Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Antheino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Antheino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617>
Korisnik
Poruka
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 08:57
ispred močvarca gaura podivljala kako raste... što predlažete da ju ošišam???smile187

Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 08:58
kraj gaure....





Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 09:01
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 09:02
 već sam ga pokazala ali moram još jednom jer već cvijelo ljeto neumorno cvatesmile188




Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 09:06
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 09:34
predivno smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 09:37
Lijepo je kod tebe, nekako svježe, ništa nije spaljeno.

Gauru ne bi još šišala. Ona će na vrhovima grančica još cvjeteti.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 11:15
da kod tebe kao da je neka druga klima, kod mene i trava krepava, a zaliti je i nemoguće jer mi se čini da je to samo onako površinski sve.

Prekrasno su se zabunili i karanfilići i ploxići. A gaura, takva je imoja narasla ogromna, nisam baš toliku očekivala, ja sam ju samo malo povezala, a rezati ću ju kasnije.
belica,zagreb
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2012 u 07:39
enrikova nona smile78

OTOK , belica svaki dan, ujutro i navečer nosim toliko vode jer ova vrućina ih ubija..izgleda da mi uspjeva....jer nemogu ih gledati ako mi kroz dan klonu i vidim da su žedne.. hvala na savjetu u vezi gauresmile113 a ploxiće ću još uslikati jer nisu samo dva cvijetića sad vidim da ima još pupovaLOL
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2012 u 21:00
Originalno poslano od člana ANTHEA ANTHEA napisao:

ispred močvarca gaura podivljala kako raste... što predlažete da ju ošišam???smile187

Isuse stvarno ti kao da imaš neku drugu klimu tvoja gaura divlja moja se osušila. Daj mi reci na slici ispod ove kako se zove biljčica sa crvenim cvitom? imam i ja jednu malecku-neznanku
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2012 u 21:14
divno cvjetno, oleander je predivansmile64
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2012 u 22:02
...bijeli oleander je veličanstven, a kaj se gaure tiče, uživaj u njoj i sjeti se svih nas kojima se osušila, a oreži je u proljeće desetak cm od tlaWink...
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2012 u 11:33
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana ANTHEA ANTHEA napisao:

ispred močvarca gaura podivljala kako raste... što predlažete da ju ošišam???smile187

Isuse stvarno ti kao da imaš neku drugu klimu tvoja gaura divlja moja se osušila. Daj mi reci na slici ispod ove kako se zove biljčica sa crvenim cvitom? imam i ja jednu malecku-neznanku

kraj nje je salvija iliti crvena kadulja.... to su ti moji sijanci...samo što sam prerano posijala kad je bilo hladno i opstalo  mi samo osmero biljčica....predivne su ..dogodine ću pametnije
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2012 u 11:36
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...bijeli oleander je veličanstven, a kaj se gaure tiče, uživaj u njoj i sjeti se svih nas kojima se osušila, a oreži je u proljeće desetak cm od tlaWink...
lijepi pozdravSmile

namjeravam ju na proljeće premjestiti na drugo mjesto jer mi je tu u prvom planu i od nje mi se druge biljčice ne vide..... da ju onda svejedno ošišam prije presađivanja??
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2012 u 11:36
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

divno cvjetno, oleander je predivansmile64


smile78
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2012 u 12:05
Bijeli oleander je prekrasan smile64.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2012 u 13:22
Prekrasni hibići i oleander.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2012 u 10:37
  i opet cvate


Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2012 u 11:09



Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2012 u 11:09



Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.