Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mala varaždinska okućnica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mala varaždinska okućnica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
Korisnik
Poruka
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 09:54
Ali Free, na skoro svim našim slikama ja JEDEM. Od naše prve kave skupilo se 8 kila. Bil bi red to malo skinuti prije mora, pa izmišljam fizikalije i još ako s tim uspijem ošareniti sve oko sebe, nitko sretniji Embarrassed
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 15:11
Ljepotica
 
 
Ljepotica 2
 
 
Na okupu
 
 
I maćuhice na okupu
 
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2013 u 09:38
Moja jutarnja procedura je jako jednostavna: prvo nahranim mačora, a dok mi ne zakipi voda za kavu, kreće obilazak cvijeća s fotićem ili mobitelom, ovisi kaj mi prvo dođe pod ruku LOL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Onda popijem kavu uz komp, čitam novosti, šećem po vašim vrtovima i radovi mogu započeti! I kaj da vam velim, nikaj nije teško uz ovakav energy boost na početku dana smile79
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2013 u 21:35
Pozdrav curice,vidjela sam krasnih cvjetića kod tebe, ali nisam vidjela tvoj vrt, a ja jako volim gledati vrtove, pa stazice, pa ogradice pa gredice, pa kako je to sve složeno, ajde nam daj bar jednu takvu slikicu da vidimo kako je to tvoje lijepo cvijeće posloženo i raspoređeno Embarrassed
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2013 u 21:50
Mačor (crnko tako se moj zvao, nažalost nema ga već desetak godina) baš i nije oran za slikanje, više voli spavanje, magnolija je prekrasna kao i ostalosmile57
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 14:56
Hug Hvala cure na pohvalama!
 
Glikice, moje dvorište ti je jako teško strpat na jednu sliku: jako je malo i imam 3 gredice svaku u svom uglu. Najbolje bi bilo da dođeš i vidiš Wink sad mi je i sunce prejako pa su slike ispale šugave, ali pokušat ću večeras ponovo...
 
U međuvremenu, evo par koje su donekle ispale ok:
 
zečje uho, danas kupljeno na vž placu
 
niski phlox od iste bakice
 
procval mi je prvi tulipan - uživo je strašno blijedi, skoro proziran i nimalo mi nije jasno kak se tu stvoril - zadnjih 30 godina do jesenas je tu bila betonska staza Smile
 
mama aloa i lanjske bebe
 
polako počinju se buditi amarilisi
 
jorgovan presađen iz one tegle - uživa!!!
 
prvi muscari
 
u hladu magnolije, grmići plavih šumarica
 
 
 
taman presađene male kobejice. Nadam se da će preživjeti bar jednu zimu ako su u tegli. U jednom paketiću je bilo 9 sjemenaka, niklo ih je 8 Tongue
 
 
bijela magnolija se počinje otvarati
 
nastavak slijedi večeras...
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 15:44
...ja pojurila videti kaj ste kupile.....svaki put po malo i začas bute morale kupiti onaj grunt ispred kuće...
...magnolija ti je božanstvena, baš prelijepa!
i anemone su....smile170...pravi šečerko!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 15:56
..i mišje uho je možda zečje uho?Geek
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 15:56
Joj Lovrek, riječi ti se pozlatile:kad bi kupila onaj travnjak, bar riješila ulaz u garažu pa bi uštedila na retrovizorima Wink
 
ove godine sam namjeravala puno toga sijati: već sam posijala polovicu, ali nisam najsretnija kak to napreduje Confused a ovo danas su samo sitnice kojiima nisam mogla odoljeti i dobila sam 3 pušleka(2 uheka i floks) za 10 kn. Hvala teti kaj se žurila doma Smile
 
ps: je, u pravu si, malo sam pomiješala. bum popravila. thnx!
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 21:52
morala sam odmah dojuriti i povezati lice sa vrtekom i odmah vidim puno lijepih stvari :)
anemone i magnolija su predivne i veselim se novim slikicama :)
sjećam se da su cure iz vž uvijek govorile kakvih stvari sve ima na placu i to za pristojne kunice tako da ne sumnjam da će uskoro kod tebe biti svega :)
prošli vikend je kod mene na sajmu bio čovjek iz vž i prodavao sve trajnice kamenjarke za 5 kn, žena mu je bila kod vas na placu...virni drugi puta kad ideš :)
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 21:53
e da, zaboravih pitati, kaj tebi tradenscantia pallida purpurea prezimi vani, mislim uredno potjera na proljeće?
ako je tako i ja svoju selim van :)
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 22:46
smile120je sve ali da se kupuje zečje uho koje kod mene raste na ledinama nisam čula
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 07:33
@Kontesa: tradescantiu imam tek od lani, pa sam isprobavala... Skinula sam pelcere na jesen i držala ih unutra. Tek sam ih sad presadila van.
Matični grm je ostal vani (da isprobam) i dobro je izgledalo do nove godine, ali onda se temperatura ipak jako spustila i nestalo je svo lišće. Još uvijek ništa ne tjera.
 
@Aralija: znaš onu poslovicu ''nekom smeće, drugom blago'' LOL . Kad spazim biljčicu koju je moja baka imala na dvorištu, kupim bez razmišljanja iste sekunde, jer kaj ako nestane Embarrassed
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 08:16
Jučer sam te upoznala,a danas sam već šetam tvojom lijepom okučnicom
Proljeće ti je pomoglo ,da nam pokažeš svu svoju ljepotu
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 08:33
Belina, drago mi ja da kod tebe škrapa kišica pa da si navratila Embarrassed Kod nas je noćas malo padalo. Sad čekam još koju zraku sunčeka da me malo ugrije i radna akcija može početi. Tri-četiri-smile161smile148
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 12:04
Stižem i u tvoj vrt.......drago mi je da smo se jučer upoznale Hug
Oduševile su me tvoje magnolije, kakvi su to kapitalci !!



Kad sam vidjela ovu sliku odmah sam se sjetila slike iz BBeine knjige koju sam ti pokazala samo što kod tebe nisu sve ljubice ali slika je skoro pa ista.....




Imamo isti jutarnji ritual.....mislim... mačka, kafe, obilazak vrta.......Wink
Pozdrav.......


Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 22:46
Vlatkich, i meni je drago da si se pridružila mađimurskoj ekipi pa smo te mogli upoznati. Kak napreduje tvoja nova gredica?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 23:01
Ponovo u šetnji tvojim proljetnim vrtom
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 23:05
Predivna mi je bijela magnolijaThumbs%20Up
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 05:53
slikice su zaista prelijepe,cvjetici jedan ljepsi od drugoga ali meni je osmijeh izmamio mačor uspavani ,ma ko ga nebi pomazio tako uspavanoga,presladak je 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.