Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt-Narnia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt-Narnia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 19:47
Narnia, dobro nam došla.
Drago mi je vidjeti još jedan prelijepi prirodni vrt.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 22:51
dobrodošlica i od mene,divne su ti ruže a naravno i egzotika,radujem se novim članovima i nadam se da ćeš dugo ostat sa nama
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 22:59
Narnia,prvo na što sam pomislila kad sam vidjela naslov tvoje teme...pa to je ona s adeniumima,ali sad kad sam pogledala tvoje slike ostala sam oduševljena s ljepotom tvog cvijeća,pogotovo ruža.
Dobro došlaTongue

Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2013 u 06:28
Dobro došla! Imaš vrlo lijep vrt .
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2013 u 11:42
MOgu samo ponoviti vec napisane rijeci.... dobro nam došla i predivan vrt imaš
 
Samo podjeli slike sa nama svoga vrta.... i ako imas daj još koju sliku gdje se vidi vrt u cijelosti.... krupniji kadar
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2013 u 13:23
Narnia,dobro došla Imaš jako lijepi vrt i nadam se da ćeš se dugo družiti sa nama.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2013 u 18:06
Dobro došla Narnia!!! Prekrasan vrt a ruže veličanstvene!!!
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2013 u 23:20
Ooooo,još jedan vrt koji moram obilaziti
             
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 00:01
Narnia, ako ti kažem da je ovo baš po mom guštu, sve ću ti reći- preeeeromantično, prekrasno! Imam sto pitanja, al oprosti na nepristojnosti- kao prvo dobrodošla, a za početak koje su ti to vrste ramblerica kojima si pokrila mjesto za sjedenje? Naime, ja imam problem sličan jer je mjesto za kavicu i intimu na terasi, preotvoreni i preizloženo, pa sam razmišljala o pergoli u kamenjaru ispred, ali me zanima koja je najbolja ružica da je izdržljiva, bogata, brzo raste... 
Hvala ti i još jednom dobrodošla! Jeeee, jedva čekam još slikica!! Hug
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 00:10
Bajkovito!!!! Koje krasne ruze - odavno nisam vidjela bolje I zdravije ruze!!!
Prekrasan vrt koji se vidi da je pomno njegovan!!!!!!!
Divno!!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 00:10
krasna ramblerica
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:21
Nrnia,dobrodošlica i od mene :) Ove tvoje divne ruže već sam vidjela negdje ako me pamet dobro služi.Divne su,kao i sve ostale biljke u tvom vrtuu :)
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Narnia View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Srpanj 2013
Lokacija: Nis
Status: Offline
Bodovi: 79
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Narnia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 11:55
Hvala svima na poseti i dobrodosliciSmile!Za administratora-imam problem sa ubacivanjem slika veceg formata sa photobucketa(ne umemEmbarrassed)Slike su u formatu u kojem su tamo i ja ne znam da podesim velicinu.Svaki savet dobrodosao.Kada to savladam ,napravicu neku i u makroplanu.
LeoNato drago mi je da ti se svidja moja ramblerica.Zaista je bujna i brzo raste.Mana joj je sto samo jednom cveta i to par nedelja s proleca,ali je tada bez premca.To je Paul's himalayan musk
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 13:26
Dobro došla na ove stranice.smile73

 Sve ti je lijepo a mene zanima što je ovo?




Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 15:53
I mene jako zanima koja je ovo 'biljčica'Wink deluje ogromna,a jeste li? i daj još sličica...uželela sam se tvog prelepog vrta Heart
The impossible is often the untried.
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 15:58
Prekrasno i slažem se sa Milicom i Betty jako zanimljiva biljkaClap
Na vrh
Narnia View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Srpanj 2013
Lokacija: Nis
Status: Offline
Bodovi: 79
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Narnia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 21:13
Big smile
Drago mi je da vam se dopada!Biljka sa slike je moj favorit -quisqualis indica,egzoticna i retka biljka ,moja dugogodosnja tiha patnja.Ne pitajte kako je stigla do mene-mislim da je u pitanju bila cista srecaWinkJa je obozavam...cveta dugo i obilno i prelepo mirise.Jeste bas velika-mislim da je visoka i siroka vise od metra.Interesantno je to da uvece otvara potpuno bele cvetove koji tokom noci dobiju ruzicastu boju,a kasnije potamne do jarko crvene.U nekom delu dana na biljci su cvetovi u sve tri boje i to deluje jako interesantno,Miris posebna prica- lagan i osvezavajuci ,ali dovoljno prozracan da se prostre po celoj basti-cisto uzivanjesmile99Nije zahtevna-zimuje na prohladnom i apsolutno je nista ne napada.
  http://s660.photobucket.com/user/zoricavrbic64/media/DSCN7080.jpg. -
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 22:12
Malo sam pročitala i piše da se razmnožava reznicama i sjemenom. Jesi li već vidjela da formira sjeme?
Pisalo je da je i penjačica, da li se kod tebe penje? Zaista posebno zanimljiva biljka, jesi li negdje kupila sjeme ili biljku?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 01:54
Predivan vrt.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 06:39
... a ruža je ruža, pa da i na kraj svijeta iznikne...
 
:)) Dobro nam došla sa svojim predivnim mirisnim dvorištem!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.