Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Laboratorij žica i perlica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Laboratorij žica i perlica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 20>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 22:57
Moje nakitilice, možda nekome pomogne ova informacija - u Perli imaju set kliješta (4 osnovnih + igla za proširenje rupica) po jeftinoj cijeni i općenito sam otkrila da su kod njih pojedinačna kliješta definitivno najjeftinija, pa koga zanima evo linka  http://www.perla-nakit.hr/ponuda/474
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 19:55
Hvala na obavijesti, baš si tražim ovakav komplet! smile78
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 20:16
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Moje nakitilice, možda nekome pomogne ova informacija - u Perli imaju set kliješta (4 osnovnih + igla za proširenje rupica) po jeftinoj cijeni i općenito sam otkrila da su kod njih pojedinačna kliješta definitivno najjeftinija, pa koga zanima evo linka  http://www.perla-nakit.hr/ponuda/474

jel ima trgovina gdje se može osobno kupovati jer kad sam pokušala pretražiti stranice moram se registrirati.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 20:27
U Perli možeš i osobno kupovati, adresa je Nehajska (Trešnjevka). Ne moraš se registrirati da bi pregledala stranice, kad stisneš nešto na meniju s desne strane, ako pod tom kategorijom ima više izbora onda samo ponovo pogledaj na isti meni šta ti je ponuđeno... Npr. odabereš "Kamenje u nizu" i onda ti on otvori podkategorije - fancy, chips, kuglice itd. Samo što ti na glavnoj strani stoji tekst o registraciji dok ne klikneš na "užu" kategoriju! Normalno se pretražuje, nema potrebe za registracijom! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 21:50
hvala, našla i pogledala Smile
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:17
Ajme, super stvarčica ima...sad bih se ja zapalila i za to....
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 23:55
Ovaj vikend sam uz slavonski zrak i mamine želje dobila inspiraciju za jednu romantičnu very vintage ogrlicu... U receptu su ove stvari: žad, citrin, češke perle i metalni elementi i žica u boji starog zlata... Duljina ogrlice je do "strateškog proreza" LOL, a ideja je da bude asimetrična i pomalo neobičnog kroja... Ovo je valjda nešto što sam vremenski od nakita najduže radila! Wacko





 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 08:35
Ja više neću otvarati ovu galeriju ručnih radova, jer svaku stranicu koju okrenem padam u nesvjest. Predivno!
ANĐELKA
Na vrh
RIDRIDRID View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje RIDRIDRID Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 08:44
Superiška! Imam i ja nekoliko mojih početničkih radova, ali ne znam gdje da ih pokažem, nemam svoju galeriju, ali su početnički, doslovce moji prvi radovi pa nisu baš nešto.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 11:12
smile227 ogrlica je prekrasna!!!Bravo majstorice!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 14:18
predivna je ClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 17:29
smile39smile39smile39 ...ak te Slavonija ovako inspirira, barem svaki vikend bjež' tamo...predivna je, fakat vrlo vintage, svi detalji k'o i inače kod tebe pažljivo iznivelirani, a boja i ukupan dojam....preeeeeeedobro....  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 18:09
Originalno poslano od člana RIDRIDRID RIDRIDRID napisao:

Superiška! Imam i ja nekoliko mojih početničkih radova, ali ne znam gdje da ih pokažem, nemam svoju galeriju, ali su početnički, doslovce moji prvi radovi pa nisu baš nešto.


Svi počnemo negdje! Otvori svoju galeriju i stavi svoje slikice! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 18:14
Drago mi je da mi se sviđa! Velika pusa svima! smile79
Primavera, moram priznati da nije baš slavonski zrak zadužen za moje stvaralaštvo koliko kreativna atmosfera kad sam doma - meni mama šiva bluzu i kardigan, a ja njoj motam ogrlicu pa se nadopunjavamo idejama, savjetima i idejama!
Sjajno mi je kako svi na ovim dijelu foruma koristimo različite tehnike izrade nakita, svatko ima svoj stil i način koji se nekome svidi! Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 10:20
Izzy vikend je zaista urodio plodom. Ogrlica je više nego dobra, ma odlična je!!!
A mogu misliti kako mami lijepo stoji.
 
Išla sam je ponovno pogledati, zaista svaki detalj na svome mjestu.
Prekrasno !!!
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 10:26
Hvala draga! Još ljetos smo kupile te citrine i žad, a nikako nismo nasilu mogle smisliti šta s njima, sve kombinacije su se činile nekako "bapske"... Onda pustiš da materijal malo odstoji (ionako nije kvarljiva roba) pa te lupi neka ideja kasnije... Smile A mama nakit općenito nosi sa stilom i guštom pa mi je drago joj ga i raditi... Dobro, ajde, i još tamo nekim ljudima... Wink 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:01
Izzy predivna ogrlica,zaista se isplatilo svo vrijeme koje si uložila u izradu.
Tako je fina i nježna a ne djeluje krhko.Uz sve to obožavam žadsmile93
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 15:43
Hvala Mare! Ovi metalni elementi (koji su inače tvorili lanac) su jako prozračni i cvijet mi je dao inspiraciju, kad sam ga vidjela odmah sam kupila par komada jer mislim da bi bili i krasni broševi, baš zimski stil... Skupljaju se ideje za Božić! smile151
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 17:00
Ponovo sam se vratila na tvoju ogrlicu i zaista je jako,jako lijepa.A mislim da će i broš biti pun pogodak.
Kako ja u Slavoniji ne dobijem takvu inspiraciju?Unhappy
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 17:03
Hahahahaha! Mare, možda si u nekom dijelu Slavonije gdje ne pušu vjetrovi kreativnosti? Svrati malo do Gradiške, možda te ulovi nešto! Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.