Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruselija - Russelia equisetiformis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruselija - Russelia equisetiformis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 30>
Korisnik
Poruka
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2012 u 22:43
Kaj se dogodilo sa tvojom slikicom Sara ? Probaj molim te ponoviti, da vidimo tvoju ruseliju.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 19:52
..draga Carol, nešto sam izgleda sprčkala s prijašnjom fotkom, no evo jutrošnje:


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 21:32
kakva lijepa slika medju neboderima! Jako lijepo djeluje u bijelom pitaru, Sara.

Evo moje bijele danas, raspomamila se:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 22:02
...hvala nina...baš sam ponosna što mi je uspjelo tako lijepo je oporavitiSmile...

...no, ova tvoja bijela ruselija je nešto fenomenalno, zaista si pronašla pravi izraz...raspomamila se od ljepoteClap...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 22:04
R.Sara, bas je krasna ruselijica.
Nina i tvojaa bijela je raskosna, a cini mi se da u pozadini skrivas i crvenu.
Ja sam svoju poklonila kceri na moru, nebi je niti primjetili pored vasih, ima svega 10-ak cm, a jos mi ju je i vjetar srusio, pa se sva polomila.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2012 u 21:02
Predivne su Vam ruselije,svaka čast...
Rajna
Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2012 u 16:19
ooo smile79 kakva ruselija
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2012 u 20:05
Bijela obara s nogu.
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2012 u 15:59
molim iskusne za odgovor...pise da ruselije nesmiju biti vani na ispod 15C,da li se to podrazumijeva i vec sad-kod  mene su jutarnje temp.pocele biti 7 C a dnevna normaln,pali sunce,mozda je pitanje glupo ali me strah da ih ne izgubim....Wacko
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2012 u 19:07
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Belina, pa ti imaš izvrsne uvjete za držati ruselije, čak negdje u zavjetrini ih možeš imati cijelu godinu vani.
 
 
hvala ti na savjetu,dragu Free moram zamoliti koji pelcerWink
ona ima zlatnu rukuWink
 
U 9 mj,kažu znalciWink
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2012 u 22:44
Nisam mogla vjerovati svojim ocima, onaj mali komadicak ruselijice od jedva par centimentara, kod MK cvate, ma prekrasne su. Moram nabaviti i bijelu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2012 u 11:33
Moja ruselija je još vani, također je hladno preko noći, vidim da joj za sada ništa ne smeta, upravo kreće obilje novih cvjetova.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 09:04
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 09:07
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 20:23
smile227koje ljepotice......bijela je kao krispan(Božićno drvce) okićena.......
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
ella16 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ella16 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 08:15
smile71 obožavam ovu biljčicu!! išla sam po nju ove godine na floraart s trbuhom do zuba (trudna).. jedva smo se dovukle doma... ali ljepotica je na balkonu i super napreduje  Smile 
jedino što mi je prestala cvasti... vjerojatno zato što je bila kod susjede na čuvanju dok smo bili na moru a kod nje baš nije jako sunce kao kod mene..
nego me zanima, s obzirom na ovo zahlađenje da li bi ju trebala lagano spremiti u kuću ili da još ostane vani... i kam da ju smjestim? kad krenemo s grijanjem (s obzirom na malu dječicu) kod nas je jako toplo pa se bojim da mi ne rikne.. u boravku i kuhinji je oko 25°c, u kuhinji ispod prozora nema radijatora, ali je vruće od kuhanja Ermm, dosta je suh zrak.. u jednoj spavaćoj se ne grije pa je oko 15°c i u podrumu je još hladnije ali nema baš svjetla..  
Zagreb - zapad
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 08:39
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

  Baš prava ljepotica
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 13:43
Večeras ću ju unijeti na verandu, ipak je malo toplije, najavljuje se baš jako hladno preko noći, pa neka je zaštićena.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 17:30
Ella, najbolje za prezimljavanje je hladni i vrlo svijetli prostor. Drugo po redu je topli i vrlo svijetli prostor. Moze biti u toj sobi gdje su djeca, cvast ce ti cijelu zimu, samo je primakni sto vise prozoru, ali pazi ako ti ispod prozora puse, da ne puse bas po korijenu.
Sretno s djecicom!
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 18:14
Koliko hladan prostor Nina ? Koliko minimalno ? A koliko optimalno ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,215 sekundi.