Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 58>
Korisnik
Poruka
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 09:04
Taman sam ti tila ishvaliti onu kutiju, a kad ono vauuuuuuuuu, pijat ti je  prekrasan, originalan ..... SAVRŠEN.... Ostala sam bez teksta..... Prava si umjetnica......
 
Gore si objašnjavala proces rada tvoje lijepe kutijice, i napisala si da si printala motive , pa me zanima na  čemu......
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 09:09
Frezija, motive sam printala u kopiraoni i ispali su sjajno! No, sad sam se napokon počastila novim printerom (stari digao ruke od mene) tako da neću više morati hodočastiti po kopiraonama. Papir je običan 80 grama, samo prethodno potopljen u vodi (prije nanošenja)... Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 14:42
Draga moja Izzy, ja sam ti prava noćna ptica još od srednje škole LOL  Tada sam po noći učila, pa onda doša fax, pa opet noćno učenje. Gotov fax, al noćna ptica i dalje. Po noći se i dalje čita, bio to internet ili neka dobra knjiga.
Jedino kad odem kod  bake na otok, onda sam prava dobrica, idem ranije leć i ne treba mi puno da zaspem Big%20smile
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 20:15
 
Ovaj tanju je "mrak" smile227
ANĐELKA
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 20:18
Tanjur je krajnje jednostavan, salveta je ta koja je stvarno posebna... Nažalost, imala sam samo jeeeednuuu... smile43
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 15:40
Izzy,škrinja ti je mraksmile94,mislim da ni u jednom dućanu ne možeš naći takvu lijepu i originalnu škrinju.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 20:49
Draga moja, nema me par dana i kada se vratim oči mi ispadnu od ove ljepote!!!
Moram na glas reći svoje mišljenje...
Mislim da ti na ovom forumu i na drugima koje posjećujem imaš najorginalnije, najljepše i najpedantije radove.
A pogotovo što znam da ne ideš niti na radionice, a niti skidaš ideje sa interneta(osim ideja za kalupe ili kako se već zovu) stoga su mi tvoji radovi zaista nenadmašivi.
Neka mi oproste ostali, ali ovo je samo moje skromno mišljenje...
 
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 20:59
Proljeće,slažem se u potpunosti sa tobom!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 21:22
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Proljeće,slažem se u potpunosti sa tobom!
 
Piramida drago mi je da isto mislimo, a vjerojatno nismo jedine!!!
 
P.S. Kako tvoj "projekt" napreduje???Wink
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 22:07

Svi tvoji radovi me obaraju, ali onaj tanjur smile39...smile79..

Ja sam probala sa staklenim tanjurom i četvrtinom salvete, ali mi nije išlo..jooooj...draga, kako to uspijevaš?Čime si mazala, kako si radila..tnxsmile211
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 23:47
izzy sve sto napravis je prekrasno,odusevljavasmile141smile211smile141
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 01:13
Đođem izvana, a vi stvarno vrijedne na ovom forumu (nije da sam očekivala drugačije!)... Hvala vam na lijepim komentarima, doista to cijenim i mislim da su svima motivacija za daljni rad!
Vilavita, nema tu nikakve tajne! Prisloniš salvetu na tanjur i nanosiš ljepilo zrakasto - od sredine prema van! Ljepilo standarno za decoupage i to je to! U početku mi je ostajalo dosta nabora koji su me smetali, ali sam se sada već  uvježbala pa mi ide lakše i bez (puno) nabora! Valjda je sve stvar vježbe... Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 01:24
Proljeće, bila sam samo na jednoj radionici i to tek prije neka dva mjeseca, ali mislim da to jednostavno nije za mene(ja sam tvrdoglavi tip koji uči na principu pokušaj - pogreška), dok za druge može biti jako korisno i pomoći im da napreduju u njihovom radu! Svatko je individua za sebe i to treba poštivati, ali i na kraju ohrabrivati individualni razvoj i izražaj! U tome i jest poanta svega, zar ne?
Daleko od toga da ne koristim internet za pronalaženje inspiracije u motivima  ili same motive koje koristim (jer se ne mogu pronaći u komercijaloj prodaji), no svoje radove prilagođavam ukusu i preferencijama osoba kojima ih poklanjam...
Uostalom, svačiji rad na ovom forumu (i šire) je jedinstven i neponovljiv i svi imamo ogromne kapacitete, samo ih trebamo znati pronaći u sebi i upotrijebiti bez straha što će drugi misliti o tome!
 smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 01:41
kako mi je samo ona skrinja promakla?Confused fantastična jesmile93smile93i ja bi takvu za rođendan!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 08:07
Proljeće,ništa od mog projekta ovaj put,sad se oporavljam i skupljam snagu za dalje.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 09:22
slažem se sa izzy da se ne treba sputavati u svojoj kreativnosti... pa šta ako se to što radimo ne sviđa cijelom svijetu... i meni se nečiji kojekakvi hobiji čine bez beze, ali ako njih veseli samo neka uživaju. radimo iz gušta a ne zato da nam se svi dive, mada nije loše čuti i koju pohvalicuWink
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 11:26
Cure apsolutno ste u pravu!!!
Da me se ne shvati pogrešno ja nemam ništa protiv ljudi koji se usavršavaju u novim tehnikama i na raznim radionicama. Ali želim reći da više cijenim ljude koji to rade iz glave a u zadnje vrijeme su se na forumu pojavili zaista umjetnici kojima skidam kapu s glave. I ja sam bila na jednoj radionici i nistam ništa novoga naučila, tako da mi se ne da trošiti vrijeme na to. Ovo što napravim iz glave smatram za mene i moje potrebe čist ok. Jasno da su ukusi različiti i da se o njima ne treba raspravljati.
Ja radim za svoju dušu i kada hoću, ali ću uvijek pogledati dobar rad i prokomentirati ga sa zadovoljstvom.
A u moje favorite izzy svakako spada jer zaista radiš fantastične stvari, ako ti je neugodno što te hvalim mogu ja i prestati...Winksmile79
 
Ali vjerujem da će ti postati dosadno...smile211
A osim toga da se nisi pojavila sa svojim satovima tko zna da li bih se ja ikada upustila u taj projekat???
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 17:34
smile211  neverovatna kreativnost!!! Tvoja galerija je melem za oko i dushu!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 17:51
Hvala ti Lilian... Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:13
ja jako volim tvoje radove
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.