Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Surfinija - Surfinia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Surfinija - Surfinia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 46>
Korisnik
Poruka
AAnčica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AAnčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2011 u 17:01
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tratincica44 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 04 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tratincica44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2011 u 13:08
Severina, Antracol mi je dobro djelovao na biljke. Omjer na 11 l vode = 1 vrećica od 20g Antracola. Ali, napravila sam drugu glupost. Neki dan sam moju jedinu i preljepu sulfiniju zalila vodom u 9:30 h ujutro. BIlo je sunčano i toplo, a ja sam mislila da biljka u to doba dana nije još prevruća. Eto, sad ne znam šta napraviti? Žao mi ju je jer je bila velika i predivna. Šmrc!
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 15:40
Na vrh
severina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje severina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 22:29
nadam se Tratinčice da će te ove moje slike bar malo razveseliti







Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 22:38
baš su lijepe i bujneThumbs%20Up
Na vrh
Tratincica44 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 04 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tratincica44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 10:49
Severina, baš su ti lijepe i zdravo izgledaju.
Na vrh
severina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje severina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 22:55
Hvala cure 
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 02:35
Evo malo i moje bjele,jako je narasla,gnojim je po Pinusovom receptu.
smile127
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 08:35
Silvestra, stvarno je narasla,i divno se rascvetala...smile113
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 19:46
Olja,ja sam primjenila Pinusov recept i napravila onaj gemišt sa kanom  i ureom ,pa sam to stavljala u vodu i zaljevala.Pa sam malo i eksperimentirala,dakle nisam više stavljala u vodu nego time malo zalijala i onda vodom.Doslovno sam rekla probat ću i ako im ne bude ništa tako ću u buduće zalijevati i pokazalo se super.Riskirala sam da se posuše ako im neće prijati,ali ko ne riskira ne profitira.Razlika je očigledna.smile106
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2011 u 15:10
Ma da,stalo se nesto novo nauci...ali jos jedna vrlo bitna stvar je da biljka ima dosta zemlje...cim joj bude mala posuda pocinje da propada...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2011 u 19:31
i uz to bih jos doda i dosta prihrane i dodavanje tekuceg zeljeza
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2011 u 21:47
Ja stavljam zeljezo u prahu u zemlju prilikom presadjivanja tako da posle sa time nemam nikakvih problema ali imam obicaj da ih bar 3 puta u vegetaciji poprskam vuksalom i to mi se cini vrlo efektnim...
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2011 u 21:25
Pozdrav svima.

Nova sam među Vama znalcima. Za sada jedna sličica surfinije iz Gorskog Kotra gdje su sada predivne, i ne samo one; svo cvijeće!



Kod mene u primorju ne mogu nikako da mi bude i pola od ovakve. Sunce i velika vrućina ih uništi.
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 20:42
Silvy,prekrasna ti je,divno cveta....
Dobro nam dosla u cvetnu druzinu smile79
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2011 u 01:26
Hvala Olja.

Za sada samo čitam i učim. Vidim da ima puno toga. Sada trenutno me muči Crveni pauk, pa o njemu čitam i kemijam.

pozz
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2011 u 12:33
Sta ti je napao???
On je vrlo nezgodan,meni je isto poceo da hara,pa sam juce prskala muskatle i hriyanteme VERTIMEK-om,on ti je vrlo delotvoran i temeljan,samo ne znam da li ima i kod vas pod tim nazivom....smile113
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 02:16
Na krasuli mi se pojavile, čini mi se vunaste uši, pa je sad čistim i špricam odstajlom vodom koprive.

Dok na benjaminu postoje bijele točkice koje se miču, c. pauka ne vidim, ali i njega ću pošpricati pa ću vidjet što će bit. (čini mi se da mu je dosta suhi zrak ). I njega špricam i sa običnom odstajalom vodom kako bi se riješila napasti. Ipak ću probat nabavit crveno ulje da mi se ne proširi dalje.

Prošle g. sam bacila vodeniku i zemlju, jer me bilo strah da se ne proširi na druge biljčice.

Unhappy   nadam se da ću spasit nešto od ovoga; javim se.

pozz. i hvala znalcima

smile186
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 15:07
Mislim da ovo nije ni petunija ,ni surfinija...meni slići sve više na potuniju...

                                
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 21:06
moja crvena
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 46>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.