Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Laboratorij žica i perlica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Laboratorij žica i perlica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 17181920>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:31
Mare - nisam ništa zamijenila, vidim još uvijek dobro! Gle, moja mama je probušila uši prije 2 godine, ja sam ju vodila zlataru - to je bila scena za 10! Nikada nije kasno, a uostalom, mislim da mi je ostalo par klipsi - ne opiri se!!!  Thumbs%20Up

Kami - na tebi definitivno vidim Tears of Pearls (inače pjesma Savage Gardena)! Namjeravala sam organizirati mali giveaway na blogu i baš njih pokloniti... A ti si ovako sretne ruke pa se nikada ne zna! Cool
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:37
ko što sam napisala vi niste normalne..........
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:43
ajme koje nepotrebne halabuke, neki će prerano posijediti LOL
Izzy, ringići su ili meni namijenjene ako su KAO za mene stvorene ili mi nisu suđene Approve
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:48
Nema sijedih, farbam se redovito! Kana, sjećaš se? LOL Jesu li ti ringići suđeni ili ne ovisi o tome kad je sljedeća kavica! Star
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:52
Čim će opet biti knjiga za kunu smile168 ali usred ljeta LOL Evo, kad časopise pokupim natrag, može? Embarrassed

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:54
Možeeeee! smile200
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 19:40
pofarbala sam se prije par danaLOL......a halabuka nek ostane za pp kao i do sada......
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 19:49
Mare, Kami je mislila na mene... Ja sam ti sijeda! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 01:12
 Love%20You Love%20You ...uuuuufff....aaaaah..... Izzy, Izzy... čega god se dohvatiš, uzbibaš srca, tako i ovim predivnim, sjajnim naušnicama koje si još i prigodno krstila... moram priznati da niti ja ne nemam probušene uši, jednom davno sam već pričala svoju štoriju i traume iz djetinjstva kad su se uši bušile običnom iglom za šivanje malo zagrijanom na plamenu svijeće ali bi bez razmišljanja zamijenila udice onim nježnim tankim klipsama i stavila So Simple ili Wishcatchera na vuha... tako su mi dobreeeeee, mada što više gledam, taj bi se izbor vjerojatno i povećal... ajd' bježi u Slavoniju, tamo su očito vrlo kreativni vjetrovi, a možda i neke druge inspiracije
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 07:28
Primavera sve kuži bez po' frke! Hvala draga, uvijek me nasmiješ! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 13:39
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

pofarbala sam se prije par danaLOL......a halabuka nek ostane za pp kao i do sada......


kaj ima halabuke po pp-ovima? Shocked nadam se da nema...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 16:58
Na mene nitko ne viče po pp - ovima... Nuke I nema ni buke ni halabuke... Wink No dosta o tome...Pričajmo malo o mom Batmobilu! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 23:32
Ček ček. Idem odmah u zlatarnu probušit uši. Može bit da mi Izzy pošalje nešto Wink
Predivno si napravila naušnice a o prezentaciji da ne govorim.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 00:03
Ajde molim te, More! Samo se prijetiš s tim bušenjem uši, a nikako do zlatara! Poslala bih ti sve ove đinđe samo da to više obaviš! Ozbiljno ti govorim... Žena za brata ima virtuoza za srebro i nema probušene uši! smile39Ja bih već grijala iglu nad svijećom! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 19:48
predivne su sve,a broj 3 prekokrasne!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 12:24
prepreprekrasno!
ANĐELKA
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 12:46
Čisto savršenstvo smile71
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 12:57
Nadoknađujem izgubljene postove... Naušnice i ogrlice u naručene i srećom, udomljene. Jako sam sretna zbog toga. Smile










Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 13:15
a ja bih bila sretna da sam udomiteljica ovako nečeg lijepog.........predivna ogrlicasmile97....i naušnice naravno.......
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 14:12
...odlična ideja da ogrlicu poslikaš u funkciji, prelijepa je, a ovako prezentirana djeluje veličanstveno.... naušnice predivne, posebno ove druge Valentine%20paper%20cutout
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 17181920>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.