Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 18:17
...lijepo je gledati slike prije i poslije...napredak je u tvojem vrtu svaki dan sve vidljiviji, draga JosipaSmile ...lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 21:54
Josipa draga, kod tebe cvijeća u izobilju. Čak je neko u "privremenom izbjeglištvu" dok ne dođe na svoje mjesto. Samo neka se ono lijepo primi pa ćemo uživati u lijepim sličicama. Hug
I sa zadovoljstvom ću ti ustupiti svoje korisničko ime jer mislim da će tvoj vrt biti upravo to. Smile
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 22:51
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

a sad samo da pokazem gospinu suzu koja nikad kod mene nije cvjetala a dala sam ju kolegici...20 god ju sadim i nikad cvijet nije pustila


Draga Josipa,ovaj voštani cvijet(hoya) je predivankao i sve tvoje kućne biljčice,a vrt pomalo poprima obrise,popunjava se munjevitom brzinom i na proljeće će se pretvoriti u pravi mali raj!
moja gospina suza mozda dogodine procvjeta...ovu sam dala kolegici i odmah je cvala...malo sam se razocarala...al odustati necu..haha
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 22:52
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Josipa draga, kod tebe cvijeća u izobilju. Čak je neko u "privremenom izbjeglištvu" dok ne dođe na svoje mjesto. Samo neka se ono lijepo primi pa ćemo uživati u lijepim sličicama. Hug
I sa zadovoljstvom ću ti ustupiti svoje korisničko ime jer mislim da će tvoj vrt biti upravo to. Smile
da mnogi nemaju svoje mjesto zasad ali bit ce do zime sve na svom mjestu,..nadam se...samo da se ukorjeni onda lako..
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 22:54
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...lijepo je gledati slike prije i poslije...napredak je u tvojem vrtu svaki dan sve vidljiviji, draga JosipaSmile ...lijepi pozdravSmile
da vidi se razlika...jos kad dobijem cvijece pa se ponovim odmah drugo dvoriste..jelda...pusa mojoj sari
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 23:04
sada bi rado zahvalila araliji...adji...antoniji....nataliji na prekrasnim paketima sto su stigli danas....










Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 08:21
molim drage kolegice koje su mi poslale ove paketice da mi se jave...po imenu neznam kako se koja na forumu zove osim aralije...smile82
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 20:07
Uf koliko divnog cvijeca...
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 20:14
bogme si dobila dobrog posla
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 22:10
Imas stvarno dosta posla ! I od mene ti je sad paketic na putu !


                                                                                                                        Kuscheln und kussen bilder
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 22:41
Drago mi je što imaš dosta posla ovih dana , umor u ovom slučaju odmara, a vidim da ćeš imati dosta odmora. Ono okruglih listova je kalanhoa thysriflora, jako voli jutarnje i popodnevno sunce  tokom ljeta a sad može već biti na cjelodnevnom suncu i onda joj rubovi lišća zacrvene. Brzo raste pa joj osiguraj veći cvjetnjaksmile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 07:46
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

Uf koliko divnog cvijeca...
ima ga dosta kolegice nisu štedile..sukulenti su prekrasni...a trajnice malo žale jučer je bio sunca...danas ću koju sličicu objaviti...ima tu jos dosta posla al ugl sve je to to...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 07:49
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

bogme si dobila dobrog posla
nije teško..napravila sam još dva mjesta za sadjenje budem vam danas oslikala...ako primjetite da nešto nije kako bi trebalo recite slobodno...Hug
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 07:52
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Imas stvarno dosta posla ! I od mene ti je sad paketic na putu !


                                                                                                                        Kuscheln und kussen bilder
hvala vam svima koji se stvarno trudite da me obogatite..jedva čekam nove paketiče...već sad je to novo dvorište..a šta će još biti...uh..nestrpljiva...smile64
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 08:01
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Drago mi je što imaš dosta posla ovih dana , umor u ovom slučaju odmara, a vidim da ćeš imati dosta odmora. Ono okruglih listova je kalanhoa thysriflora, jako voli jutarnje i popodnevno sunce  tokom ljeta a sad može već biti na cjelodnevnom suncu i onda joj rubovi lišća zacrvene. Brzo raste pa joj osiguraj veći cvjetnjaksmile55
hoću...moram u kupovinu većih kaliča..privremeno neka bude tu..al definitivno ide na sunce...hvala na prekrasno paketu...bila sam i ostala oduševljena....smile78
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 09:33
moji novi kamenjari

i veci malo
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 10:24
cvijece koje jos zali zbog presadjivanja



ovaj bi izgleda trebala staviti u kalič







i ovaj ide u kalic






















Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 10:55
moja nova kolekcija sukulenata...predivno










kraljica moja














Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 11:17
a nesto na malo sunca i cvijeta



i raste


a šta sa njim da radim...sve je jadan pobrkao..


ja napredujem...


a tako mi je malo sunca trebalo da pustim svoj cvijet...

pustio je vise od 10 sadnica iz korjena...


moja mala dunjarica...sunce moje samo nek mi raste


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2014 u 11:26
hvala dragoj Nisi..nije jos bilo tesko otici kupiti i poslati
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.