada u one svakodnevne vrtlarske radove a i ponekad ama baš niš ne radim Approve, kao što je već dobrih dva tjedna osim što buljim u svoje cveteke i divim se kad neki novi procvijeta, ljutim se kad neće ili mu se nešto dogodi...
Ali danas mi je trebalo zraka, trebalo mi je da se malo ispušem i... konačno uredila tanjuraču koja je dugo čekala da dođe na red... S obzirom na resurse kojima sam trenutno raspolagala jer za sve ostalo sam trebala otići do Vž-a a to danas ne dolazi u obzir, zadovoljna sam učinjenim...Malo mi kvari dojam kamen koji sam morala staviti na rub zbog toga da se zemlja ne osipa dok se biljčice ne ukorijene ali sve u svemu mislim da će biti ok kad se biljke razrastu a i uvijek se nešto Bože moj može promijeniti, dodati ili izvaditi Wink!




Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 20:19
Pa ti si to super napravilaClap,da mi je znati šta je sljedeće na reduWink
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 20:51
Ivna, draga, pa ovo je nešto najoriginalnije što sam ikad vidjela! BRAVO!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 21:09
Hvala vam drage moje Embarrassed !!!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 21:11
PrekrasnoClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.