Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi - KIKA '56
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi - KIKA '56

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 18>
Korisnik
Poruka
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 10:55
Kika,i ja ti želim dobrodošlicu.Od nedavno sam doznala za ovaj forum i uključila se na njega.Zbog toga sam jako sretna jer sam upoznala mnoge talentirane i krasne osobe.Da li je ono   ¸56 godište.Puno sreće .... i lijepih  smile73

radova.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 11:10
Kika želim ti dobrodošlicu u društvo teta salveta.I ja sam početnica kojoj jako puno stvari još ne sjeda uglavnom radovi su mi super nebih izdvojila niti jedan posebno jer za svaki je potrebno jako puno početničkog truda Clap
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 11:42
mima hvala puno. I ja sam nedavno saznala za ovaj forum i jako sam sretna sto sam sada ovdije.
Jeste to mi je godiste. Hvala jos jednom mima.

andora2 hvala i tebi. Ne brini se sve ces to s vremenom svladati i sve ce leci to tebi. Nesumnjam u tebe.
Hvala na komplimentu za radove
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 12:02
Da Vas sve podsjetim da mozete otici na moj blog i tamo vidjeti isto moje radove, ali ne samo one sa salavetnom tehnikom, nego i crtanje po staklu, uskoro ce na tom istom blogu biti i nakit ...
Moj blog - posjetite
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 12:04

Ovaj je čudo!!!
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 12:05
Hvala ti punoooo...!
Drago mi je da ti se svidja.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 12:32
dobrodošla među nas, sve je lijepo ali sat mi posebansmile73
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 12:41
Hvala ti punooo...! [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" />
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 12:53
Kika dobro nam došla, dugo se s nama druži i uživaj.
Radovi su ti lijepi, posebno ovaj čudesni dugoljasti tanjur smile141
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 14:41

dobro nam došla smile73 radovi su prekrasni. za oko m i je "zapela" duguljasta zdjela. predivna je!

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 20:41
Dorina hvala na dobrodoslici.

More,hvala na komplimentima.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 21:07
Evo jos par mojih radova. Uzivajte!:)





Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 21:44
najprije smile73za dobrodošlicu
i mene si osvojila sa sa onom duguljastom posudicom odlično si je dotjerala
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 21:50
Bas ti fala od na dobrodoslici.
drago mi je da ti se svidja
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 23:30
Puno jako l ijepih radova,posjetila sam tvoj blog i kao što sam već rekla radovi su sve samo ne poćetnički,ovo tebi jako dobro ide!PREDIVNO!Clap
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 01:01
Slavica 08,hvala na posjeti i na pohvalama.Laka i ugodna noc.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 01:10
Ako sam dobro vidila, ti si u Mostaru, kako je tamo za ove naše materijale-boje, razne druge namaze i premaze, salvete, itd.?
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 09:02
Dobro zapazas,tu je problem s nabavkom,salaveta se moze nesto naci ali ostale stvar tesko,a i preskupe su za kolicinu koju nude,sve mala pakiranja.Salavete najcesce kupujem u DM drogeriji.Kada sam ja pocela s radom svi su me u cudu gledali sto trazim,tada je malo tko znao za ovu tehniku,a najprije sam pocela s pomocu casopisa LISA.Sada je malo bolje ima osoba s kojima se moze razmijeniti misljenje,a i po koja salaveta.Sada me ne gledaju cudno kad nesto trazim,cak i same trgovkinje kazu da imaju nove salavete za mene.Ako treba za razmjenu tu sam.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 09:24
Dobro ti ovo suncano jutro u nasem lijepom gradu,draga Sarita.Zelim da ti se zahvalim na uputama za Forum jer i moji radovi napokon mogu biti videni.Cesto mi se i nije dalo raditi,da bi samo skupljali prasinu,sada sam radosna kao malo dijete kad dobije igracku.Puno puta kada bi nekome poklonila komad bilo bi divljenja dok ne bi saznali da to ja radim,onda je komentar da to nije tesko napraviti,pa to je samo komad zaljepljenog papira.Jos jednom hvala,ti ces znati o kome se radi,nadam se,jer sam tu pod nadimkom mnogima nepoznatim.JAVI SE.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 15:39
Draga Kika dobrodošla.....sigurna sam da će ti biti lijepo u našem društvu i nama s tobom.
Vidim da i ti ulaziš u klub 50+ i baš mi je drago.
Pregledala sam tvoj blog i ove radove i zaista lijepo radiš. Favorit su mi smeđa kutijica i takva tacna samo zato što mi je to prekrasan motiv.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.