Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dorinin početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dorinin početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 22>
Korisnik
Poruka
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 15:12
Kak sam preskočila sat?
Savršen je!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 15:14
Piramidal u njima držim, sol, brašno,šećer,rižu,cappucino,čajek.......sjetiti ću se još Wink
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 15:16
A sad za moju mamu poklon jedna mala kutijica




Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 15:38
ja sam ti zum,zum......uletila-izletilaLOL
e pa dakle satove si super preuredila.....baš sam ovih dana mislila gdje si nestala,sigurno se negdje izležavaš smile52......a ti vrijednice jedna farbaš i ljepiš sve u 16.....
sat s grožđem mi je fenomenalansmile78......odlično si sve poslagala.i dobila divan i koristan ukras......Hug
a sat s anđelima neću preveć komentirati......ne volim anđele,pogotovo ne te male kuštrave,bucmaste,polugole dječačiće (sorry)Ermm.......ali mislim da si koristila čipku i da si to jako lijepo skombinirala
nemoj sad opet u međuvremenu staviti neku sliku......bilo bi mi neugodno da i drugi put utrčim pred rudoLOLLOL
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 16:08
he he ko prvi njegova djevojka se kaže Wink

Malo mi je bila gužva na poslu pa nisam stigla stavljati slike a radila jesam koliko sam mogla od svojih curki i zdravstvenog stanja.

Ma o ukusima se ne raspravlja jel tako, meni su slatki, tebi nisu i sve opet 5., i dobro misliš ono je ostatak čipke od onih gaća Tongue još ostal komadić pa sam skoristila da se ne baci.
Ja sam završila s stavljanjem slika i ne bum više tak da mi ne uletiš Wink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 16:10
ajde priznaj da si jedva dočekala da spomeneš gaćesmile96
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 16:11
Pa naravno u tome je bit stvari smile156
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 16:40
Kak sam ja preskočila sat s anđelekima?
Ja volim anđele i sat mi se baš sviđa,čak mi je malo ljepši od onog sa grožđem,a i kutijica je jako lijepa. Od čega je kutijica,plastična?
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 16:56
Nisi preskočila nego sam ja naknadno dodala sliku Wink

Kutijica je bila od Fererra Wink
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 17:25
svaka čast...satovi i knjige mi se posebno sviđaju...super ideje
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 17:47
sve je prekrasno, ali satovi smile94
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 23:20
Knjige su fantazija ali ste me do suza nasmijale sa gaćama i čipkom !Ma super!Morat ću malo i ja prekopati svekrvin ormar,možda se nađe štogod! Sviđa mi se onaj etui (ako sam dobro vidjela)sa đurđicama!Je li to salveta?
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 09:01
Cure hvala vam na komentarima smile79bum ja još našla kakvih stvari za napraviti ali sad je trenutno recesija u novčaniku pa se ništ ne kupuje, samo se reciklira.
hi hi hi Slavice ti si propustila dobru zabavu na jedno 3 stranice s tim gaćama zato ih i spominjemo.....Ali sad fakat moram nabaviti nove, ove su se skroz zdošle smile96
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 09:03
Slavice viš kak sam zaboravna zaboravih o etuiu napisati za tebe koju. Da da to je salveta i kombinacija boja, glitera i tak jedan totalni mix. I to sam ga poklonila mami i sad kad god ga izvadi negdi svi se zalijepe za njega ko pijavice, makar ja baš nisam zadovoljna moglo je biti i bolje, ali eto bit će drugi puta Wink
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 12:59
A one bilježnice za recepte su ti ludilo! A moja  neka jadna ofucana,kad sam tvoju vidjela dobila sam volju da nešto učinim i sa svojom ali vrag odnio i kužinu,otkad petljam sa salvetama sve sam manje u receptima.Nemam muža pa mi nema tko kvocati ali će me jednog dana sin zgrabiti za vrat,dosadit će mu spiza nabrzake!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 13:15
radovi su fantasticni...od cega su to ove krasne posudice za rizu...smile71
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 13:58
Sve boce su prazne boce od nescafeaWink 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 22:02
dorina ti si glavni krivac sto vise ne bacam raznoraznu ambalazu kad se sadrzaj potrosiWinkLOL...super ti je sve,a najvise me odusevio poklon za mamusmile141
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 23:01
ooooh, čokoladice naša, evo i mene   ...bila si strašno vrijedna i marna u spašavanju okoliša, kakve si samo krasne i korisne posudice dobile od starih nessica, pa slatkiš s princezom za tvoje klinceze   ...no i ja sam zapela na fenomenalnim satovima, od kojih mi je zericu draži ovaj s andjelima i svakako, divota od kutijice s ljubicama za mamu... bravo vrijednice Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 09:11
Hvala kaća i primavera znajte da ja obožavam vaše radove, galerije i naravno uvijek komentare.

Hi hi hi drago mi je da još netko ima doma skladište boca, bočica, kutija, krema, i ostalih drangulija stvarno smo postali hrčkići i ne samo to nego sam zaposlila još najmanje 10 ljudi da mi skuplja salvete, i razno razne ambalaže. I sad još samo trebam postati božica Šiva s 3 para ruku i to je to.
Puse svima smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.