Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski - dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski - dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 18192021>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 13:47
Ćup sam već pohvalila, a  klinčići dok procvjetaju, pa zamirišu onim svojim opojnim mirisom, krasota jedna.....doći ću jednom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 15:21
Pozdrav svima,
Mali Gogo Ti si stvarno rijetka biljka,a svaku biljku treba njegovati, paziti i maziti, zato ŽENI SE POD HITNO i stvori bar još jedno biće koje će biti kao Ti. Razmisli malo.
 
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 13:27
Gogo, Gogo što li novo smišljaš pa se ne javljaš.
Ideje na sunce
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 09:27
Hehe, nema ništa novo....A dobro ajde, ipak ima LOL. Samo sam se ulijenio pa ništa ne pišem.
Gotove su rešetke za prozore na vikendici. Ovih dana ih bojam, a ugrađujem sad za vikend.
Zaštitio sam vinograd od smrzavanja. Ove godine nisam zagrtao lozu nego sam je umatao u flis. Malo modernija varijanta zagrtanja.
 
Slike ću objavit za par dana LOL.
 
A danas objavljujem slike moje Laste, napravljene sinoć i jutros.
 
Lasta pajki:
 
 
Probudila se:
 
 
"Jel to negdje miriši moja pseća čokolada?":
 
 
"Idem ja još malo dremnit. Pa tek je 6 ujutro....Ah, što je težak taj pasji život! LOL":
 
 
 
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 09:32
ej, preslatka je
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 09:50
Fala, fala:)
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 10:24
Kako je lijep taj Lastin pseći život....... to bi bio više kraljevski život Wink
 
Baš bi voljela vidjeti slike umotane loze, mi u Primorju ne štitimo lozu pa nemam pojma kako si to izveo..... mi lozu štitimo jedino prije berbe da nam grožđe ne bi počopale ptice Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 10:52
Da, moja Lasta je prava carica. Tongue
To me podsjetilo na komentar mog prijatelja od neki dan. 
Scena je sljedeća: Dama spava na krevetu, grije leđa na radijatoru i neda njemu da sjedne na krevet.
Gleda on u nju i kaže: "Znaš šta mala; ti si proljetos skoro ošla Bogu na račun; a vidi ju sad, ko carica Jelena." LOL
 
Objavit ću slike ovaj vikend, da vidiš lozu. :)
Izgleda kao bolesnik umotan u zavoje LOL.
A izdaleka djeluje kao da sam okrečio čokote, pa i nije toliko ružno.
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 13:04
Tu objavi cenzurirane fotke , a tvoje na.....Wink
 
Baš su me ranježile fotkice, ko melem na "ranu" su mi.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:31
Lastica je preslatka, baš uživa!Smile
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:50
Ostao sam dužan Korijenku fotografije loze umotane u flis. Evo ih:
 
 
 
 
 
Prošli vikend sam ugrađivao rešetke na prozorima i vratima na vikendici.
Samo ih još trebam obojat idući vikend i gotove su. Naravno, bit će ljepše kad na proljeće omažem vikendicu LOL.
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 18:56
kako su ti rešetke dobre. Na koju ih boju misliš farbati vidim da je temeljna tek gore?
 
ima i kod mene novih fotki pa "prošeći"
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 19:17
Lasta ti je prava carica... a zakaj omataš lozu? I mi imamo vinograd ali nikad to ne radimo ni ne nagrčemo i sve je ok?
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 22:34
Tija, deblje cijevi će bit bijele, a tanje unutarnje cijevi će bit boje vanilije. Samo sam provirio kod tebe na temu, a detaljno proučavanje i uživanje sam ostavio za sutrašnju jutarnju kavu.
 
Hana, kod mene cijelu zimu pušu jaki sjeverni vjetrovi pa loza često smrzne. Zbog toga sam ranije zagrtao zemljom, a ove godine sam primijenio tu moderniju metodu zamotavanja u flis.
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 11:17
Gogo dragi, jest da sam puno starija ali puno toga sam naučila od tebe.
Gdje li pokupi svo te silno znanje?
 
Svaka čast ismile55od mene.
lasta ti je predivna.
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 11:18
 UPS, Lasta ti je predivna.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 14:37
uh, i kod tebe jedva čekam vidjeti kraj vanjskog uređenja vikendice.
 
jes ti ono meni nešto dužan smile187ili nisi.....?
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 21:53
Lasta je predivna..baš je presladak pesonja
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 09:17
Hvala u moje i u njezino ime! Tongue
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 11:23
ek sam sad vidjela Lastu "pod poplonom" - prava je kraljica.
Sviđaju mi se rešetke na prozoru, to me podsjeća na djetinjstvo kada je svaka kuća u mom kraju  imala rešetke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 18192021>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.