Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 01:48
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Gardenija i Dipladenija su prelepe a crveni zvoncic (Kohleria) ce te uveseljavati cvetovima citave godine, samo ga nemoj prskati vodom po liscu. Jako lepo izgleda i kada se pusti da slobodno pada iz saksije.

Mimar zahvaljujem na pohvalama za moje cvijeće i na imenu za moj crveni zvončić.Kupila sam ga na sajmu u Rijeci,ali uzgajivači nisu znali ime,već samo zvončić.Držim ga u polusjeni i ne prskam po listovima,lijepo raste i puno cvjeta..WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 03:50
Još jedan grmić kojem ne znam ime,znalci javite se.....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 01:59
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Jagoda jedva sam čekala sliku gardenije, e ti ćeš bit kriva za nabavku iste.
Predivna je, ali ni hortenzije ne zaostaju, ono je neka posebna, a ona obična roza je tako bujna da se širi cjelim tvojim dvorištem. Voćke su sve tako primamljive, a sve ostalo je bujno, baš si sretnica.
Triša,vjeruj i ja sam jedva čekala gardeniju kako zbog lijepih cvijetova ali i još više zbog mirisa koji je božanstven...Ako nisi imala prilike osjetiti miris moraš ove dane navratiti do mene i onda ćeš definitivno kupiti gardeniju....Zahvaljujem na pohvalama.....Big%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 03:52
Za kraj jutrošnja slika ,gardenija sa 16 cvijetova....
sutra je novi dan
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 08:58
Gardenija je stvarno predivna ali ovaj put mi je za oko zapela kohleria. Takve crvene zvončiće do sad nisam vidjela. Sad kad je mimar napisala ime malo ću pobliže pročitat njene karakteristike a ti ćeš mi reć gdje si ju nabavila, prekrasna je Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 03:46
Lijepi grmić,kojem ne znam ime,Flavia ili Mimar javite se sa imenom.......
sutra je novi dan
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:53
Majko moja što ti  je lijepo cvijeće, gardenija je prekrasna,Ali onaj crveni zvončić je poseban ,kako se zove botanički pa  da krenemo svi u potragu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 08:37
Jagoda jedva sam čekala sliku gardenije, e ti ćeš bit kriva za nabavku iste.
Predivna je, ali ni hortenzije ne zaostaju, ono je neka posebna, a ona obična roza je tako bujna da se širi cjelim tvojim dvorištem. Voćke su sve tako primamljive, a sve ostalo je bujno, baš si sretnica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 03:43

Sada jedna viseća kombinacija,begonija i .....

sutra je novi dan
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:48
Gardenija je predivna.Čula sam da je jako ljekovita.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 02:16
Drage moje GIO,ANAIDA,MAMAA,OTOK,KORJENKO hvala vam što svraćate u moje dvorište i imate samo riječi pohvale za moje biljke...
ŠMRCKO ono oko trešanja bila je šala i simpatična zezancija ...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 08:23

Nemam riječi!Thumbs%20Up

Zbilja imaš p r e d i v n o g cvijeća!Clap

A voće, pa čak i narandža!

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 01:38
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Šmrcko,da imam jednu mladu trešnju,koja nema velike plodove .To će biti možda iduće godine,pa će izgledati kao one od Korjenka....Spominješ mi trešnje zbog onih na kavi,gdje sam očito pojela previše?Bile su na stolu ,a što je na stolu ponuđeno je .....Big%20smileBig%20smileBig%20smile


Ma ja se volim šaliti, nemislim zlosmile78. A napisala sam jer je Triška bila na svakoj trešnji od Skradnika do Rijeke, a kod tebe sam slučajno vidjela stablo trešnje. Bilo je sve simpa oko trešanja, kao da nam je netko mlade janjetine stavio.
Treba nas sve odvesti na berbu trešanja bez dnevnice, a da jedemo koliko možemo . Ja sam ti veliki voćoljubacWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 03:37
Evo i crveni sljez....
sutra je novi dan
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:45
Jagodaaaaaaaaaaaa! smile39 Super ti je cvjećeko! Begonija je savršena u kombinaciji sa biljkama koje se zovu DELOSPERMA. Tvoja mi je gardenija san snova - stvarno nešto prekrasno! smile120
Za ona dva grmeka, neznam na žalost kako se zovu....ali ne brini ništa...ima tu eksperata koji sigurno znaju....uopće ne sumnjam da će se uskoro naći netko tko zna imena ovih biljaka!smile76
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 03:34
Evo malo novosti iz mog dvorišta,prvo roza sljez...
sutra je novi dan
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 08:58
Begonija predivna ,a tek gardenija smile94
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 07:48
Cvijeće i voće, sve je krasno, bujno, onaj crveni zvončić poseban 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 03:40
Procvala je i lantana druge boje...
sutra je novi dan
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:47
Prekrasne boje cvijeća , a gardenija mi posebno lijepa poput kamelija.smile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,656 sekundi.