Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 43>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 11:12
Ajde, ajde pa vidi kako je već sve bujno Thumbs%20Up ove dvije zadnje slike - famozno!!!, graničice , santoline, lananda... WOOW!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 13:26
dobila sam graničicu od prijateljice, ljepšu od tvoje, tralalalala...
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 13:37
Ma kako može biti ljepša od moje Wacko?!? Ajd nek ti bude, stvarno je ljepša, ali otkrit ću ti jednu tajnu: i ja sam ju dobila Approve !!!
Korijenko draga, hvala na utješnim riječima LOL a naravno i na posjeti i pohvalama smile78!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 17:03
Ivnice,jeli ja to osjetim kod tebe crticu nezadovoljstva sa svojim vrtomShockedDraga moja tvoj vrt mi je predivan,sad ti se razbujao i rascvjetaoClapRuža penjačica je prava misica u svoj svojoj lipoti,a ljiljani,a santolina,lavanda,a za još koji dan kad se rascvate oleandar,ma sve ti jesmile55
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 21:33
Samo da se malo prošetam i pozdravim te
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 13:35
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

pun ti sandučić.... otišla mi poruka manitouu!
 
 
To sam malo i ja kriva EmbarrassedEmbarrassed , Ivnu sam izbombardirala slikicama gabiona i slikicama kamenja EmbarrassedEmbarrassed Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 16:22
Svrati malo u moj grad u slikama ,ima nešto za tebe Thumbs%20Up
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 17:32
Hvala vam svima a pogotovo ovaj puta draga Ančice smile78 !!!
Oblačno, ružno kao i kod većine, cveteki cvijetaju ali nekako mi je sve drugačije nego kad sunce sija. Ali što se može, priroda je takva, čudljiva i protiv nje se ne može... Zato idem malo slikica staviti bez obzira na sve Wink

Ovo sam kupila na placu u subotu, išla sam po gazanije ali ovu kad sam ugledala odmah sam se sjetila naše Otok jer su joj se kod nje svi pa i ja divili, stvarno obara s nogu Smile:





počeli su cvasti









poklon od naše špancirke Anaide, shvatila je koliko kuam nad svojim zloćestim astibicama i riješila to tako da mi je poklonila jednu prekrasnu.
Anaida još ne jednom već stotinu puta , hvala smile71


ovo je ta moja zločesta Wink



a sad njih dvije zajedno, neusporedive su, ja stvarno ne znam zašto moja tako cmolji Confused



Ehe, znala sam ja kako se ovo zove, ali naravski zaboravila Embarrassed





ovome tu baš i nije mjesto ali možda netko zna što bi mojoj pachiri, ne raste gore već odozdo, svi gornji izdanci joj strunu ali ovi donji zasad fino napreduju, nemam pojma što ću s njom???





Već dugo vremena pikiram ovu prekrasnu biljku i danas sam ju posadila u svoj vrt, jedini problem je što je prenesena baš kad cvijeta pa me je strah da se neče primiti (puj, puj, puj LOL)





I za kraj, malo panoramic slikica ako danas izgleda moja bauštelica







Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 18:05
..zimu sam prebolovala i prespavala kao medvjedica, proljece provodim u raznoraznim bolnicama i rehabilitacijskim centrima a sad sam daleko u skitnji i daleko od svojih kopanjica Cry, no nakon prelistavanja tvoje "knjige terapija" kao nova sam. Ne znam sto mi je ljepse...no svakako izdvajam fenomenalnu idejicu sa ciglama ...ma necu pisati, idem se iznova lijeciti!!!!!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 19:02
"Odradila" kod tebe terapiju!Wink Ma sve je prekrasno. Iako meni uvijek zapne za oko onaj luk od kamena( jel' kamen ili je zidan?) koji je tako krcat sad raznim cvijećem!ClapClap
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 19:58
I ja sam opet bila na terapiji,super ti je sve,nasmijala sam se gazaniji kakvu ima i OtokClap
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 20:02
Ova tvoja nova biljka je famozna. Kako se zove?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 20:45
Franjice, hvala na posjeti , dobrodošla uvijek smile78!
Baka, vjerujem da misliš na ulaz u podrum nad kojim je ona crvena ruža Wink.

Kaktusiću, zar ne da je slatka Approve?!

Lucy, biljka se zove šumska suručka, imaš o njoj nešto u trajnicama gdje je osnovne osobine opisala naša Cimi Smile.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 20:51
Sve rascvjetano, lijepo posloženo, ona slika dvorište što je Lantana ponovila me oduševila, a ove vaze na balkonu:

su ti super - volim ovakve kombinacije!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 21:58
Krasna ti je konbinacija cvijeća na balkonu Thumbs%20Up
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 22:09
Kratki i brzi bijeg od kiše u V. goricama koristimo da se dokopamo, kako tko, PC-ia ili laptopa.
...i kod Tebe vidim sve buja i izgleda zaista lijepo. Da, sve buja, a što je sa idejama. Znam, znam, bujaju i one pa se skupljaju i gužvaju u mašti. WackoVidim, ne odlaziš u svoj dnevnik u zadnje vrijeme, a tamo sam Ti ostavio interesnatan prijedlog. Ukoliko to ne prihvaćaš, dolazi u obzir i pljačka po Jakuševcu kraj Zg-a. Cool
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 22:11
ivna stvarno sve pohvale
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 22:55
Ako te to kaj tješi i moje astilbe su isto tak cmoljave
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 23:28
Ivna, evo i mene! Zaslužuješ zbilja pohvale za svoj vrt koji je sve ljepši i ljepši... Svaki vrt ima nekakav karakterističan detalj, "zaštitni znak", a kod tebe su to ona prekrasna vrata koja si tako lijepo ukrasila cvijećem. 
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 10:44
Hvala svima na posjeti smile79 i lijepim riječima!
Inox, dužna sam ti već od prije odgovor Wink...
Tvoj prijedlog me oduševio i nasmijao od srca.Imam sestričnu u Zg-u koja je "vudrena" na sličan način kao i ja i redovito hoda po sajmovima istražujući, od njenih priča samo mi sline cure LOL...Jednom kad bude prilika, obećala sam si hodat ću i ja ali u miru , onak s noge na nogu, polako Cool...
A sad ideje, o da imam ih, tu su one negdje ali trenutno u zapećku, šetam se ja po Zagrebu ali više oko Petrove Big%20smile, tako da trenutno samo pasem oči u prolazu po starim vilama i dvorištima kojih tamo ne nedostaje kao što vjerujem znaš i sam Wink...
Ovih dana jedino stignem čupkati travu (a i to samo ponekad), slikati ako se ima što i boriti se s puževima nakon ovih kiša Confused...
Tješim sebe da iako je ljeto počelo, imam vremena za sve ...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,305 sekundi.