Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Velebit
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Velebit

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 09:08
Velebit me oduvijek oduševljavao
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 22:46
evo nekih fotki sa velebita ali one zanimljive su na fotiću sa kojeg ih ne znam skinuti, još.... pa kad budem uspjela, stavim ... :O)







Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 07:12
Griva imaš pravo Velebit je prekrasan, sa  svojim vrhovima, planinarskim stazama, biljem kojeg nigdje drugdje nema, s pogledom na more. Bravo za tebe što si nam dio toga pokazala.
Drugi put kad se vraćam iz gorja preko te predivne planine, staviti ću i ja neke slike.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 08:37
Krasno! A vidim buketić kantariona za doma  se nosi! Ljepo!
I molim te - pridruži se sa fotkama leptira u temi Bube su u glavi- jer su ti leptirići prekrasni!!! smile143

Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 11:15
...more, stavim leptire tamo....

... nego namjero nism slikala bilje koje sam nosila doma.... bilo me sram.... krcat bunker auta....  :O(....Ali to je izvan granica nac. parka!!!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 09:05
Ako nismo u vikendici nedjeljom uvijek idemo u šetnju "lijepom našom", a kako smo ovaj puta bili put Krasnoga, pa po Velebitu evo da se pridružim na temi koju smo već otvorili.
 
Od Rijeke magistralom do Jurjeva, pa onda uzbrdo dobrom alfaltiranom cestom do mjesta Krasno, Svetište majke božje od Krasnog
 
 
 
S vrha predivan pogled na savršeno obrađene površine,
 
 
koje su zajedno sa ostalim djelatnostima zaslužne da je zaposlenost u Krasnom 100 % Tko god želi raditi ovdje i radi.
 
Razvijena je drvna industrija i poznate sirane
 
 
Putokazi nas upozoravaju gdje možemo provesti ostatak dana,
 
 
a mi odabiremo Zavižan, do kojeg se vozimo malo asfaltom, nešto makadamom, uglavnom na domak domu stižemo vrlo brzo
 
 
Pogled predivna s jedne strane kamenje izviruje iz trave
 
S druge strane more i otoci
 
 
Kavu pijemo u domu kraj kalijeve peći koja gori, jer iako je vani prekrasan sunčan dan, ovdje na vrhu temperatura je +11.
 
Pogled iz doma
 
 
Sa Zavižana vozimo prema dolje puževim korakom jer oni ovdje imaju prednost
 
 
 
Tu je i botanički vrt, pa uživamo u njegovoj flori
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 15:01
E, triša samo ti nama uživaj........
Za ovo mjesto znam jer sam ti putem koračala lanjske godine sa svojim četvrtašima...
Izlet mi je ostao u jako lijepom sjećanju.
Priroda je tamo pravi odmor za dušu...............
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 16:04
Predivna šetnja!!! smile141
A ja čekala na kavu i sada sam se uvjerila da si dobro napravila. Wink
I ja bi na tako predivne brijege!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 19:33

Triša baš lijepo što si "digla" temu, jer  ju ne bih vidjela. Ovako sam uživala u Gogicinim slikama i sad u tvojima.Zbilja tko može neka ide  i vidi te naše ljepote "u živo".

Krasno."Curke" hvala na ugođaju!Big%20smile

Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 13:17
Evo i moj doprinos s Velebita:
N.B. Neke slike nisu moje nego sam ih posudila od cure sa izleta, ali su mi prekrasne pa bi mi bilo žao da ih ne vidite
 
"Hotel" kod Prpe u Oštarijama
 
 
Putem do Bačić kuka
 
 
Uspon prema Visibabi
 
 
Odmor na Visibabi
 
 
 
Pogled sa Bačića
 
 
Muž i žena
 
 
 
 
 
 
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 11:06
Prekrasno i ovako sa stolice a kamo li vama koji ste se onuda "šetali"!Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.