Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 78>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 13:48
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Mačak je sladak, ali ti si mi ipak ljepša, divna slikica.
 
Moram pod hitno staviti neku svoju "dobru" fotku tu sam ipak pretužna. Mikica zahvaljuje na komplimentima
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 13:54
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Kako je sladak taj tvoj mačor, hehe. Buconja bundasti! Prekrasan je. Pravi ukras u tvom rajskom vrtu.
Je, je baš je rajski a ja sam Eva Wink .
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 20:57
daleko si mi draga ti od Eve, a i od Adama
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 08:42
To misliš nakon mojih piskaranja a što će tek biti nakon ovog vikenda......u mom vrtu postoji drvo jabuke ali još nije dalo ploda tako da možda ima nade da postanem "Eva" a Adam, ko ne "progleda" kraj mene tome ni nema spasaWink
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 08:47
OK Embarrassed. Ako ću zbog  ove izjave dobiti gorku kafu, mozda dobijem mrvicu šećera ako ti ponudim nešto iz svoje bašte. Ima li mesta u tvom raju da "bocnemo" neku biljku koja bi te podsećala na jednu "ludu" ženu Wink?
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 08:51
E, dok sam ti slala poruku ti već odgovorila. Za mene je već kasno, ja sam ti teta u godinama LOL ,ali mi za svaki slučaj sačuvaj barem jednu, ako ih bude, možda mi u sledećem životu zatreba Big%20smile
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 08:53
Kod mene se ne pije gorka kafa, samo jaka i to uvijek. O kojoj "ludoj" ženi pričaš? Ja poznajem samo jednu dragu otkačenu damu. Kod mene uvijek ima mjesta za "bockanje" Wink
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 13:41
Mimar po moju jabuku češ doći sljedeće godine, a ove možeš dobiti samo kupovnu.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 00:35
Ajme, Tija, što si me isprepadala. Pregledavam unazad stranice tvog vrta da vidim što si objavila od zadnjeg puta kada sam bila kod tebe - kad ono, vidim sliku na kojoj je sve bilje izvađeno iz zemlje i leži na travi!
Skoro me je šlag strefio!
Pomislih: bože, pa šta je Tiji???

A onda sam pročitala tekst i shvatila o čemu se radi... fala bogu tvoje lijepe biljkice, svaka na svome mjestu ukrašavaju tvoj vrt, a mi u njemu uživamo.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 08:54
Ove godine ipak nisam toliko luda da ponovim isto....ali pošto sam dala obrisati staru temu htjela sam Mimi pokazati što sam u stanju bila napraviti.
 
Ponekad treba preokrenuti i nebo i zemlju da se dobije ono što se želi, a ja sam to u stanju napraviti.......
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 20:16
Baka Bea napisala sam Vam cijeli roman ali ništ od toga jer Vam je PP PUN!!!! Metlu u ruke i malo ga počistite!!!!!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 18:35
I vrt i ona su uzivo mnogo , mnogo lepsi no na slikama iako je majstor fotografije bez premca.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 09:21
Kad li je ovo stigla upisati? Hvala "drugarice" , glavno je da se nisi neugodno iznenadila.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 09:24
Ne mogu vjerovati da nema niti jedne slike s gošćom i domaćinima u tvom lijepom vrtu!Confused
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 11:51
Bako večeras će fotke. Trebalo je malo osjećaje posložiti, bilo je to tri dana intenzivnog prekrasnog druženja.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 08:51
Videćete nas , dajte nam malo vremena Smile.
To vam  dugujem, jer sam ih upoznala zahvaljujući vama, tj, ovom forumu.
Nisam sigurna da će fotka pokazati ono što ovog trena osećam niti ono zadovoljstvo što sam odlučila da krenem baš ka njima. 
Neću vam pričati o tome kakvi su, ni da nam je tri dana proletelo, ni o tome da jedva čekamo Uskrs i njih kod nas, već da se meni, koja uvek napravim gomilu fotografija ovog puta fotić nije uzimao, da mi ne ukrade koji dragocen trenutak sa njima.
Ako čovek poželi da upozna ljude, za koje on misli da treba takvi da budu, onda su to oni!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 09:31
Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 09:45
MiMar hvala. Velim ja uživo je uživo.........zbilja koliko je fotki nastalo, čini mi se na tri fotoaparata svega deset
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 10:22
evo novi dan a nema slika
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 22:36
Ima Gio , za tebe i sve one koji nas vole   
jedna pred sam odlazak od Tije.
Kako rece njen prijatelj Ivica "dve trajnice"
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.