Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 172173174175176 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 14:35

Prekrasno je vidjeti more na tvojim sličicama, ali i unuka!

Uživajte zajedno, iskoristite trenutke zajedništva najbolje što možete!
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 14:50
Hvala vam svima smile79, moj mali galeb odletio u sjeverne krajeve, lijepo smo proveli praznike, malo napunili baterije do ljeta...
U vrtu svakakvih novitadi, ali nisam imala vremena, ali bit će ovih dana Wink
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 15:01
Malo novih sličica iz vrta, nešto sam petljala po fotoaparatu i ispale mi ove duguljaste slike, ali baš su simpatične i više ih stane LOL

Mala kamenjarka


Phlox




Armeria maritima




Roza margarete


Ostići


Kugle majčine dušice




Kamenjar






Šumska ivica




Plave perunike u pupoljcima


Mačuhice - napokon


Tulipani








Gazania


Forzicija i maslina


Šipak (nar) prolistao



život je more
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 15:11
uh kao prvo ti si kao u bajci...sve mi se svida i unuka ti je bas fora...
stavrno imas svega a imas li onda i vremena posto sve to treba i sredivati...
kod tebe je sve u punom cvatu a kod mene tek izlaze neke stavri , a narcisa kojih imam puno prolaze..
smijem te zamolit ako moze EmbarrassedEmbarrassedkad ces imat malo viska armeria maritina i ostic... predivni su mi...
i znas tvoj kamenjar je moja zeljasmile94...nadam se da cu i ja imat tako jednom...pocela sam i neslavno mi je zavrsio...al nedam se...sredit cu ja njega..
i
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 15:38
Ajme draga kooooliko boja, svaki put ostanem paf smile94  !!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 17:48
Sve plavo -a predivno .-prekrasno draga mojasmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 19:40
za unuka.Vidi se da uživa kod bake.
Zadnje su slike kao iz raja. Uvijek sve puno predivnih boja .
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 20:07
ostići ostići ostići!
Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 20:42
jooooj Lantana kod tebe je  tako lijepo, uvijek uživam u tvojim slikama smile120
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 20:53
Ovo je fenomenalno!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 22:08
Kad god dođem na tvoju temu odmorim dušu ko da sam na godišnjem! Big%20smile.  Plavetnilo mora i neba je na tvojim slikama tako realno, očaravajuće naprosto, proljetno cvijeće je fenomenalno, kamenjari savršeni, novi format slika, ma baš po mom ukusu...ja sam se davno navukla na 16:9 format i uglavnom samo njega koristim. Pozdrav za Roka i njegovu dobru baku smile79
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 22:28
Ha, bako, nahvalili smo se tvojeg cvijeća, ali ovaj mali cvijetak, tvoj galeb najljepši je u tvom vrtu!
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 22:39
Pa što ti nama radiš s tim prekrasnim cvijećem smile94 
Ali ovaj put najviše bodova odnosi Roko
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 22:45
koliko prekrasnih novosti

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 23:31
Bila sam ja i ranije u tvom vrtu i napisala nešto jako pametno LOL, onda forum usporio i ode moja pamet u vjetar.


Stvarno me svaki put iznova oduševe te  tvoje slike i svaki put iznova uživam.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 07:36
Morski dašak vjetra me jutros dotaknuo kad sam promatrala tvoje slike , časna riječ... Za dva tjedna i kod mene će ponešto od ovog što kod tebe cvate procvasti (Armeria maritima, ivica, perunike...), pa mi je ovo lagani uvod u radost koja me očekuje.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 07:41
Ma ni ja ne znam jesam li već to napisala ili nisam, ali: kod tebe je stalno cvijetno godišnje doba.Prekrasno, predivno....ClapClapClap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 09:32
Ako ste slučajno malkice tužni, sjetni, bezvoljni....vaš je pravi lijek posjet Lantani i njenom predivnom vrtu!!!
 
smile71
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 09:46
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Ako ste slučajno malkice tužni, sjetni, bezvoljni....vaš je pravi lijek posjet Lantani i njenom predivnom vrtu!!!
 
smile71
Ovo mogu samo potpisati i dodati pravi  morski raj smile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 09:53
Predivno draga predivno svaki put se zagledam u ekran dok gledam tvoj vrt da ma oči zabole.Dečkić je pravi frajer!!smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 172173174175176 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.