Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 153154155156157 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 21:16














procvjetala jesenja anemona!!!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:15
Belina
moon
ajama
Mari
Mona

Hvala vam na posjeti, i svakoj lijepoj riječi koju ste mi napisale!

toni
dmirce12
hvala vam!
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:22
Teško je nešto izdvojiti
i sve nabrojiti jer je kao u bajci 
a terasa je predivna kroz zavjesu od ruža!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:25
Miška,
do sada si bila na klupici, a vidim da ti se svidjela i terasa!
Radujem se uvijek kada si tu, a da ti bude još ljepše....

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:28
Miška,
kako se ovo zove? telepatija?
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:34
Na klupi sam obaveznotamo je svega lipoga
a na terasu me privlače ruže i sve ono ča zaklone
svojim laticama.Vidim da ti dimnjak dugo nije u funkciji
Mačić je prekrasansmile79
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:36
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

iza zavjese blista, miriše i šušti... divota

 




Hvala ti Nisa
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:36
100%
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:58
Originalno poslano od člana miska miska napisao:


Vidim da ti dimnjak dugo nije u funkciji

eh moja Miška, nekada se on često dimio...
otišli sinovi, utihnula kuća, a kada i dođu, neda mi se micati sve što sam poslagala tamo gdje treba paliti vatru, pa posluži i manji na dvorištu.

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 23:27
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

A što napisati da o tvom vrtu već nije napisano. Prekrasan ti je u svako godišnje doba, po suncu i po kiši. Sve ovo što nam pokažeš na svojim slikama odiše ljubavi s kojom ga uređuješ, ali isto tako pokazuje koliko truda i volje i leđa treba da sve bude ovako kao što je. Na svakoj sliki svaka travka je na svom mjestu, trava uvijek friško ošišana, nigdje otpale latice. Bravo.
Kad gledam tvoje slike mislim se koliko kod tebe ranije sve cvjeta nego ovdje kod mene. Ostavljam ti veliki pozdrav. smile79
Hvala ti Karli,
već sam pisala da vrt u ovom obliku, imam već 11 godina, da je bilo najteže u početku, kada je trebalo prekopati ledinu i počistiti sav korov koji smo zatekli.
sve ostalo, za mene nije posao nego uživanje, i dok sam imala punu kuću muškaraca, bio je jedino mjesto gdje je bilo onako kako sam ja htjela da bude.
valjda mi je od tada ostala navika da je samo u njemu uvijek sve uredno i složenoBig smile.


ovako mi je izgledao vrt dvije godine nakon što sam ga počela uređivati



Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 23:38
Originalno poslano od člana vila2 vila2 napisao:

Draga Slavujčice, ne mogu prošetati ovuda da ti se ne javim... Pogled kroz tvoju zavjesu od ruža me uvijek razveseli, ali sa ovom predivnom pričom si me dirnula u srce...
Radujem ti se...i svakoj tvojoj izrečenoj misli
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2014 u 10:36
Draga moja Slavice, stalno sam tu, ne propuštam zaviriti u taj mir i ljepotu, vidjeti što se novo probudilo, ali uglavnom prođem bez glasa... Jer što i reći na sve...
Samo da ti javim da ona tvoja "zavjesa" od ruža je i kod mene otvorila svoj prvi cvjetić Clap a mom iznenađenju nije bilo kraja kada sam vidjela koliko je sitan, predražesan!!! Stalno sam gledala po drugim dvorištima crvene penjačice, nisam znala Chevy Chase kako izgleda u živo, i mislila sam- ovakva će biti i moja vjerojatno. Ali kad je onaj mići mići cvjetić procvjetao, ne mogu ti opisati svoje iznenađenje, nikada nisam vidjela takvu ružicu, Slavice! Nemoj se smijati, ali ja sam mu rekla: "Pa dobar ti dan! To si ti!" Jedva, JEDVA čekam da se otvore slapovi kao kod tebe, jer preposebna je, onako nenametljiva, a govori sto jezika, ta malena ružica...

...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2014 u 21:42
Dobar dan i tebi draga LeoNata!!!Heart



Znam ja da si ti često u mom vrtu, kao što znam da mi ljudi poput tebe obogaćuju život jer sa sobom donose nešto jedinstveno i neprocjenjivo.

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2014 u 21:55
cvijetići saxifrage stolonifera




falopija




achillea filipendulina


oenothera missouriensis




Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2014 u 23:05
Vrt prepun boja, mirisa, pčela, ptičica... ma što više poželjeti?
Sutra je novi dan.
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 08:26
draga moja Slavice,jutarnja kafa koju pijem u kancelariji mi je najljepša jer je je pijem gledajući šta ima u tvom vrtu.Znaj da sam uvijek tu ujutro.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 15:48
Potpisujem Lucy!
Kada uđem u tvoj vrt, čujem brujanje, ne zujanje, jer u tvom vrtu ima toliko cvijeća da vrt vjerujem bruji (sa veliko B)od mnoštva pčelica, bumbara, kolibrića...osjetim lepet krila mnoštva leptirića, upijam najljepše mirise, a moje oči...one ostaju zetečene bojama i oblicima tvog vrta!
Kada se priroda udruži sa Slavujčicom, onda je to praznik za sva osjetila!

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 17:06
cvijetići saxifrage stoloniferae posebno su lijepi
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 22:23
   Kada sam počela stvarati ovaj vrt, a počela sam iz ljubavi prema prirodi, biljkama i svemu što ta riječ u sebi krije,
i kada sam se pridružila ovom forumu,
nisam ni pomišljala kakve divne osobe ću upoznati,
koliko lijepih poruka ću pročitati,
koliko će mi sretnih trenutaka donijeti osobe od kojih neke nisam nikada ni vidjela.

Ovo je moj način da se zahvalim svakoj posebno i svima zajedno
Ovo je moja priča o sreći!
Jedan dan stigne paketić, poštar kaže-ovoga puta nije cvijeće!!!
Hvala ti draga Miška, što si osjetila trenutak, iako ti nisam ništa rekla,
hvala ti što si mi ovom malom knjižicom uljepšala život, i dokazala po tko zna koji puta, da u tebi živi jedno veselo, veliko dijete, čista i dobra srca.








Hvala i dragim curama koje u rano jutro šetaju mojim vrtom, sjede na klupici, osjete mirise koji se šire terasom, čuju brujanje u vrtu koji blješti od sunca i rose









za sve vas još jedna priča...


... i četiri cvijeta u četiri boje







Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 22:51
Cvjetna zavjesa na terasi bujno rascvjetane ruže osvaja. A kako je samo bršljan (je li bršljan?) obgrlio dimnjak!
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 153154155156157 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.