Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće- moj dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće- moj dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 09:56
proljeće probaj sa Biokilom poprskati
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 11:41
Proljeće čekamo slike, a Iris dobro kaže Biokil je nekad bio super, čak smo ga koristili za buhe na psima, ali ja to riješavam neopitroidom, ali mora biti suho.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 12:04
Hvala na savjetima, uskoro idem u akciju.Thumbs%20Upsmile85smile206smile99
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 14:07
Evo nakon nekog vremena da se i ja malo "pohvalim"!!!
 
smile71Kao što znate svaki dan sam u svom cvijeću ali tek kasno navečer.Vjerojatno pretpostavljate koji je scenarij: posao, doma rintaj, peglaj, kuhaj i igraj se sa sinom dok čekaš da sunce zađe...Eh kada se to konačno dogodi jer nam je svima pre, pre vruće onda se brzinom munje izlazi vani, jer dijete ne želi ( a čudna mi čuda) biti cijeli dan zatvoren u kući...Onda se natežemo da li da se šetamo, vozimo na traktoru ili biciklu ili da igramo nogomet i zadnja solucija da li da se igra sa Anđelom ili ne ( ne može ni s njom ni bez nje, to mu je prijateljica iz vrtića i prva susjeda).Eh kada se naigramo vani idemo na kupanje, koje moj muž skoro pa uvijek preuzme na sebe...i onda konačno dolazi moje cvijeće a to je oko 9-9,30 ali nije bitno meni dobro taman da je u ponoć, upalim si svjetlo na terasi i uživam u cvijeću.
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 14:13
Već par dana si mislim moraš malo pisati šta se događa kod tebe na terasi, da ljudi ne pomisle da sam se ulijenila...Ali eto jučer sam imala jako lijep razlog da danas nešto napišem...
Naime, moje noćne frajle koje tako željno iščekujem su konačno procvjetale!!!smile94A osim toga i verbena za koju sam mislila da je gotova se vratila u"život", naime i ona mi je procvjetala!!!
Doduše nije ni imala drugog izbora nego da procvjeta, jer sam je toliko obilazila i prihranjivala da je jednostavno morala popustiti...na moju veliku radost...
Silvek i toje čili papričice napreduju a vidiš zaboravila sam ih slikati.Ma budem... matičnjak i dosta sporije ali  ima naznaka i kod njega...
 
Eto da ne dužim, idem staviti slike...
 
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 15:29
vrijedna cura!!! Wink
nema kruha bez motike
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 15:51
Ines, uvijek bila....
 
Ha,ha,ha,ha...Wink
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 22:12
Ah, taj tempo života. Znam kako ti je (LOL)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 22:09
Silvek, samo ti uzivaj dok još mozeš, sigurno ćeš me se poslije kada se situacija promjeni sjetiti...
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 22:16
Ma ne, ja sam stvarno mislila da znam kako ti je. Istina, nemam dijete, ali imam toliko toga čime se bavim da ne stignem praf niti spavati...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2008 u 08:35
U to nisam niti sumnjala Silvek!
Ali svejedno uživaj, to je tako fin osjećaj kada radiš što voliš...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 14:13
proljeće ja bih još fotografija
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 14:07
na ovaj dnevnik zaboravilo?smile43
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 14:29
proljeće očito ima drugih poslova, ali kad se ona raspištolji, stalno ćemo biti u njezinom dnevniku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 20:16
Sad joj"zapišemo" dnevnik pa si nek misli,hoće li svratiti,bar da pozdravi"goste".LOL
Evo,"ubrala"sam joj i par ostića,da ne veli da ništ nisam donjela
Nek bar nešto cvate,možda onda i svrati
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 10:23
smile96  smile96   smile96
 
Ma najbolje ste, baš ste me oduševile!!!
Evo vam jedna veeeelika smile79
 
Ovo se valjda zove telepatija...jučer sam mislila malo pisati kako sam radila neke pripreme za proljeće...
A šta ću sada ...moram malo pisati...
 
A vama drage u svakom slučaju hvala da ste me se sjetile!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 10:35
Znači ovako....
 
Ja sam već jaaako nestrpljiva kada će doći proljeće....Mislim da mi je nick najbolji na forumu!!! U zadnje vrijeme me svi iščekujete i želite, što mi je moram priznati jako drago.
 
Ali eto baš sam sa  svojom mamom pričala preko vikenda i kažem ja njoj: joj mama još samo par vikenda i onda ćemo cijeli dan biti na terasi i prčkati po cvijeću. Ne znam koja je bila sretnija ona ili ja. Jer imam još dvije sestre ali niti jedna nema baš želju za cvijećem, mislim imaju one cvijeća ali ne uživaju u njemu kao mama i ja.
I tako...ja sam posadila lantane: crvene, žute, narandžaste i svijetlo plave.
 
Seni puno ti hvala na sjemenkama...
Također sam prošli tjedan presadila opet sam zaboravila kako se zovu ( one ukrasne žare ima ih Triša)...fitonij???
A kako sam čitala ovih dana na forumu o zamioklasu nisam mogla izdržati pa sam išla čačkati po njemu... Ipak ja sam jako puno naučila od kada sam tu...smile42U svakom slučaju moj zamioklas je imao obrnuti slijed. Prvo je bio u jednoj jako velikoj tegli, pa onda u manjoj, a čitajući forum sam skužila da je to biljka koja mora biti u manjoj tegli i tek kada ispuni teglu korijenjem onda kreće rasti. A ja se mislim već skoro 2 godine zašto se ne miče???smile62
Tako...drage moje...ja sam se polako već počela pripremati za najljepši dio godine, ali još uvijek ne tako puno kao vi (triša). Ali dobro, budući da ja imam samo terasu bit će mi i ovo dovoljno...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 11:53
Vidim da je naše čačkanje po tvom dnevniku, a i Shashini ostići bio pun pogodak.
Bravo, otkrile smo proljeće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 12:13
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Vidim da je naše čačkanje po tvom dnevniku, a i Shashini ostići bio pun pogodak.
Bravo, otkrile smo proljeće.
 
smile79smile73
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 12:53
Čitali budemo , čitali smile62. Baš se veselim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.