Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 49>
Korisnik
Poruka
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 09:29
E, imam ja jednu zamerku ...radovi su sjajni, ali ja nishta ne vidim !smile203
Posebno taj 2k na meni jednoj od najdrazhih salveta...
Napravish slike vece? Pliz...
640 x 480 ... tako su napravljene skoro sve slike ovde na forumu...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 10:05
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

E, imam ja jednu zamerku ...radovi su sjajni, ali ja nishta ne vidim !smile203
Posebno taj 2k na meni jednoj od najdrazhih salveta...
Napravish slike vece? Pliz...
640 x 480 ... tako su napravljene skoro sve slike ovde na forumu...
 
evo srečo
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 10:10
Predivni radovi lula!
Sad sam tek uvidjela da se staklenih flaša još nisam dotakla. Big%20smile Malo me više primile drvene površine, ali ove tvoje flaše su fantastične i uskoro ću i ja nešto probati napraviti na njima.

Leptirići su predivni, ali ipak mislim da je onaj najveći leptir ti najljepše ispao. Varam li se? Clap
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 10:12
 
pred školom od klinaca, naišla sam na ormar koji su rastavili ...jedna od polica pretvorena je u slikicu...
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 10:16
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Predivni radovi lula!
Sad sam tek uvidjela da se staklenih flaša još nisam dotakla. Big%20smile Malo me više primile drvene površine, ali ove tvoje flaše su fantastične i uskoro ću i ja nešto probati napraviti na njima.

Leptirići su predivni, ali ipak mislim da je onaj najveći leptir ti najljepše ispao. Varam li se? Clap
 
Ne ne varaš se ...zbog njih je sve počelo...a na kraju sam postala ja zaljubljena prvo u Window color, pa kad tamo više nisam znala što bih jer smo sve probali, onda sam jednog tužnog jutra otkrila da bih nešto i tako je počela ljubav prema salvetama. Tolika da klinci dolaze musavi sa rođendana samo da bi mami donjeli još jednu salvetu, sa riječima , mama jelda da nemaš takvu. Obožavam te svoje mališane...
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 10:39
Eeee, hvala ti lula :) Vidi kako je prekrasan okviric smile55
A jeste ipak najveci leptic i najlepshi
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 10:48
Lula, baš uživam gledajući tvoje radove, a motive stavljaš kao da mene čitaš!!! LOL

Baš su dječica najstrašnija. Nama sad već djeca iz škole pomažu u skupljanju. A najbolje su mi izjave tipa: "Mama, kad ja budem u tvojim godina imat ću ljepši vrt od tebe, radit ću ljepše ukrase..." i slično. Posebno curica mi to voli reći. Wink

Jedva čekam tvoje nove slikice!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 11:53
SmileSmileSmileova polica-slikica je isto slatka, ali dječje sakupljanje salveta me totalno razgaliloSmileSmileSmileSmileSmileSmilesmile79za njih
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 13:42
Čestitke
 
Teglice
 
Magneti
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 13:52
pa kod tebe je prava mala radionica! kako i ne bi uz takve asistente. jako lijepi radovi. zaslužujete jedno veliko smile141
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:15
Moj leptirić....me je zamolio da stavim i ovo. Obečajem neću više danas stavljati slike.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:41
lula dobro nam dosla sa svojim prekrasnim radovima,i samo stavljaj slikice,nama ti nikad dosta.pusa najdrazim ti leptiricimasmile79smile141
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 21:34
prekrasni radovi. Meni su okvir i kutija preprekrasni. Ne znam ti baš odgovorit za k2. I ja se borim, jednom uspije drugi put ne...ali meni ti je ono savršeno
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 21:45
Dobro nam došla! smile75Imaš jako lijepe i uredne radove, i sigurna sam da će ih biti još, samo se opusti i eksperimentiraj! Ako želiš veće pukotine kod upotrebe 2k cracka, drugi sloj nanesi ooobilato! Simple as that! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:33
Eto djevojke , gledajući vaše slike, zarazile ste me sa G. Klimtom...pa sam danas napravila svoju verziju. Isprintano, zaljepljeno...raspucano i da li da ga ostavim ovakvog ili da stavim okvir....
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:36
saara i Izzy ...hvala na sugestijama, poslušat ću vas ....jedva čekam..možda najbolje odmah Wink
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:41
ODLICHNA verzija! Sve pohvale! Nemoj uramljivati... sjajan rad, bravo
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:52
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

ODLICHNA verzija! Sve pohvale! Nemoj uramljivati... sjajan rad, bravo
Hvala...smile79
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 23:46
Klimt je savršen, ništa mu više ne treba.
Na koji papir si printala?
I ona boca sa grančicom masline mi je super, baš mi je legla.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 01:24
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Klimt je savršen, ništa mu više ne treba.
Na koji papir si printala?
I ona boca sa grančicom masline mi je super, baš mi je legla.
 
Moj muž je na tavanu našao hrpicu papira, tankih koji su se prije koristili za fotokopiranje i htio ih baciti. Nakon što sam vrisnula da mu se krv sledila, shvatio je da ih hoću zadržati. Tanak je skoro proziran, pretpostavljam da je to onaj papir...jeste rekle palir ili...?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.