Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 32>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 16:23
Hvala trudim se i uživam u tome, stalno padaju neke nove ideje na pamet, ali ne mogu baš sve realizirati, pogotovo ne gore gdje sam jednom u 15 dana.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 21:06
Ma super ti je vikendica...što bi čovjek više mogao poželjeti!? A i ideje su ti originalne...nisam ni sumnjala!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 21:08
Baš sam danas u šetnji jednom od obližnjih šoderica našla gdje su nasuli šute, a tamo hrpa cigle! Cry Pogodite koga sam se sjetila odmah!!! LOL Wink
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 16:34
ha.....dobro da si sla va penziju da nis ne delas i da se odmoris
malimravmalimrav
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 13:51
Mjesto mi se čini baš idilično...blago se tebi možeš i na more i u gorje!!!
 
Post je odličan, zahvaljujući vama ja obiđem cijelu lijepu našu iz fotelje i to mi je baš fora!
I za kraj:
 
"Gdje čeljad nije bijesna- kuća nije tijesna" ... ne znam koliko vam je ovo poznato ali to je jedna stara uzrečica i stvarno je tako, nije bitno koliko je nešto nego kako se u tome osjećaš!!!
 
Čekanje se isplatilo...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 17:20
Javljam se naravno iz vikendice u mjestu Skradnik n a tromeđi Like, G.Kotara i Korduna (ovo je za moguće nove čitatelje).
Znate li koja je vikendica najljepša, ili najbolje.
Ona koja se koristi, ona u koju se dolazi, ona, naravno oko koje se sadi cvijeće. Naša vikendica ima godišnje između 60 i 70 dana posjeta, znači više od dva cjela mjeseca provedemo tu, a to točno znamo jer od prvog dana mog dolaska ovamo a to je bilo na Valentinova 14.2.2001. vodimo dnevnik, pravi dnevnik, i svatko tko dođe ovamo mora nešto upisati.
 
Da ne dosadim htjela sam vam pokazati moj jučarašnji uradak:
Cvijeće koje sam sa riječkog sajma donijela za posaditi ovdje
 
 
Neveni posađeni u kariolu, koju inače po zimi ispraznimo i spremimo u šupu
 
Dalije crvene u polovici bačve, koja stoji na "trakaču"(služio je za prevoz bačvi s vodom, drva i slično.
 
 
Druga polovica bačve, koja nema dno poslužila je za kozjak i osteospermum, iako ne znam dali će to biti trajno rješenje.
 
 
Ima toga još, pa se javim ponovo kad stavim slikice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 22:16
Bravo Triša! A da otvoriš neki turizam? Okoliš je već primamljivo sređen.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 14:53
Evo još malo detalja iz  moje vikendice:
Kola koja je mm uredio - prastara su - neki ih ljudi ukrašuju cvijećem ali to kod mene nije moguće, jer što god je u teglama ne opstane, a nemogu baš prijatelje gnjaviti da mi zaljevaju.
Ja bih rekla da su ovo sanjke - dupla, ali mm kaže da su to vlačice, na kojima su se po snijegu vukla drva
Stari plug prepoznajete
Stolice ste već vidjeli, ali one idu uz ovaj stol, koji je pričvršćen na panju stare trešnje, koju smo morali odrezati.
Inače tu najprije dođe sunce, pa je to omiljeno mjesto mm i mene za ispijanje jutarnje kavice.
jabuke su krcate, ima jedno 5- 6 stabala, valjda će ostati nešto
Prijatelj roštiljmajstoj u akciji, ostali su zbrisali
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 15:05
smile71Krasno Triša, moja vikendica je na pola sata hoda od moje kuće pa mislim da nije toliko dana u upotrebi kao tvoja. I zbilja predivno uređen okoliš.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 15:19
e sad ne mogu suspregniti ljubomoru na sve te divne drvene stvari Embarrassed Tongue
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 16:57
Ma predivno, odmor za dušu...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 21:09
Za "trakaču" prvi put čujem... stvarno su ljudi radili si stvari korisne!
Mojima bi baš dobro došla u doba djetinjstva. Mama kante za vodu nosila stalno na glavi, pa se sad pita zašto je najmanja!!! smile96 smile96
Ja jednom probala i više nikad!!!

Opssss, pa ja otišla malo i u svoje djetinjstvo!!!

Svaka čast Triša, doma, vrt i povrtnjak, stvarno si maherica!!! A i uskoro neukroćena biljka!!! smile211
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 22:18
Da, da pripremam se za ulazak u vaše sfere, e tko če se onda samnom, kad samo mojima kažem da ću biti neukroćena biljka, ima da mi se sklanjaju s puta.
Kako je lijepo biti u penziji - sve stigneš.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 22:25
Triša, imate  muzej u vikendici i oko nje !! Volim kad ljudi imaju hobije i stvaraju tako lijepe predmete  ( i nove i stare ).smile55
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 22:53
Samo mogu reči da sam oduševljena koliko ljubavi je uloženo u obnovu svih ovih krasnih starih stvari! Triša- famozni ste! 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 15:39
Tri dana  smo bili u vikendici, a sva je tri dana uglavnom padala kiša. MM nešto radio po kući, uvijek ima posla, ja nešto u vrtu u kratkim pauzama između dva pljuska, no nema veze bilo je ok.
Da ne ispadne ništa, evo malo slika.
Procvali su ljiljani
 
 
Ribizle već jedemo
 
 
Ne znam dali je ovo binder, ali morala sam ga presaditi, kupljen je na flori, valjda će se oporaviti, jer zemlja je bilas slama
 
 
MM je u šumi tražio neka drva u jednom kratkom periodu kad nije padalo i iznenadio me košaricom koju je napravio od kore nekog drveta, punom jagoda.
 
 
Slikano je u autu, jer smo već kretali za doma.
Slike iz vrta staviti ću u vrt u Skradniku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 16:07
Prekrasno! Nadam se da drvo neće patiti za svojom korom i očekujem detalje za izradu torbice!
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 22:55
sve je savršeno,a ova torbica me oduševila,kakva ideja... bravo za tvog mužićasmile141
meni je super u životu
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 09:16
Hvala svima, nedjelju opet jurim gore 2 dana i onda se prijatelji čude, kako napravimo 25000 km godišnje - pa vozimo se ljudi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 09:48
blago tebi,tvoj muž ti donosi torbe a moj cvili kaj si opet kupila novu(ovisnik sam o torbama a ne o cipelama)smile43
kaj se ljudi čude pa ja sama napravim između 35000 i 40000 km godišnje kak bi naš narod rekel ko.......sam na cesti
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.