Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 183184185186187 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2011 u 22:43
Sve je lijepo i uredno smile57
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2011 u 23:01
Predivno, uredno i spremno za bujanje i ljepotuClap

Što ćeš saditi u uzdignutu gredicu?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 11:09
Sve ste lijepo sredili i najbitnije da si ti zadovoljna Hug.
A sad čekamo da se počne šareniti.............
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 11:18
Stvarno ste bili vrijedni Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 12:01
Zbegecano je super! Pozdrav šaljem u .....ribu!
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 12:10
Bas je sve ko pod špagu, super sredjeno, Anaida sve ti je za 5!Thumbs%20Up
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 19:42
Svima hvala na lijepim riječima.. Zaista je moj mali vrt moja terapija duši i tijelu...i puno mi znači. Sve što smo zamislili smo napravili,  ostalo nam je, ovog proljeća, još samo složiti treći red kamenjara s lavandom i onda uživati u sezoni.
Ovih je dana kod mene bilo prekrasno vrijeme, no nisam oduševljena dugoročnom vremenskom prognozom, a posebno se bojim niskih temperatura..
 
U povišenu gredicu namjeravam zasaditi malo mrkvice, peršina, korabice, paprike, luka... Bite će to, za sada, moj naučnički povrtnjak.
 
Svima, još jednom, hvala na lijepim riječima i puno vas pozdravljam, dragi moji!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 19:59
I ja pogledala tvoju novu gredicu,prošireni poluotok,vidim da radovi polako ide prema kraju,a onda ćemo skupa s vama uživati u lijepom vrtu.Clap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 11:10
Rano jutros zavirila sam u svoj vrtić, i naišla na male radosti
 
Plućnjak cvate
 
 
Šafrani se spremaju cvasti
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 11:26
Kapa do poda. Zanijemila sam od ove ljepote.smile47
Pozdrav iz Hercegovine.
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 11:30
Draga Anaida, pratim tvoj vrt već duže, i svaki put se divimo kako je uredan i pedantan! Drago mi je da si u njemu našla odmor za dušu i tijelo (kad sam bila mala, nisam razumjela mamu kada bi tako govorila, trčeći s posla, onako umorna, ravno u vrt), a sada, kako pamet zrije Smile sve sam sličnija njoj, i vidim koje je bogatstvo, koji mir, imati svoj komadić zemlje, imati svoj komadić raja ovdje dolje!
Šaljem ti velik pozdrav, Anaida, i puno lijepih trenutaka...
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 12:33
Ja ne vidim slike!
 
           smile220
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 12:57
smile227
Sve ti se rascvjetalo, sve, još samo da gabioni procvati!!!!


Jel ono tebi sada cvate zimski jasmin, žuti!!!

Sve mi je lipo i slatko, ali najslađa mi je crna visibaba!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 13:16
sve je lijepo jer odiše proljećem i vedrinom, a na zimski jasmin me bute navukle, još ga nemamWink
plućnjak mi je jako drag kad ga vidim bilo gdje, ima ga u šumama u okolici grada, to je i ljekovita biljka..smile184
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 13:18
To! Izvirile ljepotice!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 13:19
Tomice, veselim se tvojoj posjeti!
 
LeoNata - raduje me što si me pronašla, svakako i tebi želim silno zadovoljstvo u uređenju svog kutka raja!
 
Sunceee baš mi je žao da ne vidiš slike, ne znam zašto.. ??
 
Free - da, sada mi cvate zimski jasmin.. Crnko među visibabama mi je bolestan, ima upalu grla, pa smo bili jučer kod doktora gdje je pokazal svoju srčanu narav i jedva dobil pikice, baš je bil zloćko i namučil i veterinara i mene..
 
Svima puno pozdrava i velika pusa!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 13:26

Neka Fifi brzo ozdravi.... Ovo sa pokazivanjem naravi kod veterinara mi je odnekud poznato...Confused

Stvarno ti je lijepo uredno. Zavidim (pozitivna zavist) što ti već i plućnjak cvate. A kod mene već danima pada kiša. Šmrc......
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 18:55
I meni je poznata Fifijeva narav,samo nek on ozdraviWink
 
I šta kažeš,jel stiglo proljeće u tvoj vrtekTongue
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 19:20

Znači li to da te Fifi voli kaktusiću.. Wink Morati ćeš doći kod mene u posjetu da vidiš kako je to kad dvije cure "polude"...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 19:43
Mari, Otok, Mali kaktus i Nataly - sve vas lepeko pozdravljam! Moj vrtek je danas okupan blagom proljetnom kišom!
 
Nataly, Fifi je jako nepovjerljiv prema svim strancima.. On je mali azilant koji je kod nas godinu dana i zaista smo MM i ja učinili sve da postane drag i mio pas. Prema nama je baš takav - drag, umiljat, mazni, zaigran...ali ne prihvaća druge ljude, nove osobe.. Tako da ja svima velim neka ga ne maze koliko god bi to htjeli jer on brzo počne režati i tada ja moram vikati na njega i kažnjavati ga.. tako je bilo i sa Malom Kaktus - ona ga htjela pomaziti dok je bio kod mene na koljenu, a on je odmah zarežao. Srećom ništa joj nije napravio (nikad do sada nikome nije ništa napravio, samo zareži), ali meni je jako teško i to što on neugodno reagira.. Bilo mi je tako i nelagodno i bolno što je i na Mali Kaktus zarežao. Ali zaista ne znam kako to promijeniti osim da svakog zamolim neka ga naprosto ne dira ako on sam ne dođe do njega. On, zapravo, niti ne prilazi strancima nego se samo kod mene i MM zadržava kad netko dođe, samo gleda u goste Smile . Naravno, kod veterinara je nemoguće da ga ne dira - pa se namučim držeći ga dok ga pregledavaju i pikaju.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 183184185186187 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.