Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salvetice od Franjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salvetice od Franjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 18>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 09:04
Franjice ovo je fanazija....ma ja mislim da si bikice jaaako kreativne, što si ti i dokazala....
 
P.S. Sutra si na kavici???
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 17:16
Šmrc, šmrc - moj Klimtek danas odlazi u novi domek... idemo u čestitare. Toliko sam se ga nagledala pa više nisam sigurna koliko je poseban... baš sam mustra... najradije bih otišla i kupila neku ludu knjigu i ostavila si ga doma a onda pa... i nije nešto posebno, možda ipak bolje kupiti nešto drugo....
No, dobro, hrabro ga idem zapakirati (samo celofanek i zlatni mašlek) pa nek se sv dive) a ako se neće diviti i padati u nesvijest od iznenađenja, još uvijek ga stignem odnesti doma!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 17:40
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Draga moja Andrea - moj sin radi velike zahvate tipa preuređenja kupaonice ...


Joj, a ja ću možda trebati  majstora kroz izvjesno vrijeme!!! Wink
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 17:48
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Šmrc, šmrc - moj Klimtek danas odlazi u novi domek... idemo u čestitare. Toliko sam se ga nagledala pa više nisam sigurna koliko je poseban... baš sam mustra... najradije bih otišla i kupila neku ludu knjigu i ostavila si ga doma a onda pa... i nije nešto posebno, možda ipak bolje kupiti nešto drugo....
No, dobro, hrabro ga idem zapakirati (samo celofanek i zlatni mašlek) pa nek se sv dive) a ako se neće diviti i padati u nesvijest od iznenađenja, još uvijek ga stignem odnesti doma!


još uvijek možeš reći - pa znate nije nakaj a ak vam se baš ne dopada donesem vam teglu cvijeća ili knjigu da da da
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 22:44
E draga moja Gogsica, baš zbog toga što se toj predobroj osobi nose specijalni pokloni (posebno okruženje, pa padaju teglice sa kamelijama od 1.000 i više kuna) ne pada mi napamet nositi nešto što ja mogu kupiti, baš sam se zato jako, jako potrudila i napravila kutijicu, sad mi je opet prelijepa a i kuma joj se stvarno razveselila, voli ona takve stvari a kćer prepoznala i Klimta!
 Na povratku doma, pola dvorišta šute (ne pretjerujem pa znate da nije veliko), kupaona razvaljena... moram se ići tješiti pa sam se malo poigravala sa pisanicama
 
 
 
 
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 22:48
Prava mala manufaktura pisanica...

Tvoje crne kutija a ovim 2k ili kaka se već zove su mi predivene...
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 22:56
Bravo za Klimta!
A i pisanice treba naravno pohvaliti.svaka čast!smile55
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 06:21
pissaanniicceeeClap
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 08:00
Pisanice su preeeeeeeeeeeeeslatkesmile71
meni je super u životu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 09:20
Jesu, jesu preslatke, bila mi kamena zrnčeka preskupa, odurno preskupa pa sam ih lijepo prelakirala još jednom decoupage lijepilom, uvaljala u šećer i kad se prosušilo polakirala prozirnim sprej lakom. Sprej je dodatno naglasio boje koje su bile prikrivene pod šećerom. Ne pada i ne mrvvi se šećer i jako, jako sam zadovoljna. Još samo moram malo srediti izradu jajčeka (u prijevodu: biti urednija /pogledaj Esmeraldu, Hippy, Bubamaru.... ma nabrojila sam samo zgb puce, drugi puta ću ostale)
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 09:59
Ovo je krasan dar, njegova prava vrijednost je u trudu a vidi se ga je bilo poprilično. Čestitam.Tongue
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 11:26
Franjice, Klimt škrinjica je toliko savršena da svatko normalan zna da jedan takav unikatni ručni rad vrijedi puno više od nečega što se može kupit u svakom dućanu . I kuma će s vremenom biti još više oduševljena, sigurna sam.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 11:27
I zaboravila sam reći da su jajca prepreprepreslatka, ha, u svakom smislu, kad su od šećera.........
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 14:10
Hej, da me krivo ne shvatite moja je kuma stvarno velika žena i zna cijeniti tuđi trud i kako joj je malo stvari nedostupno voli ovakve posebno njoj namijenjene uradke.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 14:12
odlično smile141
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 18:21
odusevljena sam kutiicom..........ti si se draga tolko usavrsila....ma meni se cini da si ti svaki dana tome....navukla si se ha.....smile55
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 23:58
Moram pohvaliti onaj tanjur koji je dobila Branka od tebe! Stvarno je prekrasan. A i naravno oni poklončeki koje si nam dala. I tek tamo sam se sjetila da ja imam negdje salvete koje smo skupljali još u osnovnoj školi. Potražim ih pa stavim slikice i ako ti se što svidi šaljem ti!
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 15:12
Franjice..kutija me oborila..smile55
ma od kud taj motiv, vidim ga često na ovom dijelu foruma..
 
..a i one vjetrenjače...Smile
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 17:31
To ti je salveta sa djelima Klimta, poubijale smo se skoro za nju... nisam sigurna nisu li svi djelići već naljepljeni na neko djelce!
Vjetrenjače su salveta (za prvu ruku imaš kod Andree) a treba organizirati i kavicu pa dobiješ!
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 17:42
Kavica..tako je!Wink
 Znači andrea01 ih ima, moram i do nje...opustošit je
Mislim da sam vidjela isti ili sličan motiv Klimta ako se ne varam kod monne na prekrasnoj ogrlici..
smile217..toliko toga sam vidjela da mi je sadv puna glava, ali mislim da sam u pravu..
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,157 sekundi.